Odciął Rocznemu Dziecku Głowę. Podobno Merkel Zakazuje Mediom o Tym Informować

in dlive •  8 months ago

Thumbnail

He cut of head to 1-tear old girl. Merkel ban media from informing about this.

This is an example of what a pro-immigration policy leads to.
He stabbed and then beheaded his 1-year old daughter and then stabbed to death his German girlfriend.
Am I surprised? No because beheading is a pard of Islamic doctrine.

You can read it for example in Koran 8:12
"When thy Lord revealed to the angels, saying, ‘I am with you; so give firmness to those who believe. I will cast terror into the hearts of those who disbelieve. Smite, then, the upper parts of their necks, and smite off all finger-tips."

Also it is mentioned 9 times in
Hadith and 49 times in Sira (Muhammad Biography)

Hadith examples:
Volume 2, Book 23, 437
Volume 3, Book 48, 829
Volume 4, Book 52, 251
Volume 4, Book 55, 558
Volume 4, Book 56, 807
Volume 5, Book 57, 91
Volume 5, Book 59, 399
Volume 9, Book 93, 512

When author of this video posted it on facebook/YouTube:

(...) a police investigation was launched. Kordewiner’s apartment was searched by police and his personal belongings were confiscated. Kordewiner says he and his roommate were awakened at 6:45 am by a squad of prosecutors and police officers seeking access to their home. When they were denied, they forcibly gained access by drilling the door lock.

Link to article :
Migrant Beheads 1-Year-Old Girl In Germany; Merkel Bans Media Reporting

PL Article:
W Hamburgu imigrant odciął głowę rocznej dziewczynce

this is why they are trying to push those articles aka "ACTA 2"Art. 11 & Art. 13 down our throats. Under the guise of something good, they want to do evil and CENSOR people. Censor informations like this one, so that public opinion won't know about their crimes.
This is why they are telling you, that you are "racist", "xenophobic" or "islamofobic" - a term that should not exist. A fake creation to silence people. A tool to censor people just like another fake creation like "hate speech".

Do not let oneself be persuaded. There is nothing irrational to be worry of islam, to be worry about your life.

YouTube CENSORED version:

What I'm censoring? Mostly word "Islam" because when you even say that word, regressive-left will tel you it's "hate speech" (which does not exists).

PL:
Dla jasności:
To czy Merkel zakazała czy też nie, NIE JEST ISTOTNE! Jaką masz pewność, że tego nie zrobiła? Powie ci, że tak było? Faktem natomiast jest, że były niemieckie gazety, które o tym napisały bez względu na to czy ten zakaz był, czy nie.
Nie skupiaj się KURŁA na tym, tylko na fakcie, że przez tę kobietę nachodźcy "przejmują Europę" i stosują swoje prawa - prawo szariatu.
FAKTEM jest, że ten nachodźca zabił dziecko i matkę tego dziecka. Pomysł na obcięcie głowy pochodzi bezpośrednio od jego wyznania.

Kanał SafeSpaceTube:
https://www.youtube.com/channel/UChA5VxKhFMv7UJhq0DjRVCQ
Mój zapasowy KANAŁ SafeSpaceTube!:
https://www.youtube.com/channel/UCIo3R7SVQJz292A11_eVw0Q


Filmy bez cenzury jak na SafeSpaceTube:

steemit - https://steemit.com/@carrioner
DLive - https://dlive.io/@carrioner


Art. 54. Zasada wolności poglądów
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.

 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Chcesz wspierać moją twórczość?

Patronite:
https://patronite.pl/carrioner
Koszulki:
https://carrioner.teetres.com
Jak masz za dużo kasy PayPal:
https://streamlabs.com/carrioner
A tu nie tylko PayPal:
https://tipanddonation.com/carrioner

Krypto Donate. Bitcoin, Litecoin, Ethereum, DASH:


Socjale czy jakoś tak:

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  
·

Typowe lewackie gadanie. "Nie mówmy o dziecku, bo jeszcze ktoś pomyśli, że Islam jest problemem.
A do typa siłą wbili na chatę tylko po to, żeby się przywitać.

