Aenco ICO (AEN Token) - Blockchain HealthTech Finansal Çözümü

in #crypto6 years ago

Aenco Nedir?

Küresel bir blockchain çözümleri şirketi olan Aenco, blockchain'e dayanan bir healthtech finansal çözümü olacak olan yeni bir girişimi açıkladı. Amaç healthtech girişimciliğini, araştırmayı ve yeniliği desteklemektir. Aenco, blok zincirinin güçlü yönlerinden yararlanacak çok disiplinli bir finans kurumu altyapısı tarafından desteklenecektir. Amaç, healthtech şirketlerine finansal çözümler desteği ve blockchain uygulama geliştirme sunmaktır.

Aenco'nun temel hedefi, sağlık teknolojisi endüstrisinde derin bir etki yaratabilecek girişimcileri ve şirketleri tanımlamak ve güçlendirmektir. Örneğin, nadir hastalıklar, tedavi edici ilaç araştırması, büyük veri araştırması, genetik, biyoinformatik ve çok daha fazlası için klinik tedaviye odaklanan projeler sunanları güçlendirecektir.

Aenco Nasıl Çalışır?

Aenco, Aenco Prime Çözümleri, Aenco IB Çözümleri ve Aenco Smartcap Çözümleri Platformu olmak üzere üç ana sütun tarafından desteklenmektedir. Tüm ekosistem, yarar tabanlı bir belirteç olan AEN tarafından beslenir. AEN belirteci, sağlık sektörü ve diğer ortaklardan kullanıcılar da dahil olmak üzere Aenco ve ekosistemin faaliyetlerini destekleyen çeşitli platformlarda benimsenecektir.

Aenco IB Çözümleri, AEN Connect adı verilen akıllı cüzdan uygulamasının başlatılmasını kapsayacak. Tüm Aenco teknoloji sunumları için bir portal görevi görecek. Bu bir jeton başlatıcısı, bir sponsorluk platformu, bir emanet servisi, bir değişim ve veri analizi için bir katılım portalı olacaktır.

Aenco Prime Solutions ve Aenco Smartcap Çözümleri, teminatlandırılmış dijital varlıkların borçlanmasına ve borçlanmasına destek olacak merkezi olmayan bir ana aracılık platformunu kapsayacak. Ayrıca, büyük dijital varlıkları ve fiat para birimlerini birbirine bağlayan P2P tabanlı finansman havuzlarını da kapsayacaklar. Kapsanacak diğer alanlar merkezi olmayan gözaltı, marj ve temizleme hizmeti, yerleşim, raporlama protokolleri, alternatif bir finansman platformu ve OTC ürün başlatıcısıdır.

Üç sütun, Aenco’nun grup blok zinciri araştırma ve uygulama geliştirme yeteneklerini destekleyecek. Bu, healthtech sektörünü tamamen değiştirecek ve birçok kişinin hayatını değiştirecek olan heyecan verici projelerin ortaya çıkışını hızlandıracak. Aenco, yaklaşık 15 ay içinde başlayacak olan dört dönüşümlü sağlık projeleri planladı.

Aenco'nun kurucu ortağı, küresel nüfus eğilimi ile medikal sektörde yenilikçiliğe duyulan ihtiyacın arttığını söyledi. Bu, insan yaşamını uzatmayı mümkün kılacaktır. Tıbbi inovasyon başarılı olursa, insanın evriminde önemli bir bağlantı olacaktır.

Kurucu ortak, tıp teknolojisinin araştırılmasını ve ilerlemesini destekleyen bir ekosistem yaratılmasına ihtiyaç olduğunu ekledi. Aenco'nun amacı, projelere bir ekosistem ve destek sunarak tam potansiyellerine ulaşabilmelerini sağlamaktır.

Aenco AEN Token ICO Detayları

Jeton satışı özel bir satış olarak devam ediyor. Samoa, ABD, Çin ve OFAC tarafından onaylanan ülkelerdeki kişilerin katkılarını kabul etmemektedir. Hong Kong'da yaşıyorsanız, Hong Kong SFC Kurallarına ve Kurallarına göre profesyonel yatırımcı akreditasyonunun yanı sıra servet kanıtı sunabilirseniz yalnızca özel satışa katılabilirsiniz.

ICO'nun Parametreleri

KYC: Var
Soft Cap: 15.000.000 USD
Hard Cap: 60.000.000 USD
Satılık Jetonlar: 600.000.000 AEN
Fiyat: 1 AEN = 0.1 USD
Minimum: 7000 AEN
Maksimum: 3.500.000 AEN

Aencoin.com, Whitepaper

Twitter, Telegram, Reddit, Facebook, Medium, LinkedIn, Discord

Bountyhive Username: tugayyalinc

Bountyhive Aenco Campaign: https://bountyhive.io/browse/Aenco

Coin Marketplace

STEEM 0.25
TRX 0.11
JST 0.033
BTC 64099.00
ETH 3036.39
USDT 1.00
SBD 3.97