SteemFest³ w Krakowie! Jak to w ogóle ma wyglądać, co możemy z tym zrobić oraz dlaczego z całą rodzinką będziemy tam na pewno :)

in dlive •  10 months ago  (edited)

Thumbnail

Spotkała nas niesamowita niespodzianka, której grzechem było by dla niektórych nie wykorzystać :) Czy będę na SteemFest w Krakowie? No ba.. :) Czy zobaczę się tam i z Tobą? Mam nadzieję :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Jeszcze nie wiadomo nic o cenach wejściówek, ale sugerując się poprzednimi meetupami może ona być dla niektórych zaporowa.
Może wtedy spikniemy się gdzieś na rynku i zrobimy spotkanie dla pospolitych płotek steemowych :D

O cholera! No to tego raczej nie będę mógł przegapić i już się niedługo szykuję do bookowania biletów ;) Jestem na pewno chętny do jakiegoś zaangażowania w pomoc/organizacje czegoś, chociaż wiadomo że póki co zdalnie.

Co do prawie że wywołanego do tablicy meetS - byłaby to rzeczywiście perfekcyjna okazja do promocji. Póki co projekt jest w powijakach i ciężki mi określić w jakim stanie będzie w listopadzie. Zerknij na wiadomość na chacie.

No to do zobaczenia ;)

Świetna informacja!

Bardzo prawdopodobne, że mnie tam nie zabraknie. Mam nadzieję, że dużo polskich Steemian spotka się na tegorocznym evencie :)

Czekamy na informację o cenach wejściówek ...

Odnosząc się do 17 minuty o ułatwianiu itp. Chcesz przejąć pałeczkę gospodarza? Bo nie do końca rozumiem konceptu. Na pewnym ciekawym rozwiązaniem byłoby takie udomowienie Steemiana u siebie. No to co Noisy. Napiszesz jakieś API pod to? :P

Jak mnie nie wygonią na delegację, w tym czasie to tez na pewno zajrzę :)

  1. Bedzie można tylko na dwa , trzy dni wykupić pobyt?
  2. Ktoś jest z Krakowa żeby mi ogarnal tani nocleg? I koledze z Anglii?
  3. Trzeba po @foodini dzwonić niech z foodtruckiem przyjedzie :-) zajefajnie by było.
·

@jozef230 właśnie na takich eventach jak ten obecność STEEMtrucka będzie obowiązkowa!

Chętnie pokażę Kraków steemianom, z noclegiem byłoby już trudniej.
Qubus hotel wydaje się nadawać na jedno z miejsc na wydarzenie, jest dosyć fajny widok z sal konferencyjnych, a INX jest bardzo dobrze położony w środku Kazimierza.