Rip filmik? Bo z tego co widzę komuś też w trakcie oglądania wywaliło.
Jeszcze Merkel zrobi tak, że ten koleś zostanie uznany na niewinnego bo dziecko go zaatakowało A on się bronił. Z tego co widzę wszytko jest mam możliwe.

·

Nie czemu RIP? Jest ok.
Ewentualnie "on nie wiedział, że nie można"

To tylko Niemcy. Przechodź dalej i pamiętaj by się uśmiechać.

Przez takie myślenie rasa biała wymrze w europie zachodniej.

A muzułmanów powinno witać się tak ! :D

·

No i bardzo elegancko w solidarnej grupie siła!

Dzięki za wrzucenie tego... swoją drogą Merkel zakazała, a w Polsce też nigdzie nie słyszałem o tym w TV... Czy my na bank mamy suwerenny kraj?

Merkel to Hitler XXI w.? Ja wolałem Hitlera bo przynajmniej się nie krył z tym że nienawidzi żydów i chce się ich pozbyć, w porównaniu do Makreli która wmawia że to samo dobro...

Ale w Japonii niema zakazanego islamu XD

·

Mi chodziło o to, że tam jest buddyzm, a ci mają spinę z islamem w sumie jak każdy. Gdzie islam (muzułmanie) graniczy z krajem, w którym go nie ma, am jest problem

Carrioner ze wszystkim się zgadzam co zobaczyłem prócz tego, że w Japonii jest zakaz. Otóż nie ma zakazu. Na polskich i nie tylko googlach są w większości fake newsy. Muzułmanie, katolicy i każde inne wyzwanie ma takie samo prawo. Np. aby uzyskać obywatelstwo japońskie nie potrzebne jest podawać wyznanie. Tam po prostu jest ciężko dostać obywatelstwo. Arabskie ambasady tam też najzwyczajniej w świecie występują.

I to tylko jedna rzecz, którą według mnie należałoby poprawić .
Pozdro :D

·

Chodzi bardziej o to, że buddyści mają z nimi spine. W sumie każdy ma. Tam gdzie Islam graniczy z państwem o innych poglądach, tam jest problem.

·
·

Możliwe, że masz na myśli ten konflikt w Birmie w którym faktycznie istnieje ten problem. Birma gdzie kraj od zawsze 100% buddyzm i nagle te ścierwo zaczęło przenikać.
W samej Japonii problemu jeszcze nie ma, ale ludzie po tych wydarzeniach we francji co niektórzy zaczęli się bać. I też faktem jest że i u nich w polityce zaczęło się rozmawiać na temat islamu tylko póki co nie jest to brane jeszcze tak na poważnie.

Eh, szkoda pisać o tej Merkelowej....
Dobry jest jeden filmik (może nie związanej o niej, ale o Kopacz):

na SST chyba trzeba będzie cenzurować słowo "islam" bo mogą ci zarzucić nieistniejący "hate speach" tak samo za statystyki

·

A jak myślisz jakie słowo cenzuruję w wersji na SST? nie jest to żaden wulgaryzm.

„Hitler się w grobie przewraca”... w sumie poniekąd prawda :I

Stworzenie religii było największym błędem ludzkości ...

Jak można być takim debilem by w imię wymyślonej w celu kontroli społecznej religii robić takie rzeczy. Człowiek ma kontakt z Bogiem bez względu jak go nazywają poszczególne religie i jakie zachowania wymuszają. Walenie allahów, klęczenie, płakanie, skakanie, ubolewanie i inne wymysły religijne nie mają żadnego znaczenia dla Boga. Do kontaktu z Bogiem nie potrzebujemy żadnych religii, mamy kontakt z Bogiem = wszechświat zawsze i wszędzie!

@markoslaw podał Ci już link, gdzie możesz sprawdzić w jakich niemieckich gazetach ten rzekomo "zakazany" news spokojnie się ukazał.

