You are viewing a single comment's thread from:

RE: PsyTrance fests anyone?

in #dpoll7 years ago

да братле и аз не съм бил там още но вярвам, че е супер
бях на БУУМ в потругалия през 2012 и оттогава съм в съседното измерение :)
ЛУДНИЦА! :)
ЗА ДОБРО!

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.084
BTC 62695.90
ETH 1672.76
USDT 1.00
SBD 0.42