Jak zwiększyć swoje zarobki używając DCLICK

in dclick •  8 months ago 
DCLICK - reklama na steemit

DCLICK to interesujący projekt, za pośrednictwem którego możemy zwiekszyć nieco nasze przychody z artykułów, jakie publikujemy na steemit.
DCLICK to inicjatywa umożliwiająca zamieszczenie kontentu reklamowego pod naszym postem. Jeżeli kojarzcie zasady działania googlowskiego AdSense, to zasada DCLICK powinna być Wam choć w przybliżeniu znana. DCLICK to bowiem taki blockchainowy AdSense - w zamian, za udostępnienie powierzchni reklamowej w naszym poście, otrzymujemy niewielkie wynagrodzenie za każdym razem, gdy ktoś kliknie baner reklamowy w naszym artykule.

Zarobki

Za każdym razem, gdy ktoś kliknie "naszą" reklamę, na Waszych kontach pojawią się tokeny DCLICK. Po osiągnięciu poziomu $2 DCLICK mamy do wyboru dwie opcje:

  1. Wymiana tokenów na upvote.
  2. Trzymanie tokenów w celu ich późniejszej wymiany na SMT

Jak działa to w praktyce? Jeszcze nie próbowałem, więc na razie nie będę się wypowiadał. Pożyjemy, zobaczymy, jak to mówią :)

Warto też wspomnieć, że DCLICK umożliwia również zarabianie poprzez delegację swojego Steem Poweru, natomiast dla reklamodawców, dzięki ekonomii tokenów daje możliwość reklamowania swoich produktów często bez podnoszenia dodatkowych kosztów (poniesione wydatki wracają w postaci tokenów DCLICK)

Moja subiektywna opinia

Na początku miałem pewne obawy co do udostępniania reklam pod moimi artykułami. Spróbowałem raz, spróbowałem drugi, i chyba zaczynam się powoli przekonywać.
Reklama na całe szczęście nie jest natarczywa. Mamy do wyboru dwie jej formy:

Forma tekstowa (Text Ad)
tekst.jpg

Forma graficzna (Image Ad)
grafika.jpg

Obie z nich w miarę dobrze komponują się pod postem. Jak na razie, DCLICK wyświetla przede wszystkim reklamy samego projektu, jednak docelowo mają się tu pojawiać również inne reklamy. Myślę, że fajnie byłoby mieć choć niewielki wpływ na to, co będzie się wyświetlało pod naszymi postami, chociażby mając możliwość wybrania tematyk, których reklam wolelibyśmy uniknąć. Póki co jednak interfejs nie daje takiej możliwości, ale projekt jest w swojej początkowej fazie, więc myślę, że jeżeli się sprawdzi, to będziemy mieli dużo więcej opcji.

Jeżeli mój artykuł był dla Was przydatny, zachęcam do zostawienia swojego upvote'a, a także kliknięcie w poniższy baner DCLICK.


Sponsored ( Powered by dclick )

dclick-imagead

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Ho! Ho! Ho! Merry Christmas!!! I've given you an upvote and left you this amazing automated comment!!!!


Vote for my witness nextgencrypto!!

Congratulations @verticallife! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 600 upvotes. Your next target is to reach 700 upvotes.

Click here to view your Board of Honor
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!