Podsumujmy Twój trzydniowy debiut na pl-religia:
1 dzień - wziąłeś fałszywą listę "katolickich grzechów" za prawdziwą
2 dzień - podałeś nieprawdziwe informacje o poglądach Eisteina na temat religii
3 dzień - nabrałeś się na typowy polityczny fake news, na dodatek wyprodukowany przez źródłó znane z takich fejków

Widzisz, publikować i pomstować "w powietrze" to sobie można ile się chce i o czym się chce - trudność zaczyna się dopiero w momencie, kiedy trzeba bronić swoich postów w komentarzach... Wtedy dopiero się okazuje, czy Twoje posty są coś warte.

Jeśli będziesz nadal uciekał przez każdym krytycznym komentarzem, udawał, że ich nie ma - będziesz nadal powtarzał te same błędy...

What's the point??

·

Masz. edytowałem i coś dopisałem. Może załapiesz, że nie jest istotne czy był zakaz czy nie. Jakie masz dowody, że nie było? Nie mam dowodów, że był jak i nie mam dowodów, że nie było.
Równie dobrze mógł być, ale kilka gazet i tak o tym napisało, ale... TO NIE JEST SEDNO PROBLEMU!
Problemem jest polityka Merkel i sam Islam!

·
·

No, to już jakiś krok do przodu. no to po kolei:

 1. cała struktura Twojego posta była zbudowana w oparciu o źródło, podające listę, której Kościół nigdy nie opublikował. Z TEJ LISTY omawiałeś "grzechy" jeden po drugim - wiele z nich zrobionych właśnie dla podpuszczenia takich właśnie jak Ty "nerwowych" ateistów. Wystawiło to fatalne świadectwo nam jako ateistom. Widzę, że starasz się przesunąć uwagę czytelnika na pytanie, czy grzechy faktycznie istnieją, czy nie. Problem polega na tym, że nawet jeśli nie istnieją - zaatakowałeś ludzi wierzących powołując się na fejk, i to powołując się kilkanaście raz, przy każdym z "grzechów". Strasznie psujesz w ten sposób opinię ateistom... Jak wierzący mają nas brać na serio, skoro jesteśmy w stanie wziąć byle fejk za autentyczną wypowiedź Kościoła?

 2. Podałem Ci konkretne źródło, pokazujące, że Twoje informacje w zakresie "antropomorficznego Bóstwa" Eisteina są niezgodne z jego poglądami. Podałem książkę, stronę, rok wydania. Jakie źródło masz na obronę PRAWDZIWOŚCI Twojego stanowiska? (Mam nadzieję, że wiesz, że w poważnych debatach trzeba wskazać wiarygodne źródła, bo proste powtarzanie "Mówię prawdę, mówię prawdę" to o wiele za mało?)

Ad 3 Ciesze się, że złagodziłeś tytuł i podałeś w tekście informację, że rzekomy "ban" albo jest fikcją (albo wcale nie jest taki groźny, skoro gazety mogą sobie spokojnie pisać o całym wydarzeniu). W ten sposób zapobiegasz szkodzie, jaką wywoływała pierwsza wersja - gdzie oburzało nie tylko samo zabójstwo, ale także oszukiwanie społeczeństwa przez własny rząd. Być może więc przyznasz, że "polityka Merkel" nie jest aż taka zła - skoro ta zła opinia bierze się "być może" z fake news? Dlaczego nie jesteś konsekwentny?

·
·
·

To jest shot ze streama dla "beki". Dla mnie całą wiara i "grzechy" to jeden wielki "fake". Grzech to twór ludzki. Czy zwierzę grzeszy?...

 1. Są jak najbardziej zgodne, co potwierdzi ci i Dawkins
 2. Nom. Nie mam 100% dowodów, że tak było czy nie. Mogło tak być, ale media mogły "olać" i i tak o tym mówić (przynajmniej niektóre).
  Polityka Merkel jest zła i niszczy zarówno jej kraj jak i całą Europę. Za dużo wiem o Islamie żeby myśleć inaczej.
·
·
·
·

ad 1. Wygugluj sobie straw man fallacy. Debatowanie ze stanowiskiem, którego oponent nie zajął. (np. debatowanie z listą grzechów, której nie ogłosił....). Przegrywasz już na starcie, NIEZALEŻNIE, czy grzechy to fake czy nie.
ad 2. No dobrze, Dawkins. Tylko GDZIE? Podaj adres źródła. Gdzie DOKŁADNIE Dawkins mówi o antropomorficznym Bogu Einsteina?
ad 3. Jak na razie zaatakowałeś Merkel na podstawie źródła, do którego sam zaczynasz mieć wątpliwości. Czy jej polityka jest zła czy dobra. Mozna debatowac. Ale póki co, Ty swoim własnym przykładem pokazałeś, że Merkel może być niekiedy atakowana nie fair. Dlaczego tego nie przyznasz?

