Огляд IEO CurioInvest

in #crypto2 years ago

Тема інвестицій давно є невід'ємною частиною нашого суспільства. Я думаю ви не раз про це чули і знаєте на власному прикладі. Але цікавилися ви хоч раз, які саме інвестиції існують в нашому світі на даний момент?! Які з них, є прибутковими і менш ризикованими?! А які дуже прибуткові, але і максимально ризиковані?! Насправді це не важливо який тип інвестицій ви виберете для власного користування. Адже у кожного з них є свої як плюси так і мінуси.

Сьогодні ж ми поговоримо про такий тип інвестицій, який пов'язаний з колекційними автомобілями. Я впевнений, що ви не раз в житті чули про такий тип інвестицій і прекрасно знаєте, що колекціонувати старі моделі автомобілів є одним з прибуткових активів даного ринку. Та що вже там говорити, даний вид активів за 2018 рік показав найвищий відсоток прибутку в 289 % серед подібних колекційних напрямків, а саме таких, як: ювелірні вироби 125 %, різні колекційні монети 182 %, вино 147 % і годинник 73 %.

CurioInvest чітко визначила «недоробки», яких зазнає ринок. Нижче наведені проблеми і бар'єри, з якими стикаються:

  • Тільки для багатих: ці рідкісні колекційні автомобілі продаються в крихітних мережах дуже багатих людей. Тільки дуже багаті інвестори мають доступ на цей інвестиційний ринок. Це дуже невелика кількість людей.
  • Вимагає великих капіталовкладень: ці автомобілі часто стоять тисячі доларів або навіть кілька мільйонів доларів. Це робить мінімальну суму інвестицій або статутного капіталу дуже високою. Тому не кожен може собі це дозволити.
  • Професіоналізм: зберігання, технічне обслуговування та загальний контроль над цими транспортними засобами вимагають професіоналізму, тобто необхідні спеціальні знання та досвід.
  • Адміністративні проблеми: управління, покупка і продаж і страхування цих автомобілів зазвичай вимагають багато паперової роботи і організації. Це зазвичай дуже громіздко і обтяжливо.
  • Відсутність подільності активів і відсутність прозорості: це призводить до відсутності реальної довіри до ринку і необхідності великої кількості документації та записів.

Принцип роботи проекту CurioInvest

Проект про який я сьогодні хочу Вам розповісти, як раз має намір усунути вищеописані проблеми, шляхом об'єднання свого досвіду роботи в даному напрямку, а також шляхом впровадження нових технологій в цю середу. Називається ж колаборація даних ідей - CurioInvest. Якщо ж описувати проект CurioInvest простими словами, то можна сміливо сказати, що CurioInvest є токенізірованную платформу за допомогою якої колекціонери з усього світу зможуть купувати рідкісні автомобілі, а також надалі отримувати з них свої заслужені дивіденди.

Як я вже сказав, команда розробила даний проект має многолентій досвід роботи на ринку колекційних автомобілів, а також безпосереднє співробітництво з Mechatronik GmbH (організацією, що займається наданням високоякісної експертизою). Більш того, команда CurioInvest має багатий досвід торгівлі колекційними автомібільнимі засобами високого інвестиційного класу, а також має цілу низку інших якісних партнерств, які дозволяють ефективно управляти всіма подальшими принципами CurioInvest.

Як і будь-який інший проект, CurioInvest має свої глобальні цілі і плани, на основі яких і будується вся подальша структура нового блокчейн простору. Саме тому CurioInvest прагне зайняти провідну роль на світовій арені колекційних токенов безпеки.

Я думаю, вам не варто надто довго пояснювати, що це значить. А значить це те, що всі користувачі CurioInvest токена зможуть брати участь у купівлі колекційних автомобілів високої якості, а також отримувати всі супутні процедури з охорони і захисту купленого активу. Більш того, всі ці функції і опції будуть доступні в межах прозорої структури блокчейн мережі, де кожна окрема транзакція буде надійним чином збережена і захищена від будь-яких хакерських втручань.

Основні деталі IEO

CUR = 1$

Soft Cap: 300 000$

Hard Cap: 2 000 000$

IEO: 21.08 - 20.09

команда проекту

На додаток до дослідної основній команді, CurioInvest має солідний консультативна рада, що складається з шести надзвичайно успішних бізнесменів і галузевих експертів. Том Фрей - один з них. Він є експертом з цивільного процесуального права, що спеціалізується на судових розглядах і юридичних питаннях, що стосуються технології блокчейна.

Підводячи підсумок свого огляду про CurioInvest, хочеться лише доповнити пару важливих слів. Діяльність, якою має намір займатися даний проект, є зареєстрованою. Так як для цього команда засновників пройшла всі необхідні юридичні процедури в Швейцарії і Ліхтенштейні. Більш того, законодавча база Ліхтенштейну, дозволяє CurioInvest абсолютно законно поширювати свої маркери, шляхом продажу по всьому Євросоюзу, а також в таких країнах як: Норвегія і Ісландія.

Додаткова інформація:

Website: https://curioinvest.com

Whitepaper: https://docs.google.com/document/d/16RBxiuPNhG7DkvTx9odzcQvPc9EdTKnmKaohURxrLTA

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5175820.0

Telegram: https://t.me/curiocarQA

Twitter: https://twitter.com/curio_invest

Facebook: https://www.facebook.com/Curioinvest

Author: BitOK2019 (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2531778)

ETH wallet: 0xaB417A7A45A863392D70B3F3F65976878cc0081C

Sort:  

The company has worked to improve the platform and attract investors, from the bottom of my heart I want to thank the creators of this project, the project will shoot to its fullest.

Start thinking about the future today along with the team ICO, the world is rapidly developing globally, and the team of this company helps to do it, this company is developing yourself and us.

I will spread the news that the ICO is live for this fantastic project!

You have a major future. Keep his Interesting venture the great future for him I am positive about achievement of the task.

Coin Marketplace

STEEM 0.65
TRX 0.10
JST 0.099
BTC 49785.63
ETH 2321.25
BNB 503.26
SBD 5.55