Küreselleşen Kripto Dünyada Ticaret Kârınızı En Üst Düzeye Çıkartacak Devrimsel Yaklaşım: CoinAnalyst

in #cryptocurrency3 years ago

Küreselleşen dünyamızda teknolojik gelişmelerin paralelinde başta para piyasaları ve iş dünyası olmak üzere her pazar ve alanda inanılmaz değişimler yaşanmaktadır. Aslına bakılırsa bu değişimlerin temelinde yatan teknolojik gelişmelerden bazıları yapay zeka, nesnelerin interneti, büyük veri ve son olarak da yeni nesil devrimsel blok zinciri teknolojisidir. İnternetten sonra en büyük teknolojik gelişme olarak da adlandırılan bu teknoloji sayesinde kripto paralar ile tanışma fırsatı bulduk. Bahse konu bu kripto pazarı son birkaç yılda çok kârlı bir yatırım sektörüne dönüşmüştür. Dünyanın her köşesinden çok daha fazla insan kripto paraya yatırım yapmakta ve şeffaflık, üst düzey güvenlik, hızlılık, ekonomiklik ve merkezi olmayışı sayesinde yatırım yapanların oranı da artmaktadır. Ancak hali hazırdaki kripto para piyasa durumu hala tam olarak gelişememiştir. Hala volatilite ve likidite eksikliği gibi büyük sorunlara maruz kalmaktadır. Ayrıca yüksek volatilite ve likidite eksikliğinin yanı sıra, çoğu kripto tüccarlar tarafından hala bilgi eksikliği bulunmaktadır. Pazar oldukça kâr getirmektedir fakat bununla yanı sıra bilgi eksikliğinden dolayı zarar görmekte olan birçok girişimci bulunmaktadır. Bu bilgi eksiklikleri yüzünden birçok insan dolandırıcıların ve sahtekârların ağına düşebilmekte ve çok fazla para kaybedebilmektedir.

İşte bu süreçte mevcut sorunları çok iyi analiz ederek kripto dünyaya çözümler önerecek olan CoinAnalyst yaklaşımı kripto pazarlarında otomatik arama ve veri analizi sunacak bir platform olaeak karşımıza çıkmaktadır. Bu süreçte bir veri analizi platformu tarafından oluşturulan Cogia GmbH tarafından geliştirilen CoinAnalyst , bu problemleri çözmek için yapay zekayı (AI) kullanacaktır. Yapay zeka ile güçlendirilmiş platform, kripto pazarlarındaki verileri analiz edecek ve kullanıcıların anlayabileceği bir şekilde onları bilgilendirecek ve yönlendirecektir.

Bu veriler sayesinde, yatırımcılar bir kripto paraya yatırım yapmadan önce değerlendirme yapmak için manuel arama yapmaya gerek duymayacaktır. Bu uygulama, tüccarlar, paralar, müşteriler, riskli davranışlar, görüşler ve fırsatlar hakkında veri verecektir. Bu yaklaşım, kaliteli veriler sayesinde yatırımla gelen risk seviyesini azaltmaya yardımcı olacaktır.

Bu platformun çalışma sistemine göz atacak olursak; CoinAnalyst, tüm olası kaynaklardan kripto paralar ile ilgili tüm bilgileri toplayacaktır . Cogia GmbH tarafından işletilecek olan Web Gözlemcisi adlı bir izleme sistemini kullanacaktır. Bu sistemde kripto para, hatta Facebook, Twitter, YouTube ve Reddit gibi sosyal medya sitelerinde yayın yapan bloglar ve forumlar da bulunacaktır. Bilgiler daha sonra platformda yayınlanacaktır. Makaleler ve gönderiler, ileride başvurmak üzere bir dizinde saklanacaktır. Bing ve Google gibi önde gelen arama motorlarıyla bağlantı kurmak için anahtar kelimeler kullanan bir metasearch sistemi de bu platformun başarılı teknolojik eklentilerinden biridir.

Kullanıcı bir hesap açacak ve beğendikleri paraları işaretleyecek ve bir abonelik ücreti ödeyecektir. Bu yapıldığında, madalyonun etrafındaki e-posta veya Telegram ile ilgili mesajlar alınacaktır. Ek olarak platform yeni başlayanlara da eğitim imkânı da sunacaktır. Mobil uygulamalar ayrıca web uygulamaları ve Android ve iPhone'larda da sunulacaktır. Bu platformun özelliklerden biri, içeriği daha kolay anlayabilmek için metne dönüştürülebilen video ve ses dosyalarıdır. Bir başka kayda değer özellik ise, sistemin çok dilli olmasıdır. İngilizce, Arapça, Çince, Japonca ve Rusça gibi yaygın dillerin çoğu kullanılacaktır.

Ek olarak bu platformda bütün satın alma ve satış kararları geçerli veriler ve akıllı analizler temelinde yapılabilecektir. Böylece, kullanıcının fırsatları ve riskleri tanımlamasına ve fiyat dalgalanmalarına anında ve proaktif olarak tepki vermesini sağlanacaktır. Bu uygulama, bu yeni ve değişken piyasada faaliyet gösterdiğinde yüksek derecede şeffaflık yaratmaktadır. CoinAnalyst yaklaşımının temeli, model tanıma ve yapay zekayı kullanarak çevrimiçi verilerin semantik indekslenmesini ve yapılandırılmasını kullanan patentli Cogia teknolojisine dayanmaktadır. Ayrıca, sistem haberler, fiyat teklifleri ve mesajlaşma da sağlayacaktır.

CoinAnalyst COY Token ICO Detayları

Platform, COY simgeleri tarafından desteklenmektedir. Bu platforma katılacak giriş ücreti ayda 100 EUR olacak ve COY tokenları ile ödenebilecektir. Bunun yanı sıra, kullanıcılar gelişmiş işlemlere erişmek için ayda 100 EUR ödeyebileceklerdir.

  • Token Simgesi: COY
  • ICO Tarihi: 7 Temmuz 2018 - 31 Ekim 2018
  • Fiyat: 1 COY = 0.01 EUR
  • Platform: Ethereum
  • Kabul: ETH
  • Hard Cap: 20.000.000 EUR
  • Minimum Yatırım Miktarı: 2.000 COY
Yol Haritası

Takım

Referanslar

https://www.coinanalyst.tech/

https://www.coinanalyst.tech/whitepaper/

https://www.coinanalyst.tech/onepager/

https://t.me/CoinAnalyst

https://medium.com/coinanalyst-tech

https://www.facebook.com/CoinAnalyst.tech

https://twitter.com/CoinAnalystTech

BTT Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4461332

BTT Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4553135.0

ETH Address: 0x612E9cD74668cF5EB3629238f025d3107ED01662

Coin Marketplace

STEEM 0.28
TRX 0.05
JST 0.037
BTC 36161.84
ETH 2389.73
USDT 1.00
SBD 3.88