P.S.
Całkiem sensownie się z Tobą gada bez tych wszystkich wulgaryzmów, wymieniamy argumenty jak ludzie. Naprawdę potrzebujesz tej całej monotonnej agresji w Twoich postach? Po co to wszystko?

·
·
·
·
·

.1. Film jest for fun a nie dla "debaty". Nie ma czegoś takiego jak "grzech" dlatego i nie ma listy. Od samego początku nie brałem na poważnie. Zamierzam też wrzucić moją "spowiedź online" (grzech nie istnieje, spowiedź jest zbędna, bo to tylko marnowanie czasu). Strona to FAKE ale pośmiać się można.
.2.Einstein:

nie wierzę w osobistego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym jednak musiał znaleźć w sobie coś, co miało by aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.

.3. Dla mnie jej polityka "pro-imigrancka" jest zła. Kto zna Islam, ten wie, że jest jednym ze źródeł zła.
Przyznałem, że się pomyliłem, że mogłem założyć i taką ewentualność. Nie zrobiłem tego, bo to było bardzo prawdopodobne widząc co się dzieje na zachodzie + EPICA (potocznie ACTA 2). Jej "pro-islamska" polityka i to, co robi UE sprawił, że informacja o cenzurze wydała mi się wiarygodna, a przynajmniej możliwa.
PS
Dla mnie wulgaryzmy to takie same słowa jak każde inne i nie mają jakiejś niezwykłej "mocy" jaką inni im przypisują.
Dodatkowo przyzwyczajenie z sekcji komentarzy na YT gdzie jest cała masa ameb umysłowych, których "argumenty' wyglądają mniej więcej tak:
"Ale jesteś zjebany", "debil", "masz ból dupy i chcesz się wybić"

·
·
·
·
·
·
 1. Już to mówiłeś. To nie podważa argumentu, że popełniłeś błąd straw man.
 2. Gdzie w tym cytacie mowa o "antropomorficznym Bogu" Eisteina, o którym mówiłeś?
 3. uznałeś że cenzura była tylko "możliwa", a wniosków co do Merkel nie zmieniłeś. Gdzie tu konsekwencja?
·
·
·
·
·
·
·
 1. Nie ma "debaty" nie ma "błędu". Założyłem jedynie, że są ludzie - a są - którzy faktycznie "spowiadają się" z tego typu rzeczy i odnoszę się do takich "wyznań".
  Jak wrzucę moją "spowiedź online", to też weźmiesz na serio? fejkowa strona.

 2. Ja się odnoszę do jego kłamstwa czyli rzekomego cytatu, że Einstein wierzył w boga. Założyłem, że "niech mu będzie, że powiedział coś w tym stylu, bo to co powiedział to:

Nigdy nie przypisywałem przyrodzie celowości, zamiarów ani jakichkolwiek innych cech, które można by uznać za antropomorficzne

Innymi słowy jeśli ktoś mówi, że Einstein "wierzył w bóstwo"(mowa o filmie Planety Bełkotów), to jedyne jakie tu można przypisać (na siłę) jest "antropomorficzne", gdzie on mówi tak na prawdę o nauce. On jasno powiedział:

nie wierzę w osobowego Boga

3 . Nie zmieniłem wniosków co do Merkel w odniesieniu do nachodźców, których sprowadza do Europy. No chyba, że dasz mi cytat gdzie mówi coś w stylu "wszyscy islamscy imigranci won z Europy"

·

Skończ pierdolić bzdury.

