Rafonix VS Kuracyja RUNDA 2 oraz OMZRiK chce mnie pozwac

in #dlive2 years ago

Thumbnail

The case of Rafonix and Kuracyia is continuing, recently on the site wykop.pl posted an entry by kuracyje that he filed a notice to the prosecutor's office as we can guess the report concerns a case from weeks ago, where Rafonix together with two colleagues found a person responsible for disclosing the address and photos made from hiding, after which Rafonix struck from the open hand Kuracyje. Kuracki's behavior is so strange that he immediately thanked Rafonix for the whole action, that he hit him, so what could have changed his decision so suddenly? I suspect that, under the pressure of colleagues from the excavation and OMZRiK, he decided to go to the prosecutor's office and file a report on Rafonix, at the same time exposing himself to the legal consequences of article 190a of the KK talking about stalking ...

Sprawa Rafonixa oraz Kuracyii ma ciąg dalszy, ostatnio na stronie wykop.pl został opublikowany wpis przez kuracyje, że ten złożył zawiadomienie do prokuratury jak możemy się domyślać doniesienie dotyczy sprawy sprzed tygodnie, gdzie Rafonix wraz z dwoma kolegami odnaleźli osobę odpowiedzialną za ujawnienie adresu oraz zdjęcia robione z ukrycia po czym Rafonix uderzył z otwartej ręki Kuracyje. Postępowanie Kuracyji jest o tyle dziwne, że ten zaraz po całej akcji wręcz dziękował Rafonixowi za to że ten go uderzył, więc co mogło tak nagle zmienić decyzję? Podejrzewam, że pod naciskiem kolegów z wykopu oraz OMZRiK ten postanowił jednak udać się do prokuratury i złożyć donos na Rafonixa, jednocześnie narażają siebie na konsekwencję prawne z artykułu 190a KK mówiący o stalkingu...


Konto na steemit:
https://steemit.com/@hch
Discord:
https://discord.gg/dnP8ctx
Grupa na fejsie:
https://www.facebook.com/groups/ragetube/
FanPage:
https://www.facebook.com/OkiemFabiana2/
Sklep z koszuleczkami:
https://shpol.cupsell.pl/

My video is at DLive

Sort:  

XDD to niezła akcja

Dobra robota FABI :)

4:10 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Totalny tchórz z tego Świeżaka. Carrioner mógłby nagrać film ze sprostowaniem dla Ośrodka Monitorowań Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, ale w stylu jego filmu "Important Message To Susan Wojcicki"

;) Bardzo nie podoba mi się działalność tego Ośrodka. Na Facebooku czasami podają listę profili, które ich zdaniem zawierają "mowę nienawiści" i proszę o ich zgłaszanie, ale jednocześnie nie przedstawiają żadnych dowodów na poparcie swojej tezy, np. w postaci screenów. A ja zajrzałem na niektóre z tych profili i przejrzałem najnowsze posty i nie znalazłem niczego łamiącego regulamin. W ich rozumieniu jeżeli np. muzułmanin popełni jakieś przestępstwo i ktoś napisze artykuł o tym neutralnie informujący, to jest to "mowa nienawiści" przeciwko muzułmanom, całkowity absurd.

Wczoraj na live u Carrionera na live, ktoś powiedział, że Kuracyja poszedł z tym do prokuratury, ale jednym uchem mi to wleciało, a drugim wyleciało, ponieważ nie sądziłem, że ktoś może być, aż tak głupi. Nie wiem jaki jest paragraf za stalkowanie, ale nie tylko tego powinien się obawiać. Powinien się jeszcze zaznajomić z artykułem 212(Synonim Kłamcy, wciąż chodzi po necie) i 233, bo chyba nie zamierza powiedzieć prawdy jak rzeczywiście było. Nie wiem czy on w ogóle jest świadomy, że Rafonowi nic za to nie zrobią.

To niezły Swieżak xD

Przelewy od Sorosa coraz rzadziej, to muszą sępić od naiwniaków, albo straszyć pozwami kogo sie tylko da

no ładnie ładnie:)

Kurde jak mnie tu dawno nie było :D
No to nieźle że ten ośrodek ze szefem wariatem chce cie pozwać xD

Coin Marketplace

STEEM 0.16
TRX 0.03
JST 0.026
BTC 13294.86
ETH 415.91
USDT 1.00
SBD 1.00