Assemble; Blokzincir tabanlı puan entegrasyon platformu

in #cryptocurrency3 years ago

image.png

Assemble Protokolü, blok zinciri tabanlı bir küresel puan entegrasyon platformudur. Assemble, mevcut sınırlamaları hafifletmek, puanları bir tokena entegre etmek, çeşitli kullanım hedefleri oluşturmak ve zaman kısıtlamalarını ortadan kaldırmak için puan sağlayıcıyı tüketici ve tüccar ile birleştirir, böylece puanlar nihayetinde değerli bir mal halini alır.
Assemble protokolü; ASM yardımcı program tokenlerini kullanan, puan sağlayıcılara, tüketicilere ve perakendecilere mevcut puanları entegre edebilen, kullanabilen ve bunlardan para kazanabilen bir iş ekosistemi oluştururken, blok zinciri tabanlı küresel puan entegrasyon platformudur.

ASSEMBLE'nin Temel Özellikleri:

Şu anda, mevcut puan yönetimi hizmetleri çeşitli puanları birleştirme veya bunları tek bir puana dönüştürme imkanı sağlamamaktadır. Ayrıca puan sistemleri, toplanan puanların sadece belirli yerlerde kullanılabileceği ve serbestçe kullanılmasına müsade etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Neyse ki, Assemble Platformu, çeşitli ortaklardan puanlarınızın tam olarak tek bir dijital varlığa dönüştürülmesini sağlar.

Assemble, tüm kullanıcılarına çeşitli ortaklardan toplanan puanlarını tek bir ASM Token'a dönüştürme fırsatı sunar. Nitekim her yıl sayısız puan yok oluyor. Financial Supervisory Service'e göre, 2019'un ilk yarısında toplam 49,9 milyar KRW tutarında puanların yok olduğunu bildirdi. Puanlara sahip olan tüketiciler, puanlarını tek bir noktaya kolayca entegre edebilir veya Assemble Platformunda paraya çevirebilir.

Puanlarınızı Assemble Platformu içerisinde bulunan bayilikler üzerinden kullanırsanız, indirim ve ekstra hizmetler gibi çeşitli avantajlar elde edersiniz. Aslında puan sağlayıcıları, müşterilere indirim ve avantajlar sunar. Ayrıca tüketiciler, kripto para borsalarından token satın almak için kullanabilirler.

Şimdiye kadar, mevcut puan politikaları veya teknik sorunlar nedeniyle mevcut puanları diğerlerine aktarmak neredeyse imkansızdı. Ancak Assemble Platformu ile bu mümkün hale geldi. Böylelikle puanlarınızı göndermek istediğiniz kişinin Assemble Cüzdanına herhangi bir engel olmadan kolaylıkla transfer edebilirsiniz.

Assemble Platformunun bir diğer önemli özelliği, kullanıcılarının herhangi birinin platform içinde bir alıcı veya satıcı olarak hareket etmesine izin vermesidir. Bu P2P işlemlerinde temel olarak en önemli şey, eşler arasında güvenin sağlanmasıdır. Bu nedenle, bireysel kullanıcıların yanı sıra Assemble Platformundaki franchise'ların, güvenilir bir satıcı olarak nitelendirilmek için tokenlerinin sabit sayıda stake etmesi gerekir. Genel olarak Assemble, bireysel puan işlemlerini mümkün kılan ve puan kullanımı kavramını genişleten ve geleneksel puan kullanımından farklı olarak onu tamamen farklı kılan bir platformdur.

image.png

Token Bilgileri:

ASM Token, Assemble Platformunda kullanılan bir yardımcı program tokenidir ve arz talep döngüsüne göre fiyatlandırılan dijital bir varlıktır. ASM Tokenları Assemble Platformunda veya bir kripto para borsası aracılığıyla satın alınabilir veya platformda bir ödül şeklinde verilebilir.

ASM Token sahiplerine, mevcut ASM'lerini satın alarak veya stake ederek ek avantajlardan yararlanma fırsatı sağlanacaktır. Assemble Platformunda puan sağlayıcıları ve perakendeciler, ASM sahipleri için indirimler gibi çeşitli avantajlar sağlayan özel etkinlikler veya promosyonlar düzenler. Assemble daha popüler ve yaygın olarak kullanılan bir platform haline geldiğinde, ASM sahipleri çeşitli avantajlardan yararlanabileceklerdir.

ASP (Assemble Point Token), Assemble Platformunda gerçek bir ödeme yöntemidir. Tüketiciler ASM'yi satın alıp ASP'ye dönüştürebilir ve bunun tersini de yapabilir. ASP, Assemble Platformunda ödeme ve stake etme için kullanılabilir, ancak bu platformun dışına aktarılamaz veya takas edilemez.

image.png

Takım:

image.png

Partnerler:

Assemble, amaçlanan bir ekosistemi oluşturmak için, farklı endüstrilerden yeni ve tarafsız ortakların daha fazla katılımını büyük ölçüde teşvik ediyor. Bu ortaklar aşağıda listelenmiştir.

image.png

Yol Haritası:

image.png

Assemble hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: http://assembleprotocol.io/
Whitepaper: http://assembleprotocol.io/paper/assemble_whitepaper_ver1.0_kr.pdf?200820
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5272762
Bitcointalk Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5273500
Telegram: https://t.me/assembleprotocol
Twitter: https://twitter.com/ASSEMBLE_io
Facebook: https://www.facebook.com/Assemble-Protocol-102092401488638/?modal=admin_todo_tour
Reddit: https://www.reddit.com/r/ASSEMBLEprotocol/
My Bitcointalk Profile Link (salmonella): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2518463

Sort:  

Yeni kripto para platformları her zaman beni ilgimi çekmiştir. Assemble bu anlamda bir fark yaratan bir proje…

Coin Marketplace

STEEM 0.26
TRX 0.14
JST 0.034
BTC 56268.54
ETH 3221.29
USDT 1.00
SBD 4.16