Prezidentský kandidát do volieb v USA má pripravený jasný plán pre reguláciu kryptomien a zničenie podvodov

in #czsk3 years ago

Demokratický prezidentský kandidát, Andrew Yang načrtnutý plán ako do roku 2020 efektívne regulovať krypto priemysel.

sdfd.jpg

Podpora právnych predpisov o kryptomenách

14. novembra Yang, podnikateľ, právnik, filantrop a demokratický kandidát v prezidentských voľbách v USA v roku 2020, napísal 14. novembra blogový príspevok o technologickom priemysle, v ktorom kryptomeny zažívajú vysokú mieru podvodov. Na vine môže byť aj nedostatok predpisov. Povedal:

„Budeme musieť rovnako ako ostatné štáty zaviesť prísne regulácie, aby sme zamedzili podvodom. “

Existujúci trh s kryptomenami má problém

Yang vysvetlil, že kryptomeny a digitálne aktíva už tvoria veľkú časť hospodárskej činnosti. "Národný rámec pre reguláciu týchto aktív sa zatiaľ nepodarilo, s niekoľkými federálnymi agentúrami vytvoriť.

Vo svojom širšom pláne regulovať technický priemysel a chrániť občanov USA pred veľkými technologickými spoločnosťami, ktoré „uprednostňujú zisky pred našou prosperitou“, Yang sľubuje, že bude presadzovať právne predpisy v oblasti trhu s krypto aktívami definovaním toho, čo je token.

Yang ďalej zdôraznil, že na to, aby mohla vláda USA účinne regulovať inovatívne technológie ako blockchain a kryptomeny, tak ich musí najskôr pochopiť.

Yang sa odvoláva na Výbor pre finančné služby, ktorý sa viac ako šesť hodín pýtal generálneho riaditeľa Facebooku Mark Zuckerberga na združenie Libra a jeho plánovaný token Libra. Yang povedal:

„Je trápne vidieť nevedomosť, ktorú niektorí členovia Kongresu prejavujú, keď hovoríme o technológii, a každý, kto sledoval otázky Kongresu pre Marka Zuckerberga, si je toho dobre vedomý. Bez základnej úrovne porozumenia je neprimerané očakávať riadnu reguláciu veľkých technologických spoločností alebo vypracovanie legislatívy, ktorá by riešila kritické technologické problémy, ktorým budeme naďalej čeliť v oblasti umelej inteligencie a kybernetickej bezpečnosti. “

Každodenní prehľad správ môžete sledovať aj na našom webe:


kryptoaktuality.com

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.06
JST 0.025
BTC 20129.61
ETH 1351.12
USDT 1.00
SBD 2.48