[Správy] Monero má problémy - Červený kríž používa blockchain – Je toto koniec Telegram Tokenu?

in #czsk3 years ago

V poslednej kapitole právneho sporu spoločnosti Telegram s Komisiou pre cenné papiere a burzu USA (SEC) dal zakladateľ firmy Pavel Durov výpoveď spolu s dvoma zamestnancami spoločnosti Telegram.

gd.jpg

Zakladateľ telegramu prednesie rozhodnutie v prípade Gram Tokenu

V poslednej kapitole právneho sporu spoločnosti Telegram s Komisiou pre cenné papiere a burzu USA (SEC) dal zakladateľ firmy Pavel Durov výpoveď spolu s dvoma zamestnancami spoločnosti Telegram.

Dňa 25. novembra P. Kevin Castel z južného okresného súdu v New Yorku rozhodol, že súd sa uskutoční 7. alebo 8. januára 2020 na mieste dohodnutom príslušnými stranami. Svedčí o to aj Ilya Perekopská, viceprezidentka spoločnosti Telegram. Budúcnosť Telegram Token tak nemá moc jasnú budúcnosť.

Nový podnikateľský program zameraný na zvýšenie povedomia o krypte

Paxful práve ohlásil, že predstavuje celosvetový podnikateľský program, ktorý ponúkne vzdelávanie a jedinečné výhody pre tých, ktorí sa zaregistrujú, ako aj riešenia v raste komunity.

Paxful funguje od roku 2015 a jeho poslaním je nielen šíriť povedomie o BTC, ale tiež ho robiť životaschopnou ekonomickou alternatívou pre underbanked a nobanked vo svete. Aby to bolo možné, služba podporuje viac ako 300 rôznych spôsobov platby, vrátane kreditných/debetných, peňažných prostriedkov, online peňaženiek, bankových prevodov, darčekových kariet a ďalších digitálnych mien.

Červený kríž nasadil blockchain na zvýšenie ekonomickej odolnosti

Tri národné jednotky Červeného kríža - najväčší humanitárny darca pre OSN - podporujú menovú schému založenú na blockchainoch s cieľom zlepšiť poskytovanie pomoci a podporiť miestne ekonomiky.

Podľa správy Nadácie Thomasa Reutersa z 26. novembra spoločnosti Červeného kríža v Nórsku, Dánsku a Keni začali dvojročný plán na nahradenie poskytovania hotovosti a poukážok v rámci pomoci a rozvoja úsilia miestnymi menami podporovanými blockchainom.

BitBay delistuje Monero z dôvodu prania špinavých peňazí

Burza BitBay odstráni kryptomenu Monero (XMR) zameranú na ochranu súkromia kvôli obavám z prania špinavých peňazí.

Burza oznámila rozhodnutie 25. novembra s tým, že delistovanie sa uskutoční 19. februára 2020. Výmena vysvetlila svoje rozhodnutie

„Monero (XMR) môže medzi projektmi selektívne využívať funkcie anonymity. Táto vlastnosť XMR je predmetom podpory na konci transakcie. Bolo prijaté rozhodnutie zablokovať možnosť prania špinavých peňazí a prílevu z externých sietí. “

Každodenní prehľad správ môžete sledovať aj na našom webe:


kryptoaktuality.com

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.06
JST 0.026
BTC 20104.66
ETH 1350.98
USDT 1.00
SBD 2.46