Osta Ledger Nano X - Eesti ÜlevaadesteemCreated with Sketch.

in #cryptocurrency2 years ago

TÄHTIS: kui ostate Ledger Nano X, siis turvalisuse huvides ostke kindlasti nende ametliku poe kaudu SIIT. >

Ledger Nano X Osta

Ledger Nano X Eesti ülevaated: Ledger Nano X on uusim riistvara rahakott, mida pakub turvalistele külmhoiuseadmetele spetsialiseerunud ettevõte Ledger. Nano X, mis on kujundatud krüptomaailma kõige turvalisemaks ja mobiilisõbralikumaks riistvarakotiks, on varustatud uusimate ja arenenumate turvafunktsioonidega.
Ledger Nano X Osta.jpg

VAATA LEDGER NANO X HIND>

Juba enne selle ametlikku turuletoomist pälvis seade kogu krüptokogukonna tähelepanu, kuna talle anti üle mainekas CES Innovation Honoree Award.

See Ledger nano x ülevaade pakub põhjalikku arutelu Ledger Nano X kohta, sealhulgas Ledger Nano X hind, turbekonfiguratsioon, Bluetooth-ühenduvus, suure liikuvusega funktsioon ja nii edasi.

VAATA LEDGER NANO X HIND>

Pearaamatu Nano X hind - Ledger Nano X Osta

Ledger Nano X hind on 119 € koos käibemaksu ja saatmiskuluga. Kliendid saavad tellimuse tagastada 14 päeva jooksul. Aktsepteeritakse üle 15 makseviisi. Lisaks saate 10 krüptoeksperdiga juurde pääseda mitmekeelsele toele.

Sarnaselt oma eelkäijale Ledger Nano S on ka Ledger Nano X ekraan, mida kasutatakse kogu teie tehingutega seotud teabe kuvamiseks. Kui kasutate kuvarit koos vaid kahe nupuga, saate hallata ja jälgida kõiki rahakoti toiminguid.

Ledger Nano X ühendab endas kasutuslihtsuse ja paindlikkuse, tagades samas krüptoturbe kõrgeima taseme. Ledger Nano X Eesti

Suur maht ja mitme valuuta tugi

Teil võib olla korraga ühte seadmesse installitud kuni 100 rakendust, sealhulgas Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, EOS, Stellar ja palju muud, nii et te ei pea valima. Lisaks toetab see enam kui 1100 vara, kusjuures iga kuu toetatakse rohkem.

Toetatud varade täielikku nimekirja saate Ledgeri veebisaidil vaadata nende toetatud krüptovarade lehe kaudu. Sellel lehel saate otsida vara, et näha, kas seda toetatakse, ja iga vara kohta loetleb Ledger, millised seadmed seda vara toetavad, kusjuures Nano X on peaaegu alati kaasas. Sellel lehel saate isegi Ledgeri tegevuskava vaadata, et näha tulevase vara toetamise plaane.

Pearaamatu Nano X turvalisus - Ledger Nano X Eesti

Nano X uus arhitektuur erineb pisut Nano S-st. Seal on kaks kiipi, uus turvaline element, mis on nüüdisaegne, ja kahetuumalised MCU-d koos nende traadita toega.

Turvaline element toimib puhverserverina, samal ajal kui MCU vastutab ühenduse eest laua- või nutitelefoniga. Nutikas element juhib ka ekraani, kuvades kriitilist teavet ja saades kasutaja sisestatud andmeid.

Samuti hoolitseb turvalisuse eest, sealhulgas privaatvõtmete ja seemne säilitamine, ning lisaks krüptograafiliste toimingute teostamiseks, mis haldavad krüptovaluutasid.

Bluetoothi võimalused - Ledger Nano X Eesti

Isegi ülaltoodud kinnituste korral soovib enamik inimesi rohkem teada saada Bluetoothi ja selle kohta, kuidas see mõjutab Ledger Nano X turvalisust. Seade kasutab Bluetoothi vähese energiaga energiat (BLE) ja nagu mainitud, edastatakse Bluetoothi kaudu ainult avalikku teavet.

