ORBIS: MODERN DÜNYANIN PERSONELSİZ KRİPTO PARA BANKASI

in #cryptocurrency3 years ago

Teknolojik bir devrim yaşayan dünyamızda karşımıza çıkan blok zinciri teknolojisi ve onun bizlere hediyesi kripto paralar sayesinde yatırım yaklaşımız ve bankacılık alışkanlıklarımız değişmiştir. Özellikle 2017 yılında bitcoinin yakaladığı karlı başarı grafiği sayesinde kripto paralar birden bire yaygınlaşmaya başlayarak geniş kitlelerin dikkatini çekmektedir. Buna ilaveten geleneksel bankacılık sistemi kaynaklı yaşanan çoğu problem devrimsel bir teknoloji olan blok zincirinin bizlere sunacağı hızlılık, şeffaflık, ekonomik oluşu ve merkezsiz olması ve ileri derecede güvenir olmasından dolayı ortadan kalkmaktadır.

Bu süreçte karşımıza çıkan ve sunduğu çağdaş ve teknolojik yaklaşımla bizlere bankacılık ile bildiğimiz her şeyi unutturacak derece gelişmiş bir kripto bankacılık hizmeti sunmayı hedefleyen ORBIS Transfer platformu kripto para dünyası ile ilgili bütün işlemleri çok daha basit ve kolay hale getirmektedir. ÖzetleORBIS Transfer, bir kripto para birimi üzerinden çalışan blok zinciri tabanlı bir para transfer sistemi olup kullanıcıların kendi başlarına bir banka personelinden yardım almadan hem ATM’lerden, mobil telefonlardan hem de internete bağlı bilgisayarlardan para çekme, yatırım, ödemeler ve transferler yapmalarını sağlayacak bir mobil ve masaüstü yazılımı haline getirilmiş bir platformdur.

Bu platformun en çok dikkatimi çeken ve devrimsel gelen tarafı ise bizlere yapay zekâ (AI), sanal sohbet robotları ve hologramları kullanmak suretiyle müşterilere yardım ve destek verecek olmasıdır. Bu süreçte bahsedilen bu işlemler insan hatasını veya olabilecek sahtecilikleri önlemek adına hem otomatik hem de merkezi olmayan işletmeler haline gelen Orbis finansal şubelerinde yapılabilecektir. Bir başka deyişle, Orbis şubelerinde hiçbir personel bulunmayacak ve tüm işlemler sanal gerçeklik teknolojisi (VR) ve yapay zekâ (AI) ile tamamen otomatik hale gelecektir. Orbis Şubelerine girenler ihtiyaç duydukları bilgilere veya soracakları sorulara cevap alabilmek için VR gözlükleri gibi özel ekipman kullanacak ve yapay zekâ teknolojisini kullanan bir sohbet robotuna yönlendirileceklerdir.

Orbis sistemin bizlere sunacağı devrimsel hizimetleri sıralayacak olursak, bunlar;

  • Orbis tokenı (ORBS): Orbis platformu kapsamında müşterilerinin ödemelerini yapma, kripto para değerlerini kaydetme ve herhangi bir ücret ödemeden transfer edebilmeyi sağlayan bir kripto para birimidir.
  • Orbis Çözümleri şirket hisseleri tarafından desteklenen Orbis güvenlik bonosu olan ORBSi ve halka açık ve diğer kripto para birimlerine karşı işlem yapmak için kripto para borsalarına bırakılacaktır.
  • Tüm kullanıcılar kripto paralarını veya gerçek para birimlerini doğrudan Orbis tokenları olan ORBS veya ORBSi ile değiştirebileceklerdir. Bunlara ilaveten tüm varlıklarını bir Orbis kartı, mobil telefon uygulaması ya da masaüstü yazılımları vesilesi ile tek bir ara yüz üzerinden yönetebileceklerdir.
  • Ayrıca bütün Orbis kullanıcılarının yapay zeka (AI) destekli sohbet robotları tarafından 7/24 sanal destek alacaklardır. Böylece, karşımıza düşük işlem maliyetleri, sınırsız işlemler, çok hızlı ödemeler çıkarken bu ödemelerde jeopolitik ve coğrafi engeller de ortadan kalkacak ve kripto para biriminin sağladığı bütün fırsatlar bütün insanlığın hizmetine sunulacaktır.

Kısaca bu platform dünyanın her köşesinde ve hemen hemen her ülkede hizmet sunmayı da planlamaktadır. Yani Orbis’e online olarak ulaşmanın yanı sıra geleneksel bankacılık sistemi benzeri şeklinde de ulaşılabilecektir. Ancak bu şubeler şirketin kendisi tarafından açılmak yerine franchise olarak ihale edilecektir. Bu şubelerin içerisinde masaüstü veya mobil uygulama aracılığıyla platformla aynı hizmetleri sağlayacak olan ATM makinaları da bulunacaktır. En önemli nokta VR teknoloji kullanılacağı için maaş ödemeleri gerektirmemesi ve işletme giderlerinin çok düşük olmasıdır. Ayıca insan faktörünün olmaması sebebi ile sistemde herhangi hata da olamayacaktır.

ORBIS Token ve ICO Bilgileri

ORBS Token, kullanıcılarına fiyat istikrarı olan ve uzun vadede istikrarlı biçimde değerlenecek bir token sunmaktadır. Bu token, müşterileri ani fiyat hareketleri karşısında zarar etmekten de koruyacaktır. Sistemin bize sunduğu teknoloji ile geleneksel bankacılıkta hayal gibi görünen herşey gerçek olacak ve saniyede 1.000.000’den fazla işlem yapabilme özelliğine sahip çok güvenli bir hizmet sunulacaktır. ICO ile ilgili daha fazla bilgi almak için internet sitesini https://orbistransfer.com/ veya teknik raporu https://orbistransfer.com/downloads/Orbis-White-Paper-2.pdf inceleyebilirsiniz.

  • Sembolü: ORBS
  • Fiyatı: 1 ORBIS = 0,5 EUR
  • Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC, EUR, USD
  • Minimum Yatırım: 0.50 EUR
  • Soft Cap: 500,000 EUR
  • Hard Cap: 25,000,000 EUR
Yol Haritası

Yol haritası ile ilgili daha fazla bilgi almak için internet sitesini https://orbistransfer.com/ veya teknik raporu https://orbistransfer.com/downloads/Orbis-White-Paper-2.pdf inceleyebilirsiniz.

Takım

Referanslar

İnternet Sayfası: https://orbistransfer.com/

Teknik İnceleme: https://orbistransfer.com/downloads/Orbis-White-Paper-2.pdf

Twitter: https://twitter.com/OrbisToken

Facebook: https://facebook.com/orbistoken

Instagram: https://www.instagram.com/orbis_token/

Telegram: https://t.me/orbisgroup

BTT Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4003970

BTT Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3844192.0

Coin Marketplace

STEEM 0.32
TRX 0.06
JST 0.042
BTC 37822.18
ETH 2541.10
USDT 1.00
SBD 4.16