Blokzincir Ekonomisi - Kripto Para ile Türkiye'de e-ticaret

in #dlikelast year

Shared From Dlike

Türkiye'de e-tiracet yaparken kripto para kullanmaya hazır mısınız? 

Kripto para kullanarak ürün almak mümkün mü?  Sizce Türkiye'de kaç kişinin kripto parası vardır? Yazının sonunda bu sayıyı göreceksiniz :)


Blokzincirin ve kripto paraların gündelik hayata taşınıyor olması hepimiz için güzel haber denilebilir. Blokzincir ekonomisi yavaş yavaş oluşmaya başlıyor.

E-bebek sitesi kripto para ile satışı test etmeye başladı. Haberi okuduğunuz zaman inancınızın pekişeceğini düşünüyorum.  Blokzincir ekonomisi, bizler arasında zaten oluşmuş durumdaydı. Ekonomi büyüyor ve genele yayılıyor. 

"Sizce Türkiye'de kaç kişinin kripto parası var?" demiştik. Bu sayı, yaklaşık 1 milyon kişi olarak cevap buluyor. 1 milyon bireyin kripto para sahibi olduğunu hayal edin! Bu alanda yenilikçi fikirler geliştirmek için mesai harcamanız gerektiğini düşüneceksiniz. Firmalar ve devletler, hızla blokzincir alanına yöneliyor.  Takasbank'ın geliştirdiği altına dayalı dijital varlık platformu konusuna da göz gezdirmenizi tavsiye ederim. 

2019'un son saatlerindeyiz. 2020 yılından umutlu olabiliriz. Güzel günler, iyi çalışmalar :)


Shared On DLIKE

Sort:  

Congratulations @denizcakmak! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published more than 40 posts. Your next target is to reach 50 posts.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

You can upvote this notification to help all Steem users. Learn how here!