You are viewing a single comment's thread from:

RE: Dziwnie się gra po przerwie :D - Rocket League

in #dtube7 years ago

Ja to oglądam. :) Bardzo zacięty meczyk. Też myślałem, że strzeliłeś bramkę na (no spoiler) nie powiem ile. A to jednak tamten kolo.

Sort:  

Może to był lag hmm :D

Posted using Partiko Android

Maybe? Hmmmm... Obejrzałem jeszcze raz tą akcję i wydawało mi się, że to Ty strzeliłeś.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.084
BTC 64030.19
ETH 1728.17
USDT 1.00
SBD 0.42