WeGold By WEGOGO ICO (WGD Token) - Asya Seyahat Blockchain'i

in #crypto6 years ago

WeGold Nedir?

WeGold, Asya turizm endüstrisini bozmayı amaçlayan, devrim yaratan bir blok zinciri güdümlü bir platformdur. Özellikle, bu proje Çinli gezginler için uyarlanmıştır. Halen ilk aşamalarında olmasına rağmen, bu hayırlı proje Forbes Asia dergisi gibi seçkin otoritelerden müthiş bir potansiyele sahip olan seçkinler aldı.

Pazar fırsatı

Asya'daki mevcut turizm patlaması Çinli gezginlerin hakimiyetindedir. Şaşırtıcı bir şekilde, son zamanlarda Asya kıtasına vuran ekonomik yavaşlamalara rağmen rakamlar istikrarlı bir artış gösteriyor. Üstelik, bu büyüme aynı zamanda Güney Doğu Asya ülkelerinin ekonomik kalkınmasıyla da ilişkili.

2014 yılında Çin, ABD'yi uluslararası turistlerin önde gelen üreticilerinden biri olarak kabul etti. Çin pasaportlarının sadece 45'i pasaportu olan Çin pazarının, henüz keşfedilmemiş bir potansiyeli olduğunu göstermektedir. Projeksiyonlara göre, Çinli turist sayısının 2025 yılına kadar ikiye katlanması bekleniyor (şu anda 120 milyonda duruyor).

Asya seyahat patlamasının arkasındaki itici faktörler şunlardır:

Ekonomik büyüme - Çin’in ekonomik büyümesi olağanüstü ve vatandaşları gelişmiş bir ulus olmanın faydalarından faydalanıyor.
Çin'in dijitalleştirilmesi - küresel olarak, Çin’in % 50 akıllı telefon penetrasyon oranına rakip olan bir ülke yok.
Sosyal medya - akıllı telefon sahiplerinin çoğu, turizm reklamlarına erişebilecekleri sosyal medya platformları aracılığıyla etkileşime giriyor.

WeGold'un Çözümü İstediği Sorunlar

Dominant Şirketler

Diğer sektörlere benzer şekilde, turizm endüstrisi birkaç kurumsal dev tarafından kontrol edilmektedir. Bu kurumlar genellikle karları önceliklendirir ve müşterileri kötü hizmetlerde çürümeye terk eder. Dahası, gerçek katılımcılar hayati karar alma süreçlerinde ortadan kalkar.

Kötü Müşteri Hizmetleri

Yukarıda belirtildiği gibi, hizmet sağlayıcıların öncelikli amacı karı maksimize etmektir. Sonuç olarak, her zaman hizmet sunumu üzerinde uzlaşırlar, müşterileri çoğu durumda tatminsiz bırakırlar. Öte yandan, genellikle en iyi deneyimi sunan küçük ölçekli işletmeler, büyük işletmeler gibi trend belirleyicilerle tamamlamak için hiçbir kaynağa sahip değildir.

Marjinalleşme

Mevcut piyasa yapısında, başlangıçlar ve KOBİ'ler, en düşük ücretleri ve büyük belirlemeleri kabul etmeye zorlanmaktadır. Sonuç olarak, yaklaşan işin turizm sektöründe faaliyet göstermesi sürdürülebilir değildir.

Çalınan Kredi

Büyük çocuklar çoğu zaman turist tarafından sosyal medyada yayınlanan olumlu eleştirilerden yararlanır ve içerik oluşturucuları akredite etmeden bunları pazarlama kampanyalarına dönüştürür.

WeGold Asya Seyahat Blockchain Çözümü

WeGold, Asya turizm endüstrisinin karşılaştığı sorunları ele almak için WEGOGO Seyahat Jetonunu (WGD) yaratacak. Blockchain teknolojisini kullanan WeGold, kazananın tümünü aldığı mevcut modelin aksine tüm turizmi hizmet sağlayıcılar için bir seviye ticaret ortamı yaratmayı amaçlamaktadır.

WeGold seyahat ekosistemi aşağıdakilerden oluşacaktır:

Yol bulucuları - bunlar, etraflarındaki tüm ekosistemin temel öğesidir. Pathfinders, dünyadaki yeni turistik yerleri belirleyen seyahat hobileridir.
Geleneksel Aspirasyon Servis Sağlayıcıları
WEGOGOERS - bunlar turistler.
WeGold jetonları - ekosistemin kullanım bozuk parası.

WeGold (WGD) Jetonu ICO Detayları

WeGold jetonu (WGD), Ethereum blockchain üzerine kurulu bir ERC20 şikayet programıdır. Aynı zamanda WeGold ekosisteminin yerel kripto para birimi.

Token Satışı

WeGold, ICO'su sırasında toplam 3,400,000,000 WGD satışa sunulacak. Toplam WGD kaynağı 10.000.000.000'de sabitlenmiştir.

ICO'nun Parametreleri

Hard Cap: 88 milyon dolar
Token fiyatı: 1 ETH = 14,565 WGD (fiyat değişkendir)
Minimum satın alma: 2ETH
Maksimum satın alma: sınırsız
ICO başlangıç tarihi: 15 Mayıs 2018
ICO bitiş tarihi: 30 Haziran 2018

WeGold.io, Whitepaper

Twitter, Telegram, LinkedIn, Reddit, Youtube, Facebook, Medium

Bountyhive Username: tugayyalinc

Bountyhive WeGold Campaign: https://bountyhive.io/browse/WeGold

Sort:  

✅ I gave you an upvote on your post! Please give me a follow and I will give you a follow in return!

Coin Marketplace

STEEM 0.26
TRX 0.11
JST 0.033
BTC 64006.33
ETH 3077.08
USDT 1.00
SBD 3.87