[Správy] Šokujúci prieskum o záujme BTC v Amerike ꟾ Bitcoin opäť na 7000 USD ꟾ Je toto koniec pre Vechain?

in #czsk3 years ago

Bitcoin po týždni opäť atakuje hranicu 7000 USD. Aktuálne je to niečo nad 7000 USD. Celý tento týždeň bol skôr v znamení pádu a nie len Bitcoin, ale aj ostatné altcoiny mierne strácali na hodnote. Jediný altcoin, ktorý sa držal v dobrej forme bol Tezos.

fgddfg.jpg

43% investorov zaujímajúcich sa Bitcoin tvoria ženy

Zo správy uverejnenej 4. decembra prevádzkovateľom fondu pre Bitcoin (BTC) investorov, Grayscale vyplýva, že 43% investorov zaujímajúcich sa o BTC sú ženy.

Do štúdie bolo zapojených 1 100 investorov Spojených štátov vo veku od 25 do 64 rokov, ktorý boli predmetom prieskumu medzi 28. marcom a 3. aprílom 2019. Všetci respondenti boli zapojení do osobného investovania a vlastnili najmenej 10 000 dolárov v investovateľných aktívach s príjmom domácnosti najmenej 50 000 dolárov.

Ako sa uvádza v správe, predpokladá sa, že kryptomeny sú prevažne mužským priestorom. Okrem toho spoločnosť Google Analytics naznačuje, že muži tvoria viac ako 90% zo všetkých kryptonadšencov. Dáta odkryté v tomto prieskume však toto vnímanie spochybňujú. V správe sa uvádza:

„Svet Bitcoinu ovláda prevažne mužské pohlavie, avšak údaje naznačujú, že aj ženy majú o BTC veľký záujem.“

Bitcoin opäť na 7000 USD

Bitcoin po týždni opäť atakuje hranicu 7000 USD. Aktuálne je to niečo nad 7000 USD. Celý tento týždeň bol skôr v znamení pádu a nie len Bitcoin, ale aj ostatné altcoiny mierne strácali na hodnote. Jediný altcoin, ktorý sa držal v dobrej forme bol Tezos. Dokonca sa ocitol v top 10 kryptomien podľa kapitalizácie, čo sa len tak hocijakej minci nepodarí. Ethereum, XRP a Litecoin rovnako dlhšiu dobu konsolidujú a držia sa na pomerne nízkych hodnotách v porovnaní s ATH.

fggdfgdf.png

Problém pre VeChain – Hackerský útok

Peňaženka Nadácie VeChain bola ohrozená útokom hackerov. Konkrétne malo dôjsť k ukradnutiu väčšej peňažnej sumy.

VeChain Foundation oznámenia dňa 13. decembra, že neznámy hacker ukradol 1,1 miliardy tokenov v hodnote približne 6,6 milióna $, v čase zverejnenia tejto správy.

V úvodnej aktualizácii incidentu spoločnosť VeChain Foundation poznamenala, že hackerstvo „nijakým spôsobom nesúvisí“ s operáciami skutočného štandardného postupu alebo riešeniami hardvérovej peňaženky spoločnosti VeChain.

Podľa vyhlásenia bolo narušenie bezpečnosti spoločnosti VeChain pravdepodobne spôsobené nesprávnym konaním jedného z jeho zamestnancov vo finančnom tíme. Osoba údajne vytvorila účet na spätné odkúpenie, ktorý čiastočne porušuje štandardný postup schválený nadáciou. Audítorský tím nezistil priestupok vzniknutý ľudskou chybou, uvádza sa v oznámeniach.

Každodenní prehľad správ môžete sledovať aj na našom webe:


kryptoaktuality.com

image.png

Sort:  

Great work! Your post was selected for curation by one of @curangel's dedicated curators for its contribution to quality!

...unfortunately, it had to be excluded from curation because you recently bought a vote from a bid bot (spydo).In our efforts to support #newsteem, authors who participate in vote buying are not eligible for our votes.

But don't worry. It only takes 7 days of not buying votes to be able to receive our vote again, so maybe one of your next posts will make it!

Take care and steem on!

Coin Marketplace

STEEM 0.17
TRX 0.05
JST 0.022
BTC 16226.59
ETH 1173.11
USDT 1.00
SBD 2.10