[Správy] Ethereum Istanbul – veľký pokrok v rozvoji ꟾ SEC zasahuje v Spojenom kráľovstve proti kryptomenám ꟾ Blockchain je v Číne technológiou s rýchlym vývojom

in #czsk3 years ago

Inscenácia Forkast Insights, výskumná skupina spoločnosti Forkast so sídlom v Ázii, sa podrobne a komplexne zaoberala integráciou technológie blockchain v Číne.

fsdf.jpg

Ethereum Istanbul – veľký pokrok v rozvoji

Vitalik Buterin potvrdil, že Ethereum bude môcť po nasledujúcom hard fork spracovať až 3000 transakcii za sekundu.

Vyvolá tento revolučný update novú vlnu kreativity okolo kryptomeny Ethereum? Môžeme očakávať prudký nárast transakcii v sieti? Mohol by hardfork ovplyvniť cenu ETH?

Tradičná múdrosť je taká, že Ethereum má príliš pomalú sieť, aby mohla slúžiť ako platidlo. Pre finančné služby sa zdá byť dostatočne rýchly. Ale na bežné používanie ako globálne platidlo to nie je dostatočné. Aj preto vývojári neustále pracujú na zlepšení sieti.

Ak je Ethereum preťažené, znamená to, že veľa používateľov naraz chce presunúť svoje ETH na inú peňaženku, Keďže kapacita siete nie je dostatočná, sieť sa stáva preťaženou a presun mincí trvá veľmi dlho. Nový update môže tento problém s veľkej časti vyriešiť.

SEC zasahuje v Spojenom kráľovstve proti kryptomenám

Americká komisia pre cenné papiere a burzu (SEC) požiadala High Court of England a Wales, aby prinútili bývalého hlavného investičného poradcu spoločnosti Telegram Johna Hymana, aby svedčil prípade ponúkania ICO tokenov Gram od spoločnosti telegram.

Žiadosť SEC bola zverejnená v dokumente, ktorý včera podal regulátor na Okresnom súde USA v južnom okrese New York.

SEC je presvedčená, že tokneny Gram od spoločnosti Telegram sú neregistrovanými cennými papiermi. Podľa regulačného orgánu Telegram tvrdil, že nejde o cenné papiere. „Telegram okrem toho v každom prípade nemá výnimku z registrácie podľa nariadenia D.“ Z toho dôvodu SEC skúma prípad ako neregistrovaný predaj tokenov.

Blockchain je v Číne technológiou s rýchlym vývojom

Inscenácia Forkast Insights, výskumná skupina spoločnosti Forkast so sídlom v Ázii, sa podrobne a komplexne zaoberala integráciou technológie blockchain v Číne. 5. decembra spoločnosť Forkast Insights predstavila svoju prvú správu o tom, ako čínska vláda a spoločnosti v celej krajine uplatňujú blockchain. Podľa správy sa technológia blockchainu rýchlo vyvíja a má za sebou „príklady praktického použitia v reálnom živote na dennej bázy“.

Podrobný výskum o spoločnosti Forkast Insights zahŕňal hĺbkovú analýzu a informácie od špičkových čínskych odborníkov, akademikov a vedúcich pracovníkov v oblasti blockchainu s cieľom zistiť, ako jedna z najväčších svetových ekonomík prežíva túto inovatívnu technológiu.

Každodenní prehľad správ môžete sledovať aj na našom webe:


kryptoaktuality.com

image.png

Coin Marketplace

STEEM 0.18
TRX 0.05
JST 0.023
BTC 17149.09
ETH 1264.49
USDT 1.00
SBD 2.17