BLOK ZİNCİRİ DÜNYASINA KALICI BİR ÇÖZÜM SUNACAK DEVRİMSEL YAKLAŞIM: BITHEMOTH

in #cryptocurrency3 years ago

Küreselleşen dünyamızda gelişen teknolojinin paralelinde yaşanan gelişmeleri artık takip etmekte zorlanmaktayız. Her endüstri ve sektörde görülen bu değişmeler hem hayatımızı kolaylaştırmakta hem de ekonomik kazançları beraberinde getirmektedir. Artık dijitalleşme sürecini de hızlı bir şekilde yaşayan sektörler, internetin devrimsel gücünü kullanmaktadırlar. Ulaşım ve iletişim imkanlarının artması sayesinde her iş ve işlemimiz hızlanmış ve dünyanın her köşesi ile entegrasyon hızlanmıştır. Ayrıca akıllı makinalar, nesnelerin interneti, yapay zeka gibi yeni nesil teknolojiler artık hayatın her alanında sıkça kullanılmaya başlanmış ve insan emeği, aklı ve gücünün yerini almaya başlamıştır. Bu yeni nesil teknolojilerin en sonuncusu ise blok zinciridir. Kesinlikle gelecek nesil yeniliklerin katalizörü olacak bu teknoloji sayesinde kripto paralarda hayatımıza girmiştir.

Hem bankacılık alışkanlıklarımızı hem de yatırım dünyamızı değiştiren kripto paralar ve arkasındaki teknoloji olan blok zinciri gitgide popüler olmaya başlamıştır. Ancak kripto para dünyasında bir çok sorun bulunmaktadır. Bu sorunlar potansiyel yatırımcıların blok zincir devriminin bir parçası haline gelmesini engellemektedir. Bunlardan ilki kripto para ticaret platformları ile ilgili en bilinen sorunlardan biri, kötü müşteri hizmetleridir. Çoğu zaman karşımıza bir çağdaş bir müşteri hizmetleri yerine sadece bir chatbot'a erişebilmekteyiz. Bu sohbet botları genellikle yetersiz bir şekilde tasarlandığından çoğunlukla müşteriler tarafından tercih edilmemektedir. Bunun yanı sıra, çoğu platform hiçbir zaman çağrı almamakta aldıkları zamanda sadece tavsiyede bulunmaktadırlar. Başka bir sorunda platformların uluslararası destekten yoksun olmasıdır. Dünyanın her yerinden insanların dil engeli ve anlaşabilme sorunu yüzünden ticaret yapamamaktadırlar..

İşte bu süreçte karşımıza çıkan Bithemoth yaklaşımı bu teknolojinin muazzam potansiyelini fark ederek blok zinciri ticareti için çok kapsamlı bir platform oluşturmak için profesyonel bir takım oluşturmuştur. Böylece blok zinciri teknolojisinden büyük getiri elde etmek isteyenler için tek elden satış noktası olmak adına karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Bithemoth çoklu dil desteği sunacak ve dünyanın herhangi bir yerinden kolayca erişilebilir olacaktır. Ayrıca bahsettiğim sorunları çözmek için Bithemoth, iyi eğitilmiş yüksek kaliteli uzmanlar da işe alacak ve müşterilerin hak ettikleri en iyi hizmeti almalarına yardımcı olacaktır.

Platformun bir amacı da hem geleneksel pazarları hem de blok zinciri tarafından desteklenen dijital varlıkları birleştirecektir. Ayrıca bu aşamada sunulacak hizmetleri sıralayacak olursak;

 • Basit Portföy Yönetimi
 • Gelişmiş Güvenlik (Donanım Cüzdan Entegrasyonu)
 • Giriş Kolaylığı ve Gerçek Para ile Ticaret İmkânı
 • Pazaryeri
 • Banka Kartı
 • 7/24 Kesintisiz Müşteri Hizmetleri
 • Gelişmiş Ticaret Seçenekleri
 • ICO İnkübatörü şeklinde sıralayabiliriz.

Bithemoth'un sunduğu hizmetler, blok zincirine gömülü olan aerodinamik bir platform aracılığıyla erişilebilir olacaktır. Bu platformun başarılı ekibi, kripto ticaretine yeni başlayanların dijital varlık dünyasından yararlanmaları için titiz bir süreçten geçmelerine gerek olmadığını düşünmektedir. Bundan dolayı onları destekleyici, kullanıcı dostu bir platform aracılığıyla yetenekli bir kripto para yatırımcı olmaları için yeni başlayanlara mentorluk yapmayı da amaçlamaktadır. Ancak, yine de bu platform, deneyimli tüccarların, kullandıkları tüm özellikleri hızlı, esnek ve güvenli bir şekilde kullanabilmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Bithemoth, kripto ticareti nasıl basitleştirmek için çok basit ama önemli bir hedefe sahiptir. Bu alanda önde gelen bir yenilikçi vizyon benimsemeyi amaçlamaktadır. Platform, kendisinin hali hazırdaki var olan diğer platformlardan ayırt etmesini sağlamak adına çok sayıda özelliği de birleştirmiştir. Bu değişim sadece geleneksel yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayacak, aynı zamanda yeni başlayanların bile katılabilmesi için süreci de basitleştirecektir.

Hiçbir platformda bulunmayan geniş bir hizmet yelpazesi, Bithemoth'un ortakları ile birlikte çalışmasıyla sağlanacaktır. Yeni yatırımcılar, kripto para birimlerine, ayarlanabilir ve kullanıcı dostu olan ekosistemi kullanarak birkaç tıklamayla yatırım yapabilirken, profesyonel yatırımcılar, güçlü bir araç seti ile tasarlanan bu ticaret platformunu çok rahatça kullanabileceklerdir.

Bithemoth, hem kripto para birimleri hem de bankacılık ilişkilerini kurarak hızlı ve güvenli olan ödeme süreçleri sunacaktır. Bithemoth, mevcut özelliklerinin hayata geçirilmesi ve eklenmesi, BHM alıcıları için benzersiz bir ödül sistemi ve dijital varlık ekonomisinin ihtiyaçlarını karşılamak için dikkatle tasarlanmış özel ticaret çözümleri de yapmayı planlarına dahil etmiştir.

Token ve ICO Bilgileri

 • Token Simgesi: BHM
 • Platformu: Ethereum
 • Tipi: ERC20
 • Ön ICO fiyatı: 1 BHM = 0,2 EUR
 • ICO fiyatı: 1 BHM = 0,50 EUR
 • Satılık Token Miktarı: 120.000.000
 • Kabul Birimi: ETH
 • ICO’da Dağıtılak Token Miktarı: % 60
 • Soft Cap: 1.000.000 EUR
 • Hard Cap: 5.000.000 EUR
Yol Haritası

Takım

Referanslar

Web sitesi: https://bithemoth.com/

Teknik İnceleme: http://cipldev.com/bithemoth/new/img/pdf/Bithemoth-Whitepaper-Revision-2.1.1.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/bithemoth/

Twitter: https://twitter.com/bithemoth?lang=en

Telegram: https://t.me/joinchat/H9BMmlFz_8LWfLq2CgLniA

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCndzKrOwSjnWVQQCnthWoNA

Reddit: https://www.reddit.com/r/Bithemoth/

BTT Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3311741.0

BTT Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4795834.0

Coin Marketplace

STEEM 0.26
TRX 0.05
JST 0.035
BTC 33537.71
ETH 2215.43
USDT 1.00
SBD 3.74