Curioinvest

in #curioinvest4 years ago

Większość z nas jest wrażliwa na inwestycje, a jednym z głównych powodów tego jest to, że chcemy w pełni wykorzystać nasze inwestycje w przyszłości.

Postanowiłem napisać artykuł o projekcie, który, podobnie jak Przypuszczam, że ci pomogą. Projekt inwestycyjny koncentruje się na samochodach kolekcjonerskich. Pomyśl o starych samochodach; pierwszą rzeczą, jaka przychodzi mi na myśl, jest to, jak bardzo jesteśmy bezcenni. Najwyższa stopa zwrotu to jedna z inwestycji długoterminowych. Dzisiaj opowiem wam o projekcie, który połączy ten temat.

Dzisiaj porozmawiamy o tego rodzaju inwestycjach związanych z kolekcjonerskimi samochodami. Jestem pewien, że słyszałeś o tego typu inwestycjach więcej niż raz w życiu i doskonale zdajesz sobie sprawę, że zbieranie starych modeli samochodów jest jednym z zyskownych aktywów tego rynku. Co mogę powiedzieć, ten rodzaj aktywów na 2018 r. Wykazał najwyższy procent zysku na poziomie 289% wśród podobnych obszarów kolekcji, a mianowicie: biżuteria 125%, różne monety kolekcjonerskie 182%, wino 147% i zegarki 73%.

Ale bez względu na to, jak obiecujące może się to wydawać na pierwszy rzut oka, ma również szereg powiązanych problemów. Wpływa na wiele aspektów związanych z nabyciem samochodu do odbioru. Aby w pełni zrozumieć istniejące problemy, proponuję rozważyć niektóre z nich:

 • pierwszą i prawdopodobnie najtrudniejszą rzeczą, z którą mierzy się wielu potencjalnych inwestorów w samochodach kolekcjonerskich, jest złożone badanie autentyczności samego samochodu. Ponieważ nie zawsze jest to wydajne i budżetowe;
 • drugim powszechnym problemem jest wysoki próg wejścia do tego segmentu inwestycji, a także w niektórych przypadkach transakcje, obowiązkowy udział w zamkniętych klubach, których członkostwo kosztuje kolejny dodatkowy koszt;
 • na trzecim miejscu występuje tak powszechny problem, jak zwiększone koszty transakcji związane z niepłynnością transakcji, a także jej nieprzejrzystością;
 • zamyka cztery problemy na wysokim poziomie wymagań dotyczących stanu kapitału inwestora, który powinien być w stanie nie tylko wykupić samochód do zbiórki, ale także być w stanie go ubezpieczyć, a także przeznaczyć niemałe kwoty na jego utrzymanie w celu utrzymania stanu samochodu we właściwej formie.

Oczywiście każdy z nich Te problemy są integralną częścią całej dużej branży. Jednak w kompleksie stanowią one bardzo istotną barierę uniemożliwiającą wielu kierowcom udział w bardzo dochodowym kierunku inwestycyjnym w naszym świecie.

Jak działa CurioInvest

CurioInvest współpracuje z wieloma firmami i dostawcami, takimi jak Mechatronik Fahrzeug, Mercuria Helvetica i RABAG. Mechatronic i RABAG to firmy świadczące szeroki zakres usług w zakresie renowacji, przechowywania i konserwacji przedmiotów kolekcjonerskich. Tymczasem Mercuria Helvetica świadczy usługi w sektorze motoryzacyjnym pierwszej klasy, w szczególności doradzając klientom, jak skutecznie inwestować w samochody premium.

Jeśli chodzi o zalety tego systemu w stosunku do klasycznego rynku samochodów kolekcjonerskich, wszystko jest znacznie prostsze, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka:

 • po pierwsze, CurioInvest ze względu na tokenizację aktywów, będzie w stanie zapewnić płynność aktywów inwestycyjnych klienta. A także, aby wykluczyć dodatkowe, tak zwane „zniżki” w postaci 20/30% nadpłat,
 • po drugie, obecność symbolicznego systemu w CurioInvest pozwoli wszystkim miłośnikom samochodów kolekcjonerskich zdywersyfikować ryzyko związane z inwestowaniem w to rodzaj aktywów. Po podzieleniu kapitału w równych częściach na dwa różne samochody;
 • po trzecie, dzięki sieci blockchain platforma CurioInvest oferuje wszystkim użytkownikom niezależne, niezawodne, bezpieczne i przejrzyste środowisko. Tam, gdzie użytkownicy mogą wyeliminować, negatywne aspekty tradycyjnego rynku samochodów kolekcjonerskich, takie jak: biurokracja, wysokie opłaty, ograniczony próg wejścia, brak jakichkolwiek innych warunków, a także wykluczenie szeregu pośredników, którzy również chcą wyrwać Twój smakołyk z dowolnej transakcji.

Szczegóły sprzedaży tokena kluczowego

 • CUR = 1$
 • Soft Cap: 300 000$
 • Hard Cap: 2 000 000$
 • IEO: 21.08 - 20.09

Jak już zgadłeś, dystrybucja wewnętrznego tokena CurioInvest zostanie przeprowadzona dzięki nowoczesnym technologiom i tak zwanemu finansowaniu społecznościowemu. Każdy token ma nierozerwalną kombinację identyfikacji międzynarodowej liczby papierów wartościowych, a także ma prawo do nadchodzącej sprzedaży na dowolnej innej giełdzie cyfrowej. Bardziej szczegółowe informacje o tym, jak wartość obiektów kolekcji będzie wyświetlana w postaci wewnętrznego tokena CurioInvest, a także innych powiązanych działań, w dokumentacji technicznej projektu lub na oficjalnej stronie internetowej.

Twórcy produktu

Podsumowując, CurioInvest ma model biznesowy, który zamierza korzystać z najnowszych technologii, takich jak blockchain i tokenizacja, aby wprowadzić dużą liczbę handlowców zarówno niskiej, jak i wysokiej klasy na rynek samochodów kolekcjonerskich.

Dodatkowe informacje:

Website: https://curioinvest.com

Whitepaper: https://docs.google.com/document/d/16RBxiuPNhG7DkvTx9odzcQvPc9EdTKnmKaohURxrLTA

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5175820.0

Telegram: https://t.me/curiocarQA

Twitter: https://twitter.com/curio_invest

Facebook: https://www.facebook.com/Curioinvest

HelloWorld_92 (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2091761)

ETH: 0xde7Ca81634e7dB3B5d8EeFE2F360716A64B57A0f

Sort:  

I am glad that this project brings such a revolution. When the world develops, things get better.It is interesting to observe and be a part of such projects!

An interesting and relevant project in our time. I have been following for a long time for it, and I want to say that there is a very good growth.

Coin Marketplace

STEEM 0.30
TRX 0.14
JST 0.039
BTC 62161.87
ETH 3424.20
USDT 1.00
SBD 4.90