 1. Chuj mnie obchodzi twoja lista NIEISTNIEJĄCYCH grzechów. Ludzie z takiego bełkotu się 'spowiadają. Grzech nie istnieje, więc jaka lista by nie byłoa, to i tak to "fake".
 2. Podałem PRAWIDŁOWE informacje na temat Einsteina
 3. To kurwa nie jest "fake news". Zabicie matki i dziecka MIAŁO MIEJSCE.
  Lewackie gazety nie wspomną ci o tym, że ten śmieć wyznawał Islam, który jest problemem. "fakiem" może być, że zakazano, ale nie samo zajście, a na tym się skupiam

Angela zamiata takie sprawy pod dywan, gdyż to ona jest w dużej mierze odpowiedzialna za sprowadzenie fanatycznych islamistów do Europy.

I like it, thank you much for sharing, plz support me https://d.tube/v/aiyub99/yn7xbn6h

Posted using Partiko Android

Że co? Dajcie mi tego sk******na na 5 minut! Obciąć ch****i głowę!

·

Najpierw głowę a potem końcówki palców.

Czemu nie mogę obejrzeć na dlive? Mam poczekać czy coś się skasztaniło? Edit: już działa

·

U mnie działa. Może za wcześnie odpaliłeś i jeszcze nie przeprocsowało

·
·

U mnie też działa

·
·
·

Przez kilka minut nie działało ale już działa i zjebało mi humor gdy pomyślałem że dla niektórych zjebów to nic się nie stało, to był incydent, to ich kultura, islam nie ma nic wspólnego i inne tego typy pierdoły

Niemców już nie ma teraz jest unia :))

Edit. Jednak działa filmik

upssss saludos @carrioner

Great News
I like it this dlive video.
I appreciate your valuable Post.. thanks for sharing this...https://steemit.com/life/@konasharmin/this-picture-my-life-best-friend-share-of-steemit-friends

Niezależnie od wyznania każda osoba, która popełnia taki czyn jest potworem a nie człowiekiem. Tak samo krew się gotuje jak pijane czy też trzeźwe osoby znęcają się nad swoją rodziną. Krzywdzenie niewinnej istoty to jedna z najgorszych rzeczy jaką można uczynić.

·

To w dużej mierze zależy od wyznania.
Źli ludzie robią złe żeby, dobrzy ludzie robią dobre rzeczy. Żeby dobry człowiek zrobił coś złego, do tego jest potrzebna religia.

Tradycyjnie upvote w ciemno!

Flagi nie polecą na Dlive za takie treści? Wszak że duża część ludzi którzy mają dostęp do oficjalnego konta Dlvie to Turcy. Ciekawe Czy Carri nie wywoła jakiejś dramy. Aczkolwiek o ile wiem to muzułmanie bardziej nienawidzą ateistów niż innych religii.

·

Nie powinny, chyba że ktoś się poczuje... "urażony" tym filmem.

Sorry, Ale nie nazywaj Merkel osobą o poglądach lewicowych.
Polecam, zerknij sobie na wikipedię (opis jej partii):
Unia Chrześcijańsko-Demokratyczna (Niemcy)

Ideologia polityczna: konserwatywny liberalizm, chrześcijańska demokracja
które z tych ideologii są lewicowe?

Ogólnie, znasz jakąś partie która była lewicowa i sobie w nazwie dała Chrześcijańska?

Jako lewicowiec powiem Ci że każda religia + władza = rzeź.
Co chrześcijanie nie palili na stosie? Wiesz ile było ofiar reformacji i kontrreformacji?

Żaden lewak nie powie Ci że religia na I jest dobra, jak żadna inna religia. A jak fanatycy religijni dojdą do władzy kończy się krucjatami/jihadami.

