Recenzja IEO FredEnergy

in #crypto4 years ago

Dziś opowiem o zupełnie nowym przedsięwzięciu, kolejnym etapie o ogromnym potencjale, czymś niezwykle ważnym, aby zmienić lub wprowadzić zmiany w blockchainie.

Blockchain zyskuje na sile w naszych czasach i pomimo tego dla wszystkich zalet blockchaina występują wady. Istniejącemu systemowi blockchain towarzyszą ogromne koszty obliczeniowe i niewielka liczba wniosków, modele organizacyjne nie są w stanie poradzić sobie z miliardami interakcji, które gadżet IoT wykonuje codziennie, problemami niskiego stopnia wzajemnej wymiany i wysokimi kosztami podróży. Obecny blockchain cierpiał z powodu każdego z tych problemów i wymaga znacznych zmian. W związku z tym FRED zamierzał skutecznie wyeliminować każdą z tych słabości; jego odpowiedź oferuje wyjątkowo elastyczną funkcję sortowania danych otrzymanych w systemie.

Projekt, o którym chcę dziś mówić, nazywa się FRED ENERGY. Głównym celem tego projektu jest popchnięcie współczesnego społeczeństwa w kierunku masowego wprowadzenia pojazdów elektrycznych, a także pełne rozpoczęcie z nimi nowej ery, w której wykorzystanie energii elektrycznej jest głównym źródłem energii dla całej otaczającej nas przestrzeni. Myśląc o głównych celach tego projektu, możemy śmiało powiedzieć, że wszystkie jego myśli są etyczne, a także mają na celu ochronę środowiska, tworząc w ten sposób nową, czystszą „zieloną” przyszłość dla wszystkich przyszłych pokoleń. To, co uważam za bardzo ważne, biorąc pod uwagę opłakaną sytuację w wielu krajach naszego wspólnego świata.

Drugą interesującą stroną rozwoju projektu FRED Energy jest rosnąca popularność pojazdów elektrycznych. Dziś można zaobserwować taki trend masowej transformacji producentów samochodów i gigantów przemysłu naftowego w pojazd elektryczny. Tempo tego popytu rośnie z każdym rokiem. Jest to bezpośrednio związane ze zmianami społecznymi i gospodarczymi na świecie.

Inną ważną rolę odgrywa środowiskowa strona problemu i problemy środowiskowe. Wszyscy wiemy o globalnym ociepleniu i możemy bezpośrednio obserwować zmiany klimatu i pojawienie się zjawisk, które są bardzo nieprzewidywalne. Nie chodzi tylko o zmiany klimatu i emisje CO2, ale o problem globalny, ponieważ zanieczyszczenie powietrza przyczynia się do 4,2 miliona zgonów rocznie. Można również zauważyć, że media zwracają coraz większą uwagę na kwestie środowiskowe, wprowadzanie ekologicznych środków transportu i zrównoważony styl życia. Możesz uzyskać więcej informacji na https://token-sale.fredenergy.org

Jak działa FredEnergy

Sklep internetowy projektu jest w fazie rozwoju i stanie się platformą dla alternatywnych źródeł energii. Obejmie to ładowarki do pojazdów elektronicznych, systemów energii słonecznej, samochodów elektrycznych, konsumpcyjnych turbin wiatrowych i innych gadżetów związanych z opcjami płatności, w tym tokenów energii FRED i innych rodzajów kryptowalut.

Niewątpliwie głównym celem tego projektu będzie produkcja pojazdów elektrycznych (EV) oraz ich stacji ładowania, które bez wątpienia będą należeć do ekosystemu FRED ENERGY. Ponadto każda z tych stacji zostanie podłączona do specjalnie opracowanej aplikacji PAYG, za pośrednictwem której każdy właściciel pojazdu elektrycznego będzie mógł dokonywać płatności w lokalnej walucie (wszystko zależy od kraju zamieszkania) oraz w formie wewnętrznego tokena należącego do projektu FRED ENERGY.

O tak innowacyjnym projekcie jak FRED ENERGY możesz mówić o wiele więcej. Ale aby nie opóźniać przeglądu, zostawiam wszystkie niezbędne i ważne linki poniżej w opisie. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne odpowiedzi na pytania, które pojawiają się podczas badania projektu. Podsumowując, chciałbym dodać, że projekt FRED ENERGY nie powstał przypadkiem i nie od zera. Kiedy istnieje duży popyt, ale nie ma odpowiedniej podaży, takie innowacyjne projekty zawsze się pojawiają. W najbliższej przyszłości można oczekiwać, że projekt FRED ENERGY sprawdzi się i przyniesie zysk użytkownikom i inwestorom.

Dodatkowe informacje:

Website: https://token-sale.fredenergy.org

Whitepaper: http://token-sale.fredenergy.org/FREDEnergy-Whitepaper-v1.1.pdf

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5160351.0

Telegram: https://t.me/FREDEnergycommunity

Twitter: https://twitter.com/energy_fred

Facebook: https://www.facebook.com/TheFredProjectOfficial

HelloWorld_92 (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2091761)

ETH: 0xde7Ca81634e7dB3B5d8EeFE2F360716A64B57A0f

Sort:  

The soft cap is reached, what else are you waiting for? The project is going to proceed as it is, so make sure you get in the boat now!

I know how to make myself a little bit happier, invest in ICO friends today, to get a big profit in half a year - a year. Here is one of the most promising!

Coin Marketplace

STEEM 0.30
TRX 0.14
JST 0.039
BTC 61902.42
ETH 3415.37
USDT 1.00
SBD 4.92