Де реально заробити на копірайтингу новачкові?

in dtube •  16 days ago


Сьогодні я розгляну тему копірайтингу. Розгляну питання, «де можна заробити новачкові?», «Чому на біржі працювати краще?» І «Скільки можна заробити на біржах копірайтингу?» Коротенько розгляну etxt, turbotext, неотекст і копілансер. Також в можете подивитись коротеньке відео, записане автором.


▶️ DTube
▶️ IPFS

Неотекст - це фактично мертва біржа. На ній практично не буває замовлень. Тому я не рекомендую навіть витрачати свій особистий час на реєстрацію. Друга біржа - Копилансер. Це непогана біржа, на якій завжди є робота. Вимоги до тексту вибираєте самі. В середньому вартість 1000 знаків без пробілів - 50 руб. або приблизно 80 центів. Тут можна вибрати різні тематики: бізнес, фінанси, інтернет, культура, мистецтва і все що завгодно. Гроші платять. Новачкові пробитися важко, як і всюди.

Наступна біржа копірайтингу - Etxt. 25 серпня 2018 роки їй виповнилося 10 років. Це найкраще місце для заробітку новачкові в 2018-2019 2020 р. Дивіться самі, півмільйона зареєстрованих замовників і 1 мільйон виконавців!!

Насправді тут працює в 5 разів менше людей, а може бути і 10. Але все одно це вражаючі цифри. Роботи завжди повно і заробляти можна.

Остання біржа Турботекст. Теж непогане місце для написання статей. Тут можна брати будь-які замовлення - рерайт, copyright, переклади з іноземної мови. Також є мікро завдання.

У чому різниця між цими трьома біржами? На біржі etxt існує тендер. Тут необхідно подавати заявку і чекати поки замовник її схвалить. Безумовно, це недолік, але, тим не менш, з ним доводиться миритися.

На біржі turbotext або copylancer замовлення можна брати без тендеру Тобто просто берете і працюєте, не чекаєте, поки замовник його схвалить. Це суттєво економить час.

Друге питання, яке я хочу розглянути - «Чому біржі краще, ніж робота безпосередньо з замовниками?». Це стосується саме новачків. По-перше, новачкові вкрай складно знайти людей, яким потрібні тексти. По-друге, необхідно мати відповідне портфоліо. Не кожен, вірніше, дуже рідкісний замовник захоче мати справу з копірайтером, який не має ніякого досвіду. І крім того на пошуки доведеться витрачати дуже багато часу. Тому я рекомендую почати роботу копірайтингу з бірж, а далі кожна людина зможе знайти собі замовника «по ходу».

Багато людей, особливо професіонали, відзначать, що на біржі платять значно менше. Це дійсно так, але за великим рахунком у новачків немає вибору. Тому краще починати з бірж. Тут можна навчитися працювати з текстами, з ключовими словами, перевіряти унікальність і т. Д. Посилання на біржі я залишу внизу в описі.

Третє питання «скільки тут можна заробити?» Все залежить від ваших здібностей. Тут можна заробити 500 і 1000 доларів, а можна - нічого.

Хочеться наостанок відзначити що копірайтинг залишиться. Він живий, незважаючи на рекламу та інші зміни алгоритмів пошукових систем. Статті потрібні всім. Єдине, підвищуються вимоги до якості. Тексти пишуться для людей. Всім удачі і всього найкращого! Ви також можете подивитись моє відео на каналі You Tube.

Etxt

Копилансер

Турботекст

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

This post has received a 3.13 % upvote from @drotto thanks to: @kostyantin.