ICO Soraix

Кріптовалютная торгівля ( комп'ютеризована торгівля готівкою ) - це бізнес, який дозволяє клієнтам обмінювати цифрові форми грошей або складні грошові форми на різні ресурси, наприклад, традиційні грошові кошти або інші складні грошові стандарти. Торгівля цифровий валютою може бути творцем ринку, який регулярно приймає підхід до розподілу ставок в якості комісії за обмін для адміністрації або, як етап координації, в основному стягує комісійні.

Блокчейн може бути безпечним, більш ефективним і недорогим рішенням для реєстрації акцій і акцій фірми, що фінансується за рахунок краудфандінга, ця технологія також спрощує транзакції і передачу акцій з краудфандінгом і з цієї причини полегшує їх звернення. Технологія блокчейн також дозволяє здійснювати взаємні операції між інвесторами і підприємцями і вирішує проблему дотримання нормативних вимог і захисту управління фондами. Технологія блокчейн також може бути використана для розробки системи голосування для краудфандеров, яка дозволяє їм брати участь в корпоративному управлінні. Soraix завдяки використанню технології блокчейн дозволить стартапам збирати кошти і капітали на платформах.

Як я вже говорив раніше, Soraix - це глобальна платформа для обміну криптовалюта, яка обіцяє революціонізувати весь світ за допомогою технології блокчейн. До запуску проекту Soraix ми бачили різні торговельні платформи, але жодна з цих платформ насправді не має функції Soraix, що робить цей проект унікальним.

Принцип роботи

Нативним токеном, який буде використовуватися на цій платформі, є токен SRX, де цей токен виступає в якості основного інструменту оплати транзакцій для кожного процесу транзакції на їхній платформі. SRX Token буде заснований на технології блокчейн, щоб відповідати критеріям в якості основного інструменту транзакцій на цій платформі і використовувати його для різних сервісів на цій платформі. Цей токен призначений для подолання різних проблем в цьому секторі за допомогою системи цифрових токенов. Значення токена SRX буде прив'язане 1: 1 до різних сегментів торгівлі токенами, які доступні на їхній платформі. Для отримання більш докладної інформації про це токені, ви можете відвідати їх офіційний сайт тут: https://Soraix.com

Деякі переваги та особливості проекту Soraix:

  • Присутність пайових токенов. Компанія, крім широкого вибору основних криптовалюта і всіляких альткоінов має можливість запропонувати широку мережу токенов акцій випущених державними і приватними компаніями які користуються послугами платформи Soraix.
  • Спеціально розроблений виділений блокчейн. Під час запуску платформи Soraix буде виділено блокчейн який відрізняється високим рівнем безпеки, продуктивності та економічної ефективності. Це стосується не тільки тих, хто але і інвесторів.
  • Популярний зараз соціальний трейдинг. На платформі присутні так звані "Лідери", які є успішними трейдерами. У зв'язку з цим, будь-який користувач може скопіювати торговий портфель такого "Лідера". Таким чином збільшити свою гарантію отримання прибутку. Провідні трейдери теж в свою чергу отримують додатковий прибуток від частки доходу від операцій скопійованих передплатниками. Ось таке виходить взаємовигідне співробітництво.

ICO:

SRX = 0,00025 ETH

Soft Cap: 4 500 000$

Hard Cap: 24 000 000$

ICO: 26.08 - 24.11

До речі для ранніх інвесторів існує привабливою бонус. Купуючи токен SRX протягом перших двох тижнів присутній бонус плюс 10 % на суму покупки. Купуючи токени протягом 3 і 4 тижні бонус складе 5 %.

команда проекту

Можна ще багато розповісти про проект. Щоб ознайомитися детально з усіма нюансами компанії, сайтом, командою, Whitepaper, дорожньою картою я залишу необхідні посилання внизу в опісаніі.В закінчення хочеться сказати що це сучасний, інноваційний проект, який здатний зробити прорив в кріптовалютной сфері і принести прибуток своїм інвестором вже недалекому майбутньому.

Додаткова інформація:

Website: https://www.soraix.com

Whitepaper: https://soraix.com/static/whitepaper.pdf

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5173505.0

Telegram: https://t.me/soraix_support

Twitter: https://twitter.com/soraix3

Facebook: https://facebook.com/soraixteam

Author: BitOK2019 (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2531778)

ETH wallet: 0xaB417A7A45A863392D70B3F3F65976878cc0081C

Sort:  

Time flies too fast, for this never in life there is nothing to be missed. I would recommend you to join this ICO, as its creators have big plans and I think they will succeed in implementing everything.

The project of the future, soon everyone will be able to work on this platform.

Coin Marketplace

STEEM 0.60
TRX 0.10
JST 0.092
BTC 49564.07
ETH 2227.60
BNB 491.21
SBD 5.00