BitGo Dodano Stellar (XLM) i Dash (DASH), ponieważ zapewniają wyjątkowe funkcje

in cryptocurrency •  6 months ago

BitGo to renomowany startup oparty na kryptowalutach, którego podstawą jest firma Palo Alto w Kalifornii, oferująca wsparcie dla rozwiązań depozytariusza dla krypt. Teraz BitGo dodał Stellar (XLM) i Dash (DASH) do swoich rozwiązań kryptograficznych z unikalnymi funkcjami.

Opisując się jako "najbezpieczniejszy dostawca portfela na świecie", BitGo zdecydowało się dodać Stellar (XLM) i Dash (DASH) do swojej listy aktywów cyfrowych, z których platforma oferuje rozwiązania powiernicze, sygnalizując, że ten ruch może przyciągnąć inwestorów.

Zgodnie z zapowiedzią klienci BitGo mogą generować portfele Dash (DASH) od piątku, natomiast osoby zainteresowane Stellar (XLM), z drugiej strony, muszą czekać około dwóch tygodni na dodanie portfeli XLM do swoich kont.

BitGo jest także największym na świecie procesorem Bitcoin (BTC), według którego ma 15 miliardów USD miesięcznych transakcji w 50 krajach.

Jednak z powrotem na Stellar (XLM) i Dash (DASH), CEO BitGo zauważyło, że te dwie kryptowaluty oferują unikalne funkcje.

Prezes BitGo powiedział, że Stellar (XLM) i Dash (DASH) oferują wyjątkowe funkcje
Podczas przemówienia w serii wideo Fortancing Balancing the Ledger FinTech, Mike Belshe, CEO i założyciel BitGo, podkreślił, że zarówno Stellar (XLM), jak i Dash (DASH) zapewniają klientom unikalne funkcje, więc BitGo nie mogło tego przegapić i dodał dwie kryptowaluty do swojej listy rozwiązań powierniczych.

W przypadku listy DASH w szczególności Belshe zauważył, że natychmiastowe płatności i funkcje prywatności DASH uczyniły krypto jedną z pierwszych opcji dla BitGo.

"Każdego miesiąca widzimy dziesiątki tysięcy pobrań portfela z kraju ... Na początku tego roku Wenezuela stała się naszym drugim rynkiem, wyprzedzając nawet Chiny i Rosję, które są obecnie bardzo popularne w kryptowalutach" - powiedział Ryan Taylor, Dash ( DASH) CEO.

Z drugiej strony, Stellar (XLM) jest również ekscytującym dodatkiem do BitGo, ponieważ Blockchain Stellar ma na celu zaoferowanie "globalnych płatności dla większej liczby konsumentów".

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!