Isegi kui teie arvuti või nutitelefon satuvad ohtu või kui Bluetooth-ühendus juhtub või isegi STM32 MCU, nõuab turvaline element, et te kinnitaksite tehingu enne selle töötlemist. Nano X ekraanil kuvatakse alati tehingu tegelikud üksikasjad ega saadeta kunagi tehingu allkirja ilma teie nõusolekuta.

Ledger Nano X kasutatav uusim Bluetooth-protokoll on kahefaasiline protokoll BLE-ühenduse jaoks, mis sisaldab võtmevahetust ja BLE-kanalit. Nii nutitelefon kui ka Ledger Nano X genereerivad juhusliku generaatori abil unikaalseid võtmeid.

Kuni kasutaja kinnituseni kasutavad kaks seadet seadmetevahelise usalduse määramiseks Elliptilise kõvera Diffie Hellmani võtmevahetust. Bluetooth-protokoll sisaldab spetsiifilisi konfiguratsioone, mis on ette nähtud rünnakute peatamiseks, mis on BLE-s tavalised.

Numbriline võrdlus toimib nüüdisaegse turvalisuse konfiguratsioonina. Mõlemad seadmed kuvavad ühise saladuse genereerimisel numbrilise koodi. Teie kui kasutaja kinnitate, et kood on sama. Koodil ei tohi olla madalamat versiooni ega kokkupõrke rünnakuid, kuna see arvutatakse AES-CMAC-i kaudu avalike võtmete ja juhuslike nonsside abil. Võtmevahetusprotokolli järgides saavad Ledger Nano X ja nutitelefon luua turvalise kanali AES-põhise krüptimisega. Ledger Nano X ülevaade

BLE-pinu rakendatakse ST-pinu kaudu. Turbemeeskond Ledger Donjon hindas viimaste rünnakutega seotud rakenduse turvalisust.

Tõeline liikuvus

Võrreldes teiste krüptovõtmete sarnaste riistvarakottidega on Ledger Nano X-i puhul ainulaadne see, et see on tõeliselt mobiilne. Bluetooth-võimaluste ja Ledger Live'i mobiilirakenduse vahel saate oma krüptovaluutat tõeliselt hallata, ükskõik kus te ka pole. Krüpto haldamiseks pole vaja arvutit avada.

Pidage meeles, et Nano X ei saa täielikult iseseisvalt töötada. Rakenduste installimiseks, kontode lisamiseks, konto saldode kontrollimiseks või turvaliste tehingute haldamiseks peate kasutama nutitelefoni või lauaarvutit.

Samuti on oluline teada, et Ledger Nano X-l on 100 mAh aku. See aku võib töötada mitu tundi või tühikäigul ja täielikult laetud mitu kuud. Akut ei saa vahetada, kuid saate seda USB-C-pordi ja kaasasoleva kaabli abil lihtsalt laadida.

Pearaamatu reaalajas rakendus

Ledger Live on Ledger Nano X või mõne muu Ledgeri seadme kasutamise põhiaspekt. Selle rakenduse kasutamine lihtsustab teie riistvara rahakoti kasutamise protsessi ja annab teile juurdepääsu kõigile kontodele ühes kohas, olenemata sellest, kus te viibite. Rakendus Ledger Live on saadaval nii nutitelefonide kui ka arvutite jaoks.

Rakenduse Ledger Live abil saate krüptovaluuta varasid turvaliselt ja hõlpsalt saata või vastu võtta, ükskõik kus te ka poleks. Nende tehingute tegemine on ekraanil olevate samm-sammuliste juhiste abil väga intuitiivne.

Rakendus võimaldab teil ka krüptorahade jääki kontrollida reaalajas tariifide abil, sõltumata ajast või kohast. Selle funktsiooni kasutamiseks pole vaja Nano X-i isegi ühendada. Ledger Live võimaldab teil ka rakendusi otse installida või eemaldada Ledger Nano X-ist. See võimaldab teil kohandada vajaduste põhjal rakendusi, kaitstes samal ajal privaatvõtmeid. Kontod on turvalised isegi siis, kui otsustate rakenduse desinstallida.

Ledger Live'i pardale toomine on lihtne samm-sammult juhiste, kiire konfigureerimise ja seadme autentsuse kontrollimise abil. Saate installida või eemaldada valuutasid, leida uusi rakendusi ja hallata oma Nano X-is järelejäänud ruumi.

