Arbitao ICO (ATAO Token) - Kripto Ticaretini Merkezileştirmeyi Amaçlıyor

in #crypto6 years ago

Arbitao platformu, kripto para birimlerinde arbitraj ticareti için tam otomatik bir çözümdür. Ana niyet, çoğu insanın sahip olduğu ve arbitrajdan yararlanmasına izin vermeyenler de dahil olmak üzere, tartışmalı arbitraj yöntemleri ile ilgili sorunların üstesinden gelmektir.

Arbitao, kullanıcıların birkaç kripto para birimi değişiminde fiyat farklılıkları bulmalarına ve topluluk üyeleri için kârlı bir arbitraj ticaretini gerçekleştirmelerine yardımcı olan benzersiz bir teknoloji yarattı.

Karel Mirrin'in belirttiği gibi, çalışan bir ürüne sahip olmayan ve asla sahip olamayabilecek birkaç İlk Para Teklifi (ICO) projesi var. Ancak Arbitao farklıdır çünkü amaç, teklif teklifinden önce çalışan ve test edilmiş bir ürünü sunmaktı.

Kripto para birimleri bireylere önemli fırsatlar sağladı, ancak bazı çiftlerde likidite eksikliği ve fiyat manipülasyonları, borsaya bağlı olarak fiyatların farklı olduğu piyasada verimsizlikler yarattı.

Arbitao, platform üyeleri için karlı ticaret yapmak amacıyla çoklu exchange'ler tarafından sağlanan verileri kullanan benzersiz ATAO blockchain teknolojisini yarattı.

ATAO blok zincirindeki topluluk üyeleri iki farklı şekilde ödüller alacaklar. Birincisi, ATAO cüzdanını kurarak elde edebileceğiniz ödüllerin bir kısmını ödüllendirmek, bazı madeni paraları tutmak ve işlemleri doğrulamaktır. Bu sayede kullanıcı daha fazla para kazanabilir.

Ödül kazanmanın başka bir yolu, ağa hesap gücü sağlamaktır. Bu şekilde Arbitao algoritmaları daha hızlı çalışabilir. Bu iki nokta güvenli ve hızlı bir ağ oluşturur.

Sistem, Kasım 2017'den beri online olarak kullanıma sunulmuş ve önemli bir kripto meraklıları ve tüccarlar grubu tarafından başarılı bir şekilde denenmiş ve test edilmiştir. Arbitao tarafından geliştirilen otomatik arbitraj ticaret sistemi, 19 farklı borsada arbitraj olanaklarını belirleyebiliyor.

Tam olarak uygulandıktan sonra Arbitao, kullanıcılarına API kimlik bilgileri ile ATAO cüzdanını kurmanın ve borsalarda işlem görmeye başlayabilecekleri tam merkezi olmayan bir arbitraj ticaret platformunu sunacak. Amaç, yüksek düzeyde hesaplamalı kaynakları kullanan merkezi olmayan bir düğüm ağının uygulanmasıdır. Bu şekilde, farklı borsalar arasındaki en uygun arbitraj fırsatlarının belirlenmesi probleminin üstesinden gelmek mümkün olacaktır.

Dahası, gelecekte Arbitao, arbitraj ticaretini tamamen desantralize etmek ve küçük ve büyük yatırımcıları güçlendirmek istiyor.

Writter: tugayyalinc
Facebook https://www.facebook.com/atao.arbitao
Twitter https://twitter.com/arbitao
LinkedIn https://www.linkedin.com/company/arbitao/
Arbitao Telegram Channel https://t.me/arbitao
Arbitao Telegram Group https://t.me/arbitaochat

Coin Marketplace

STEEM 0.25
TRX 0.11
JST 0.034
BTC 63465.90
ETH 3123.63
USDT 1.00
SBD 3.95