DIGITALBITS : BİR STELLAR FORKU

in cryptocurrency •  6 months ago 

pBMyo3B2Sao2EbuHAFTX1CNWMbam25xJGPs4sKmLS6XL7oVjZp4PcA27jA97m6B8WPR1AY7f8PvpmKv6VhjZqhVvfc9a9z6MpQF12yPVYhepAPVbcm2WA7tGVphw3KVXLRovm8eWNKxHzEtokriu4wB4jNi73NB4u7qijZsAD3bFqgpe.jpg

Digitalbits açık kaynaklı bir projedir ve bu projenin ana hedefi herkesin kullanması için güvenli ucuz ücret evrensel işlem ağı, araçları ve protokolü (digitalbits tarafından oluşturulan) geliştirmek / genişletmektir.

DigitalBits projesi - toplu kullanım için kendi blok zincirinizi oluşturmuştur. Bu ne anlama geliyor, herhangi bir token geliştirmek istiyorsanız bunu Digitalbits'de yapabilirsiniz. Ancak bu sadece ana proje fikri için bir araçtır. DigitalBits'in fikri, herkesin kendi benzersiz sadakat programını oluşturabilmesidir. Evet, doğru bir haber aldınız. Digitalbits, dünya çapında kripto para birimini uygulayacak sadakat programları oluşturmayı hedefliyor. Bu çok ciddi bir fikir. Çünkü gezegendeki her işletme istikrarlı müşterilere, müşterilerin de ikramiye ve hediyelere ihtiyacı var. Sadakat sistemleri, işletmeyi olumlu yönde güçlü bir şekilde etkiler. Bu, satışları büyük ölçüde artırır ve müşterilerin korunmasına yardımcı olur.

Kendi bağımsız blok zincirinizi oluşturmak önemli bir detay, çünkü ETH'ye veya diğer blok zincirlere dayanan yeni koşullar piyasa koşullarından çok fazla etkilenmektedir. Basitçe, Digitalbits fiyatlarını düşmekten kurtaracaktır. Ne yatırımcıları çekiyor. Bu yönde çalışan proje, istikrarlı bir ekonomi ve yoğun kullanım sağlar. Şirket için iyi bir niş. Proje sitesinde zaten, yazılım hakkında birçok bilgi var, profesyoneller bu materyali inceleyebilir.

DigitalBits, modern blockchain teknolojisini güçlü ve güçlü bir araç olarak kullanıyor ve projenin yeni bir yeterlilik seviyesine ulaşmasının yanı sıra yukarıdaki tüm problemleri çözebiliyor. DigitalBits'in, dünyadaki sadakat sistemlerini sunmaya istekli olan tüm büyük, orta ve küçük kuruluşları bir araya getireceğini ve kullanıcı sadece bu ekosistem içerisinde bir takım avantajlar elde edeceğini not etmek önemlidir.

e273c-sdas.jpg

Digitalbits, müşteri sadakati üzerinde olumlu bir etki yaratmayı arzu ediyor ve gelecekteki işleri ödüllendiriyor. Halen yerinde olan sistem, insanların ödülleri toplamasına izin verir, bununla birlikte çoğu, bu öğeler üzerinde sekmelerde kalmanın uygun olmadığından kullanılmaz. Perakendeciler bu konuda sorunları yönetiyorlar ve müşteriler ödül tabanlı fırsatları kaçırmamaktan dolayı çok mutlu değiller.

Mevcut bağlılık programlarında var olan sorunları çözmek kolay olmayacaktır. Yeniden dağıtılmış ve açık bir platformun tanıtılması, doğru yönde olumlu bir adım olabilir. arabulucuların perakendeciler tarafından müşterilere verilen sadakat ödüllerini yönetmelerini istemek yerine arabulucu denklemden tamamen çıkmış durumda.

Nitekim, Digitalbits tüm sadakat puanlarını yüzde 100 taşınabilir. Platform, herkesin ve dünyanın her yerindeki herkes için misafirperver olacak, bu da aslında onu birçok kuruma hitap edecek şekilde inşa edebilecek. Değiştirilmesi gereken hiçbir aracı şirket olmadığından, perakendecilerden alışveriş yapanlara değerli transferler basitleştirilebilir ve daha ucuz hale gelebilir.

Bütün bunlara güç vermek, çoğu zaman kıymetli transferleri değerli olarak gerçekleştirebilecek Digitalbits blok zinciridir. Dahası, herkes en azından ağda transfer edilebilecek yeni dijital jetonlar üretecektir. Bu belirteçlerin tümü, bu ekosistemin yerel kalitesi ile bu blokta yayınlanan tüm farklı belirteçler için sıklıkla değiştirilir.

Digitalbits ön satışın açık olduğunu duyurdu ve halka açık satış öncesi bu web sitesinden takip edebilirsiniz. Özel satış bitti. XDB başına ICO Fiyatı 0,0035 ABD Dolarıdır

XDB'yi isteyen insanlar bir ERC20 tokeni alacaklar ! Well Digitalbits bir Stellar blockchian çatalı yani XDB kendi blok zincirini oluşturuyor, ico'yu yaptıktan sonra bir swap olacak ve öte yandan LOBSTR, kripto varlıklarını kolayca yönetebileceğiniz güvenli bir yıldız cüzdanı olacak, LOBSTR Digitalbits blok zincirini destekleyecek ve güvenli cüzdanını başlatacaklar DigitalBits blok zinciri için bir platform.

DIGITALBITS TOKEN

Token İsmi: XDB
Platform: Kendi Blok Zİncir Ağı
Token Fiyatı: 0.004 USD
Satılık Token: 10,000,000,000 XDB (10%)
Hard cap 35,000,000 USD
Ödeme: ETH, BTC

DIGITALBITS SOSYAL MEDYA

Web: https://www.digitalbits.io/
Whitepaper: https://storage.googleapis.com/westart-files/digitalbits-pre-sale/DigitalBits_Whitepaper_2_2.pdf
Telegram: https://t.me/digitalbits
Twitter: https://twitter.com/DigitalBitsOrg
Facebook: https://www.facebook.com/DigitalBitsOrg/

My Btt Username: brkttlv
My Btt Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!