Posłuchaj sobie dobrej lewackiej kapeli, i sam zobacz że zawsze islam był przedstawiany jako niebezpieczny:

1997: Nofx - All Outta Angst
Fajny tekścik 1997 wycieczki do pakistanu by uczyć się religii na I

2007: NOFX - You're Wrong

2012: NOFX - 72 Hookers

·

Może uważać się za świętą Teresę o poglądach skrajnie prawicowych, ale jak jej czyny mówią co innego.
Odrzuca, że ludzie nie są równi (fakt) mogą mieć tylko równe prawa, chce rożnych "udziwnień" , nastawiona "pro-islamsko" czyli w zasadzie sprzeciw kościołowi katolickiemu i inne. Typowo lewackie poglądy/zachowania.
Poglądy regresywnego lewaka, któremu się zdaje, że jest postępowy i tak zabrnął w tym regresie, że nie zauważa niebezpieczeństwa ze strony islamu lub udaje, ze nie widzi.

·
·

O patrzcie, obrońca Katolików się znalazł. To faktycznie robi z ciebie prawicowca.
To że Angela mówi że ludzie mają równe prawa, powiedz Grekom. Którzy musieli niemieckich bankierów ratować.

To że religia na I jest dobra, w obecnym wydaniu wymyślił taki jeden z Polski. Bynajmniej nie komunista.
https://religie.wiara.pl/doc/471756.Islam-w-nauczaniu-Jana-Pawla-II

A i jeszcze miałem się zapytać, Petru też lewak?

·
·
·

Petru to lewak udający liberała gospodarczego, w islamie to tak jest że jeden cię zabije a inny (ten ,,dobry") to zignoruje

·
·
·
·

Dziękuję za odpowiedź. A dla mnie to prawdziwy liberał.
Patrz jak lewaki się nie patyczkują np. w Danii.

Przykładem może być przyjęte już przez parlament prawo, stanowiące, iż dzieci ze wspomnianych wyżej 25 szczególnie społecznie zagrożonych obszarów, od pierwszego roku życia mają być obowiązkowo poddane edukacji przedszkolnej w wymiarze co najmniej 25 godzin tygodniowo. Celem ma być m.in. wdrożenie dzieci w „duńskie wartości”.

http://krytykapolityczna.pl/swiat/ue/dania-logika-getta-w-skandynawskim-raju/

Jak komuś duńskie wartości się nie podobają to obcięcie socjalu, zabranie dzieci, deportacja. A nie liberalne myślenie. że każdy ma prawo do własnych przekonań religijnych i że wszystkie religie są dobre.

·
·
·
·
·

Miałem na myśli że udaje liberała gospodarczego, Petru jest lewicą światopoglądową a w kwestiach ekonomicznych skręca w lewo poparciem dla programów socjalnych i jednak wyższym opodatkowaniem niż typowi liberałowie. Liberał gospodarczy to prawica a liberał światopoglądowy to lewica, tak się utarł podział. Argument że u kogoś jest gorzej mnie nie przekonuje bo po co się cieszyć że ktoś zrobił mniej szkód jak mógł ich w ogóle nie robić? Powinno się rozprawiać się tylko z poglądami i religiami które są zagrożeniem a zostawić ludziom wybór dopóki nie chcą krzywdzić innych (w sensie atakować, zabić a nie powiedzieć prawdę że nie jest helikopterem bojowym nawet jak się za niego identyfikuje)

·
·
·
·
·
·

To że kogoś nie wpuści się do Europy nie znaczy, że nie będzie popełniał zbrodni. Tylko wtedy już dla liberałów to nie problem, jak ktoś zabija dzieci. Żadnemu liberałowi obowiązkowa państwowa edukacja od pierwszego roku życia nie przejdzie przez gardło. Może i religijność jest chorobą nieuleczalną, ale może da się przed nią uchronić dzieci.

To że Nowoczesna, PO, SLD udaje lewicę światopoglądową już tłumaczyłem. Wszyscy płaszczą się przed biskupami. To jest zagrywka pod publikę, by sprowokować stronę konserwatywną. I pokazać jacy to oni są "nowocześni". O tym że skręca na lewo gospodarczo to nie słyszałem, ale jeśli tak to jakie są tego przyczyny? Może widzi, że liberalizm gospodarczy nie działa. A może wszystko co robi to puste gesty. Nie wiem, nie interesuje to, nie wierzę liberałom.

