Asseco Resovia Rzeszów przegrywa z MKS Ślepsk Malow Suwałki na własnym boisku

in #dlike4 years ago

Shared From Dlike

Asseco Resovia Rzeszów w drugiej kolejce Plusligi przegrała na własnym boisku z beniaminkiem MKS Ślepsk Malow Suwałki 1:3. Jest to wielka niespodzianka szczególnie dla kibiców gospodarzy, którzy twierdzili, że wygrana Asseco Resovi to tylko kwestia formalna. Jednak gospodarze potrafili wygrać tylko pierwszego seta, kolejne sety należały już do drużyny Ślepska.

Niestety nikt z uczestników konkursu również nie wytypował poprawnego wyniku spotkania. Udział w konkursie wzięli @wzp, @joseph230, @lesiopm oraz @jocieprosza. Dziękuję za wzięcie udziału i zapraszam na kolejny konkurs już 1 listopada, bowiem 2 listopada drużyna Asseco Resovia Rzeszów podejmie na własnym boisku drużynę Indykpol AZS Olsztyn.