Carrioner OSTRO o ACTA 2 i Karcie na Czasie na YouTube!

in #dlive5 years ago

Thumbnail

This "ACTA 2" will destroy free internet. It's not only about "memes". you won't be able to post links unless you pay, you won't be able to post pictures on instagram because there might be something on that picture that violates copyright of someone else. You won't be able to upload a video or make a stream where you play a game because for example someone else already played it so it "belongs to him".
It will have an impact even on your private messages and e-mails you send.
You think some web like "facebook" will pay a fine because you posted a meme on your wall with "copyrighted" (I use that term loosely, because even if you DON'T want to hold "copyrights", you will be FORCED") pictures? No. they will simply delete them or won't allow you to even post it.
Even now on facebook when you use words like (at least in my country) "fat", "I don't like it", "ugly" you will be banned (I don't like this fat role of banknotes, because it looks ugly" - BAN).

Read this!
https://saveyourinternet.eu/
And send e-mails to those retards....

Wersja z cenzurą:

Mój zapasowy KANAŁ SafeSpaceTube!:
https://www.youtube.com/channel/UCIo3R7SVQJz292A11_eVw0Q


Filmy bez cenzury jak na SafeSpaceTube:

steemit - https://steemit.com/@carrioner
DLive - https://dlive.io/@carrioner
DTube -


Art. 54. Zasada wolności poglądów
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.

  1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Chcesz wspierać moją twórczość?

Patronite:
https://patronite.pl/carrioner
Koszulki:
https://carrioner.teetres.com
Jak masz za dużo kasy PayPal:
https://streamlabs.com/carrioner
A tu nie tylko PayPal:
https://tipanddonation.com/carrioner

Aktualny adres Bitcoin:
18KaPhgd9Vdg9SeEMs4Zmy396Fnvffr1T1
Aktualny adres Ethereum:
0x5f0ed83b336d51e5c0afd0e588541a31db83066e
Aktualny adres Litecoin:
Ld3QLjx167HCoRmMwjfnEF3cDJqQUD1Swq


Socjale czy jakoś tak:


http://www.facebook.com/Carrioner
https://www.instagram.com/carrioner
Grupa facebook:
https://www.facebook.com/groups/banda.jelopow/

Moi patroni:
EddY GhosT, Grzegorz Szczerba, Jebacz Leśny, Tomek Kozłowski, Bartheek, Żywy, Wujaszek Mateusz, LittleFoxy94, Hubert Raciborski, Aga, iMarcel, zabieganyjestem, Viper, Leszard, Akkiro, warrior20003, illgresi, Gregory, Slaypher

My video is at DLive

Sort:  

Leci upvote i resteem.

Sorry za reklamę, ale podpisujcie tą petycję - https://saveyourinternet.eu/pl/

Uważam, że jako internauci mamy podobną albo i większą siłę niż górnicy. I spokojnie regularnymi mocnymi protestami ich zatrzymamy.

Także na protesty wszyscy idziemy!

To co? Ostatni gasi światło jak to przejdzie?

Jeśli chodzi o kartę na czasie to tylko Kuba Klawiter powiedział coś o aktach 2 ale nie dokładnie.

Również "Planeta Bełkotu" mówiła o tym problemie na początku swojego filmu i to nawet 2 dni wcześniej niż Carrioner:

