TLS Group - легке управління кріптовалютним портфелем

Усім здрастуйте. Сьогодні у нас з вами черговий огляд проекту та його назва TLS Group.

TLS Group - одна з провідних компаній, яка займається Майнінг криптовалюта, використовуючи Зелену Енергію і методи управління капіталом. Головною метою TLS Group є стати одним з найбільш великим фондом і допомагати їм в цьому будуть їх відомі партнери. Так само у проекту вже є своя оригінальна технологія, завдяки якій можна буде обробляти сонячну енергію, щоб в подальшому займатися Майнінг кріптоактівов. За допомогою даної технології люди, які інвестували отримуватимуть стабільно додатковий дохід більш ніж 40% щомісяця. TLS Group використовує технологію під назвою CSP. CSP перетворює сонячне тепло в електрику і завдяки їх партнеру Si14 виробляє електрику від сонячної енергії в кілька разів продуктивніше, ніж інші подібні технології. Тому за допомогою сонця електрику вже в рази буде дешевше.

Як і у випадку з іншими цінними паперами, токени безпеки мають такі переваги: ​​

  • Скорочення витрат для інвесторів, тому що вони розривають посередницьку ланцюжок, яка широко поширена в традиційних фінансових операціях. Інвестори можуть активно торгувати цими токенами без оплати посередницьких послуг.
  • Відсутність посередника також прискорює кожну відбувається транзакцію. Інвестори в цьому випадку спілкуються безпосередньо з постачальником токенов при здійсненні транзакції.
  • Через свою цифрової форми і STO здійснюється онлайн в Інтернеті. Звичайно, це може відкрити дуже широку частку ринку в глобальному масштабі, що необов'язково може бути зроблено звичайним способом, який вимагає деякого аналізу, включаючи умови політичних відносин між країнами.
  • За допомогою Інтернету компанії можуть знайти широку базу інвесторів і пропонувати продукти та послуги по всьому світу.

TLS Group прагне стати одним з провідних фондів в сегменті екологічно чистої енергії. На даний момент вони є однією з провідних сил. TLS group пропонує готові послуги та рішення для Майнінг. TLS зробила революцію в індустрії крипто-крипто-Майнінг, як крипто-інвестиційний фонд. Інвестиційні програми підтримуються за рахунок капіталу інвесторів, використаного проти проекту, який стосується центрів обробки даних, як уже згадувалося. Реалізація такої інвестиційної мети можлива лише тоді, коли необхідна сума досягає 100%, що необхідно для завершення проекту.

Технологія Майнінг TLS group перевершила галузеві стандарти завдяки налаштованим пакетам, специфічним для їх клієнтів. Не секрет, що кріптоіндустрія, як відомо, споживає більше енергії під час Майнінг, тому традиційний процес Майнінг з використанням графічних процесорів і пристроїв ASIC стає енергоємним. Дана компанія, проте, з їх технологією сонячної обробки, розробляє правдоподібне рішення для використання невичерпних джерел енергії для видобутку корисних копалин.

Як працює TLS Group

Інвестиційна мета програми TLS - досягнення стабільного, прискореного приросту клієнтського капіталу - досягається шляхом його професійного інвестування в найбільш перспективні, високоприбуткові і порівняно швидко реалізовані Проекти - створення дата центру, здатного генерувати стійку, підвищений прибуток шляхом гібридної системи управління.

Головна мета групи TLS - стати найбільшою компанією в області Майнінг криптовалюта з використанням екологічно чистої енергії. Крім того, група TLS створить єдину платіжну систему в мережі транзакцій. Платіжна система поєднує в собі технологію Blockchain і стандартний механізм роботи банків. Випуск криптовалюта в поєднанні з протоколами POW + POS і Masternodes. Платформа TLS працює в закритій екосистемі з безпечними технологіями, а сервер Masternode збирає нагороди.

Портфель майстер-вузлів проекту буде управлятися з урахуванням ризиків. Вони будуть використовувати методи оптимізації Марковіца, щоб забезпечити належну диверсифікацію активів. Оцінки VaR будуть використовуватися для відстеження хвостового ризику. Вони також будуть використовувати методи мінімізації статистичної волатильності. Команда доклала зусиль, щоб заглибитися в ринок і вибрати кошик, що перевершує результати.

Платформа буде працювати в високозахищеній технологічної екосистемі і буде розміщувати майстер-вузли, збираючи при цьому винагороди. Стратегія короткого замикання TLS захищатиме від девальвації ставок на ринку. Панель інструментів на платформі надасть інвесторам повну і повну прозорість щодо положення портфеля, ефективності та дивідендів при нарахуванні.

Tokensale:

  • TLS = 1,3$
  • Soft Cap: 10 000 000$
  • Hard Cap: 20 000 000$
  • STO: 01.09 - 30.10

Щоб бути в курсі останніх новин проекту Ви можете відвідати офіційний сайт або підписатися на соціальні мережі:

Додаткова інформація:

Website: https://tlsgroup.io

Whitepaper: https://drive.google.com/file/d/14TNLJNCi692T82mNXBlaooyB7KTtI6Qz/view

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5187473.0

Telegram: https://t.me/tlstoken

Twitter: https://twitter.com/TLSGroup1

Facebook: https://www.facebook.com/tlstoken

Instagram: https://www.instagram.com/tls_group_llc

Author: BitOK2019 (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2531778)

ETH wallet: 0xaB417A7A45A863392D70B3F3F65976878cc0081C

Sort:  

Congratulations @cryptoenter! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You got your First payout

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

After studying the white paper, you can immediately understand that the project offers a unique ecosystem that gives great opportunities.

Innovative project! The company will release a limited number of tokens! Hurry to study the project and make your investments in the future! The idea of the project is very chic.

The Most Powerful Team of Developers made this project interesting and creative. Join the Technologies of the Future.

Coin Marketplace

STEEM 0.67
TRX 0.11
JST 0.100
BTC 50077.12
ETH 2292.44
BNB 519.20
SBD 5.57