Kontohalduse osas lubab Ledger Live teil kasutada piiramatu arvu kontosid mitmest valuutast, vaadata kogu tehinguajalugu koos iga tehingu üksikasjadega, teha iga konto jaoks kohandatud sätteid, vaadata ühe klõpsuga konto ülevaadet ning importida, taastada, või arhiivikontod. Reaalajas saldod hõlmavad ülevaadet teie varadest, globaalset vastuväärtust ja nutikaid filtreid. Ledger Nano X osta

Rahalisi vahendeid saate intuitiivselt vastu võtta või saata, kasutades samm-sammult abi, aadresside visuaalset kinnitamist ja kohandatud tasude tuge. Konto isiklik profiil sisaldab kohandatud sätteid ja krüptitud kohalikke andmeid.

Mis on karbis? - Ledger Nano X Osta

1 riistvara rahakott
1 USB-kaabel
1 infoleht
3 taastamislehte
1 võtmehoidja rihm

Pearaamatu Nano X tehnilised andmed

Ledger Nano X ekraanil on kaks korda suurem pikslite arv kui Nano S-l, 128 × 64. See suurem ekraan võimaldab aadresside ja tehingu üksikasjade vastuvõtmist hõlpsamini kontrollida.

Ledger Nano X kasutamiseks peab teil olema seadmel USB-port, mille külge saate USB-C-kaabli laadimiseks ühendada. Püsivara värskendamiseks ja rakenduste installimiseks peate Ledger Live'i abil kasutama ka nutitelefoni või arvutit.

Ledger Nano X-i veekindluse reiting puudub. Kui see kogemata märjaks saab, lülitage see kohe enne uuesti kasutamist välja ja kuivatage see täielikult. Pearaamatu Nano X turvaelemendi reiting on CC EAL5 +.

Mõõdud ja kaal Suurus: 72mm x 18,6mm x 11,75mm Kaal: 34g
Materjalid Harjatud roostevaba teras ja plastik. 100mAh aku
Mikrokontrollerid ja pistikud: C-tüüpi USB, Sertifikaadi tase: CC EAL5 +, Kiibid: ST33J2M0 (turvaline) + STM32WB55
Ühilduvus 64-bitine lauaarvuti (Windows 8+, macOS 10.8+, Linux), välja arvatud ARM-protsessorid või nutitelefon (iOS 9+ või Android 7+)

Ledger Nano X vs Ledger Nano S?

Ledger Nano S on ka edaspidi saadaval, kuna igaüks neist teenib eesmärki ja meeldib erinevat tüüpi klientidele. Ledger Nano X saab liikvel olles kasutada nutitelefoni abil Ledger Live rakendusega, mis Ledger Nano S puhul pole võimalik.

Sellisena võivad mõned inimesed valida, kas neil on üks neist, ja jätta Nano S koju. Nano X on samuti pisut reageeriv, kuid üldine jõudlus on võrreldav. Nano X arhitektuuri peetakse ka evolutsiooniks Nano S-st tänu uuele turvalisele elemendi kiibile ja lisamälule. Ledger Nano X ülevaade

Järeldus

Ledger Nano X on Ledgeri uusim riistvarakott. See tugineb eelmiste riistvarakottide funktsioonidele ja paistab silma Bluetooth-ühenduvusega, mis võimaldab teil seda kasutada oma nutitelefoni Ledger Live abil. Nagu teisedki Ledgeri riistvarakotid, on Nano X ülimalt turvaline krüptimise ja mitmete turvaprotokollidega, et vältida erinevaid rünnakutüüpe.

Pearaamatust on kiiresti saanud populaarseim riistvarakoti tootja, keset peamist konkurenti Trezorit tugevas konkurentsis. Kuid koos Nano X lansseerimisega on nad mängu üles ehitanud ja andnud väga hea toote - seadistusprotsess võib algajatele pisut keeruliseks osutuda, kuid enamikul inimestel peaks olema võimalus see hoolikalt juhiseid järgides üles seada.

Kui otsite täiendavat riistvarakotti või soovite osta oma esimese, soovitame teil tutvuda Nano X-iga.

Ledger Nano X Osta

Ledger Nano X Eesti

Coin Marketplace

STEEM 0.27
TRX 0.07
JST 0.034
BTC 24253.68
ETH 1928.66
USDT 1.00
SBD 3.36