Problem w tym, że moim zdaniem zbyt mało czasu i uwagi na to poświęcił. Powiedział prawdę, że nawet linkami nie będzie się można swobodnie dzielić, co jest mega chore, ale dalej jakby się tym nie przejmował. Moim zdaniem powinien poświęcić na to oddzielny odcinek, gdzie podałby linki do petycji czy protestów, a także zwrócił się z prośbą do innych dużych youtuberów konkretnie podając ich nazwy, aby również nagrali o tym filmy, bo obecnie sporym problemem jest to, że inaczej niż przy pierwszej próbie wprowadzenia ACTA w 2012 roku, tutaj temat jest strasznie słabo nagłośniony. Moim zdaniem warto pisać na maile biznesowe największych youtuberów, aby nagrali na temat tego problemu filmy, nawet jeżeli osobiście tych osób nie lubimy lub mamy im coś do zarzucenia, np.:
Krzysztof Gonciarz – [email protected] – 754705 widzów – w 2012 roku robił filmy na temat ACTA i występował w parlamencie w imieniu polskich internautów
DeeJayPallaside – [email protected] – 1329017 widzów – robi materiały na temat różnych problemów społecznej, w ostatnim filmie wspomniał, że zrobił materiał na dany problem, ponieważ dużo widzów w mailu go o to prosiło, więc jeśli by dużo dostał to mógłby też zrobić materiał o ACTA 2
Boxdel – [email protected] – 1315264 widzów – czasami robi materiały na różne problemy społeczne, może by zrobił o ACTA 2 jakby sporo osób napisało tę prośbę na maila
Sylwester Wardęga – sawardega.com/pl/kontakt – 315114 widzów na Krulestwo – na drugim kanale Krulestwo czasami robi filmy na różne problemy, np. cenzura na YouTube czy patostreamerzy.
Oczywiście piszcie również do innych Twórców, w tym także tych mniejszych. Ja napisałem do każdego z powyższych maila, ale musi to zrobić więcej osób, bo pojedynczą wiadomość to najprawdopodobniej oleją.

Trzeba będzie przenieść serwery poza UE i łączyć się przez jakieś VPNy, jak w komunistycznych Chinach. Nastały smutne czasy, a nasze rządy(mam na myśli większość jeśli nie wszystkie kraje czlonkowskie) przyklepują temu przedsięwzięciu. Rządy dostaną narzedzie do cenzury wszystkiego i to nawet przed publikacja bo przeciez każda treść dodawana przez uzytkownikow musi byc zatwierdzona zanim zostanie dodana. Nie ludzkie traktowanie, gdzie są ci obrońcy praw człowieka z unii, gdzie jest KOD, gdzie są lewackie serwisy i gazety, w naszej konstytucji jasno jest zapisane, ze kazdy ma prawo do wolnej, nie cenzurowanej i sprawdzanej prywatnej korespondencji oraz tworzenia publikacji.

W mediach telewizyjnych też żadnej informacji, ale ten syf to im raczej na rękę, skoro czerwona unia zabija im konkurencję. Nie wiem czy jakieś maile do władców stfu UE cokolwiek zmienią. Dopóki ludzie nie wyjdą na ulice, nie tylko w Polsce, się sprzeciwić to chyba nie zwrócą na to uwagi.

Memy będzie trzeba drukować i wywieszać na słupach, ewentualnie wysyłać pocztą :D

Kurła, że też muszę pisać, ech... Po pierwsze to dwój myślenie, a nie nam tu smutek szerzysz. Po drugie to dla naszego dobra, przecież nikt nie chciałby działać na szkodę innych dla swoich korzyści.
Większość przegłosowała, a jak wiadomo większość nigdy się nie myli.
Wielki Brat patrzy... Słucha, analizuje i auto-inwigiluje od dawna, więc ludzie przywykli, jakaś tam kretyńska piłka jest ważniejsza od wolności.
Ech co za nowy wspaniały świat, kryptowaluty fuj, wolność fuj, bezpieczeństwo fuj...
Oczywiście nieco śmieszkuje, żeby nie było - i póki mogę to...
ACIPUPU SKURCZYBYKU! I dzięki za film.

Akurat Kuba Klawiter pierwsze co mówił w tym filmie to właśnie o tym ACTA 2 !!!!!!!!!!!!!!

Carrioner ten dźwięk Acipupu jest własnością Acipupu, więc łamiesz prawo autorskie mee. :D

Coin Marketplace

STEEM 0.18
TRX 0.09
JST 0.024
BTC 27428.48
ETH 1656.69
USDT 1.00
SBD 2.23