[Správy] Ethereum 2.0 už najbližšie mesiace ꟾ Bitcoin môže v roku 2020 spraviť 100% zisk ꟾ Komplikácie pre Telegram token

in #czsk3 years ago

V novej správe sa uvádza, že Bitcoin (BTC) môže investorom priniesť v roku 2020 100% návratnosť. Najväčší rast môže nastať ale až po halvingu.

fds.jpg

Podľa spoluzakladateľa ConsenSys bude Ethereum 2.0 v roku 2020

Podľa spoluzakladateľa spoločnosti ConsenSys, Andrewa Keysa sa update Etherea uskutoční do konca tohto roka. Vzhľadom na súčasný stav vývoja však málokto zdieľa jeho vzrušenie.

V príspevku uverejnenom na webe ConsenSys 7. januára sa Andrew Keys podelil o svoje predpovede na rok 2020. Keys bol jedným zo spoluzakladateľov ConsenSys, ktorý sa odvtedy stal riadiacim partnerom spoločnosti DARMA Capital.

Aj keď sa Keysove predpovede dotýkali rôznych tém, od svetovej ekonomiky po ľudské práva, názory boli obvykle reálne a pravdivé.

Podľa vedúceho predstaviteľa „v roku 2020 sa bude Ethereum rázne približovať k 2.0 ETH update a spusteniu nového reťazca.“

Bitcoin môže v roku 2020 spraviť 100% zisk, ale až po halvingu

V novej správe sa uvádza, že Bitcoin (BTC) môže investorom priniesť v roku 2020 100% návratnosť. Najväčší rast môže nastať ale až po halvingu.

Vo svojom nadchádzajúcom programe Crypto Outlook do roku 2020 spoločnosti Fundstrat Global Advisors pre prieskum trhu uviedli, že veria, že cena BTC do halvingu môže zostať nezmenená. Následne ale môže prísť veľký rast.

Fundstrat očakáva viac ako 100% zisk BTC

Správa je v súčasnosti k dispozícii iba pre klientov firmy. Kľúčové zistenia odovzdal na Twitter spoluzakladateľ Tom Lee 10. januára.

„V roku 2020 vidíme niekoľko pozitívnych zmien, ktoré zlepšujú prípad použitia a tiež ekonomický model pre krypto a BTC - preto sme presvedčení, že celkový výnos BTC a kryptomien by mal byť vyšší ako výnos v roku 2019,“.

Súdny proces okolo Telegram tokenu môže trvať ešte niekoľko ďalších mesiacov

Právnici zastupujúci gigant Telegram vyhlásili, že príprava finančných záznamov požadovaných Komisiou pre cenné papiere a burzu Spojených štátov (SEC) bude trvať päť až sedem týždňov.

V súdnom podaní z 9. januára právnici vysvetlili, že musia analyzovať zákony o ochrane údajov vo viacerých zahraničných jurisdikciách, čím sa proces značne predlžuje.

V podaní sa uvádza, že na zabezpečenie súladu Telegramu so všetkými zahraničnými zákonmi o ochrane osobných údajov by bolo potrebné vykonať analýzu približne 4 600 transakcií, do ktorých by sa zapojilo okolo 770 subjektov a jednotlivcov.

Každodenní prehľad správ môžete sledovať aj na našom webe:


kryptoaktuality.com

image.png

Coin Marketplace

STEEM 0.18
TRX 0.05
JST 0.023
BTC 17087.36
ETH 1295.33
USDT 1.00
SBD 2.15