Projekt Crypto.com odhaľuje zlomový plán pre rok 2020 – Platforma počíta s vybudovaním najväčšej burzy

in #czsk3 years ago

Spoluzakladateľ a generálny riaditeľ Crypto.com, Kris Marszalek predstavil plán rozširovania svojej spoločnosti v roku 2020. Dôležité informácie o vývoji poskytol v dnešnom rozhovore na veľtrhu BlockShow Asia 2019 v Singapure.

gdfg.jpg

Plány zahŕňajú spustenie vlastnej burzy, zaslanie kariet VISA MCO do takmer všetkých regiónov na svete a zavedenie neväzobnej peňaženky.

Mottom je, že „je to vaše základné ľudské právo na kontrolu nad svojimi peniazmi, údajmi a identitou“. Marszalek hovoril o vízii spoločnosti Crypto.com vytvoriť ekosystém, v ktorom ľudia môžu spravovať všetky aspekty svojich kryptografických podielov na jednom mieste: platiť, nakupovať, predávať, obchodovať, vymieňať, získavať atď. Odhalil celú road map, pre rok 2020.

Pripravuje sa štart veľkej burzy

Crypto.com odštartuje svoju burzu s počiatočnou podporou populárnych kryptomien, ako sú BTC, ETH, XRP, LTC, EOS , XLM, MCO a USDT. Teraz vieme, že platforma bude poháňaná mincou Crypto.com Coin (CRO). Tento natívny digitálny token poskytne používateľom ďalšie nástroje a výhody vrátane likvidity, nízkych poplatkov a lepších realizačných cien.

Marszalek povedal, že tento projekt má vysoký potenciál sa v priebehu dokonca niekoľkookých mesiacov prípadne rokov dostať medzi top krypto projekty a zároveň vybudovať jednu z najlepších búrz na svete.

Spoločnosť chce tiež sprístupniť svoju krypto-kompatibilnú kartu Visa takmer vo všetkých oblastiach sveta. Marszalek uviedol, že bude čoskoro k dispozícii v Kanade, Európe ale aj v Ázii.

Každodenní prehľad správ môžete sledovať aj na našom webe:


kryptoaktuality.com

Coin Marketplace

STEEM 0.18
TRX 0.05
JST 0.022
BTC 16902.43
ETH 1276.40
USDT 1.00
SBD 2.13