Ale przecież nie wszyscy imigranci są tacy źli, to tylko co jakiś czas może komuś głowę odetną. Ta religia na 'I' nie jest zła to tylko ci radykalni, a to że reszta pajacy którzy w to wierzą wspierają tych którzy się wysadzają i obcinają głowy. To jest pojebane, a najgorsze jest też to że nasz kraj broni się przed Islamem tylko przez to że mamy bardzo mocno zakorzeniony katolicyzm - niby mniejsze zło, ale lepiej jakby Polska była po prostu świeckim państwem.

13:21 Stalin to powiedział...

powiem tak według mnie do krajów europejskich powinno wpuszczac tylko kobiety z dziecmi a meszczyzni powinni walczyc za ojczyzne. pozdro i jebac turasów

W jakich czasach my żyjemy...

Tak mnie naszła taka myśl że takie lewactwo to gorsze jełopy niż katolicy (islam to najgorsze co istnieje w głowach tak wielu ludzi) bo taki katolik czy inny wierzący co nie ma ochoty kogoś zajebać to najczęściej tylko wkurwia i morde poiłuje a przynajmniej ma takie ,,korzyści" że myśli że ktoś go lofcia że będzie miał życie wieczne itd, a taki lewak to za piłownie mordy, wkurwianie i sprowadzanie problemów na siebie i innych ma tylko poczucie że jest taki super tolerancyjny i postępowy.
A nawet zakładając że ludzie niżej mają po prostu 1 cyfrowe IQ tacy wyżej jakie mają z tego korzyści? Nie mają z tego tyle pieniędzy co z religii po większość hajsu idzie na nierobów i potencjalnych terrorystów. Jak chcą rozkradać kraj to lepiej by mieli co kraść też w przyszłości a jak rozjebią kraj to już nie będzie z czego kraść.
Jaki mogą mieć w tym interes ludzie którzy kierują masami debili?
Chcą doprowadzić do dużego konfliktów na którym zarobią?
Są to agenci opłacani spoza europy?
Czy to już po prostu samo napędzające się koło debilizmu bez żadnego celu?
Żydo-masono-komuna z USA wdraża plan nowego porządku? Kappa
Jaszczury z kosmosu lub inne ufoki chcą nas zniszczyć? Kappa do kwadratu XDD
Teraz na serio, trafiłem chociaż z jednym z tych pytań czy może chodzi o coś innego a ja nie potrafię przeniknąć pustki w mózgach lewaków?

Ha, dobrze

Gdy się słyszy takie rzeczy co się dzieje w Niemczech i innych krajach to aż strach w ogóle pojechać do tych krajów nawet na wakacje bo z tyłu głowy jest strach że ktoś może się wysadzić.

3 kropki i tyle

Szkoda gadać... co za ludzie

Film (albo jego kopia) ze stacji metra, opublikowany był w kwietniu. Ciekawe co się stało z tym zwyrolem?

Wszystkich tych islamistów powinno wpakować na jedną wyspę daleko od cywilizacji i żeby się tam wysadzali, zabijali i prowadzili swoją religię i po czasie by nie było islamistów bo by się powybijali sami.

Tak jak mówisz że gościa z jednej strony niema co obwiniać, bo mają oni mózgi paprane od narodzin. Prawo jakie mają to tylko ułamek tego chorego kraju.

Geje z rzucani dachów jak wyjdzie na jaw. Czy publiczne obcinanie głów na placu i zanim to nastąpi jest czytane na głos jakie to przewinienie. Jednym słowem dziadostwo które nie powinno być wypuszczane poza granice swojego kraju. Masowy mord jaki oni uprawią powinien być tępiony a każda osoba przekraczająca granice z góry zamykana. W sieci jest wiele dokumentów, zdjęć jak na taczkach wywożą ciała itd.

Dlatego ta cała zmyślona cenzura żeby kontrolować społeczność przed takimi komunikatami. Bo czego się boją politycy najbardziej? Tłumu, bo mają nad wszystkimi rządzącymi i pilnującą ich armie jak policja,wojsko przewagę i nie są wstanie się przeciwstawić ludu. Szczególności w dzisiejszych czasach.

Niemcy to zielona wyspa dla imigrantów