ACTA 2 Dlaczego MAMY Czym Się Przejmować

in dlive •  last year  (edited)

Thumbnail

ACTA 2 Dlaczego MAMY Czym Się Przejmować. Nagrywam ten film, bo jakiś pan, który wbił na kartę na czasie mówi w połowię jakieś totalne bzdury. Także raczę odpowiedzieć na ten film.

Film Nieprzeciętne Życie:
youtube.com/watch?v=YAmz7xWcrWw

Mój Film na Youtube:

Art. 54. Zasada wolności poglądów
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.

  1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

My video is at DLive

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Na początku faktycznie będzie istniała prosta metody obejścia cenzury wprowadzonej przez dyrektywę EPICA, np. poprzez właśnie przeniesienie serwerów po za UE. Jednak najprawdopodobniej UE, jeśli teraz jej nie powstrzymamy, będzie z czasem również próbować blokować te możliwości obejścia. Na początku nakażą operatorom w UE blokadę adresów zagranicznych witryn „łamiących prawo”. Oczywiście nadal będzie to można obejść poprzez np. TOR-a lub VPN, jednak z czasem mogą zdelegalizować ich używanie. Operator nie ma możliwości sprawdzenia co oglądasz po VPN, ale widzi, że go używasz. Mogą nakazać operatorom monitorowanie ruchu sieci w poszukiwaniu użycia VPN czy TOR-a i np. blokowanie takim użytkownikom dostępu do sieci lub np. zgłaszanie tego „przestępstwa” odpowiednim organom. Ostatnim krokiem pozbawiającym całkowicie możliwości obchodzenia tego chorego prawa może być odcięcie się od światowego internetu i zrobienie własnej wewnętrznej sieci UE, na podobnej zasadzie jak jest to zrobione w Korei Północnej.

Możesz poinformować Nieprzeciętne Życie w komentarzu pod jego filmem, że nagrałeś odpowiedź video. Widziałem, że na sporo z nich odpowiadał lub przypinał serduszka, więc prawdopodobnie czyta komentarze pod swoim filmem.

Pisałem już, ale nieprzychylne ignoruje, a jak mój zobaczy to pewnie usunie :D

Cześć. Gdzie Ty się "ukrywałeś" że dopiero dzisiaj zajrzałem na twój profil?
Co do wniosków to zgadzam się w 100%, chodzi o zlikwidowanie niezależnej blogosfery. Będziemy mieli do wyboru Google, Facebook i pozostałe mainstreamowe media które i tak już są w rękach komunistów.

"Za górami, za lasami" :)

Dużo ludzi bagatelizuje tą sprawę, a jest ona naprawdę poważna. Możemy ujrzeć teraz ludzi, którzy w dużej mierze nagrywają o ACTA, że jest to czysty "FEJK", a nie znają czysto teoretycznie historii Unii Europejskiej oraz do czego zmierza.