Listereum - сервіс для молодіжних

in #crypto2 years ago

Як ви знаєте, організація будь-якого весільного заходу ставить перед собою масу питань і проблем. Цей бізнес актуальний останнім часом і деякі агентства можуть вирішувати організаційні проблеми. Організувати весілля в будь-якому місті пропонують різні компанії і приватні особи, але в більшості випадків вони займаються одночасно організацією та інших різноманітних заходів, тому відсутня 100% гарантія якості.

Ну ось з'явився автоматизований сервіс під назвою Listereum для організації весільних заходів. Компанія повністю виключає всіх наявних посередників і з'єднує клієнта безпосередньо з людьми які будуть займатися певними напрямками такими як ресторани, музиканти, флористи і так далі. Те що ця тема перспективна, говорить те, що в світі за статистичними даними полягає близько 170 млн шлюбів, а за сумою, в середньому, весілля обходиться приблизно від 10000 до 50000 доларів.

 • Бронювання транспорту. Важливий пункт для будь-якого весілля це транспорт для молодят і гостей. Listereum надасть зручний сервіс з бронювання будь-якого транспорту. Орендодавці зможуть виставити свої пропозиції в зручний каталог, з якого молодята і будуть робити свій вибір. Це можуть бути як приватники, так і компанії.
 • Бронювання готелів. Перша шлюбна ніч! Більшість молодят вважають за краще провести свою першу ніч у номері готелю. Для цього Listereum створить сервіс з бронювання номерів по всьому світу.
 • Сервіс бронювання весільних турів. Сьогодні на традиційному туристичному ринку спостерігається цікава тенденція: закриваються турагентства, йдуть оператори, а їх місце займають нові компанії, що працюють онлайн. На тлі нестабільної економічної ситуації клієнти прагнуть здешевити відпочинок, але отримати той же набір послуг, що й до кризи. Забезпечити запити клієнтів в нових умовах і прагнуть агентства онлайн-формату.
 • Весільна подорож - дуже серйозна стаття доходу Listereum. За статистикою кожна третя пара відправляється у весільну подорож. Середній чек 1000 $. Ми запропонуємо парам замовити тур прямо на сайті. Для цього буде створена зручна сучасна система онлайн бронювання турів по всьому світу через сайт і через додаток listereum.
 • Майже половина вашого весілля пройде в ресторані, тому так важливо створити тут відповідний настрій. Оформлення банкетного залу безпосередньо залежить від зонування приміщення і призначення цих самих зон. Listereum покаже кращих фахівців з оформлення залів з рейтингами, цінами і їх роботами.

  • Лаунж-зона - це простір, де гості можуть поспілкуватися між собою, а можливо і познайомитися або просто посидіти в очікуванні прибуття молодят. Ваше завдання - створити тут атмосферу радості і свята за допомогою декору. У лаунж-зоні можна виділити:
  • Інтерактивні зони розташовують до активного спілкування між гостями, прогулянкам і фотосесій на пам'ять про весілля. Гості з радістю поспілкуються між собою за чашкою кави або чаю, послухають розповіді про винуватців торжества і візьмуть участь в конкурсах і розвагах.
  • Зона відпочинку має приємне, спокійне оформлення і зручні меблі. Зони відпочинку розташовуються осторонь від шуму і людського потоку, тут зможуть розслабитися, наприклад, літні родичі та гості.
  • Зона банкету
  • Стіл молодят - центральне місце торжества, яке при оформленні залу обов'язково виділяється різними способами.
  • Технічна зона дозволяє розміститися звукорежисеру, координатору торжества і персоналу разом з обладнанням. Внести технічну зону в план банкетного залу треба, якомога раніше, щоб потім не бігати в пошуках розеток і місця для обладнання.

  Принцип роботи проекту Listereum

  Listereum може запропонувати повний цикл весільних послуг, починаючи від красиво виготовлених запрошення, закінчуючи унікальним, романтичним весільною подорожжю після торжества. Ось наприклад які різноманітні послуги, начина ють простих закінчуючи складними, може надавати компанія Listereum:

  • Компанія допоможе клієнтам визначитися з датою урочистого заходу. Тут варіантів багато, хтось, наприклад, не хоче щоб дата весілля випала на релігійне свято або на пост, хтось хоче заощадити трохи коштів і вибрати день не в сезон, хтось мріє здійснити захід у певний період часу року і так далі.
  • Компанія допоможе скласти список гостей. Є можливість проінформувати гостей через соціальні мережі, а також за допомогою зручного сервісу створити красиві запрошення і відправити їх всім майбутнім гостям
  • Організувати виїзну реєстрацію. Іноді стандартна реєстрація в РАГСі часто замінюються виїзний і компанія допоможе підібрати підходяще місце для її проведення.
  • Надання допомоги у виборі ресторану і меню для весільного банкету. Тут крім формування самого меню особлива увага приділяється вибору розміру і дизайну весільного торта і способу його приготування і доставки на банкет.
  • Запропонувати і допомогти клієнту визначитися зі стилем заходи. Тут може бути обрана будь-яка тематика, наприклад, піратська, байкерське або весілля в гавайському, японському стилі або просто в якомусь певному єдиному кольорі або поєднанні кольорів.
  • Професійне оформлення банкетного залу, місце реєстрації, машин в якому -то єдиному певному стилі обраному замовником.
  • Послуги з підбору та створення іміджу молодят і їхніх гостей. Відповідно до вибору певного стилю або кольору весілля, співробітники агентства надають допомогу у визначенні іміджу молодят, а це і наряд нареченої і нареченого а також, при необхідності, наряди гостей. Крім усього іншого, підбираються майстри які зроблять зачіску, макіяж, манікюр та інші косметичні варіанти нареченій і стрижку нареченому.
  • Організація необхідного для заходу транспорту. Сюди входять оренда автомобіля для нареченого і нареченої, машин для гостей, забезпечення супроводу, автобуси для вечірнього розвезення гостей і інше.

  З наведеного вище опису можна зробити висновок, що Listereum - це проект ICO з дуже хорошими і корисними послугами для багатьох людей. Цей сервіс полегшує підготовку до шлюбу через сервіси Listereum. Функції, що надаються цією послугою, також дуже гарні і дозволяють легко знаходити різні типи вимог, які необхідні для весілля, тому ми можемо об'єднати всі ці вимоги в одному місці. Оскільки Listerum - це сервіс, в якому багато функцій корисні для всіх учасників, Listereum, звичайно, також повинен приносити користь, а переваги Listereum також дуже справедливі і, безумовно, приносять користь різним зацікавленим сторонам.

  Щоб бути в курсі останніх новин проекту Ви можете відвідати офіційний сайт або підписатися на соціальні мережі:

  Додаткова інформація:

  Website: https://listereum.org

  Whitepaper: https://listereum.org/en/white-paper

  Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5135197.0

  Telegram: https://t.me/listereum

  Twitter: https://twitter.com/listereum

  Facebook: https://www.facebook.com/Listereum-433729764121361

  Author: BitOK2019 (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2531778)

  ETH wallet: 0xaB417A7A45A863392D70B3F3F65976878cc0081C

  Sort:  

  Great project with great possibilities. The more people learn about what your doing the more they will like it. I am happy to this!

  I joined the project and will follow with the team and hope that the development will be fast and successful. Good luck in the development of the project.

  Good team and interesting concept! An amazing project!

  New opportunities are always of interest. Do not miss the chance to join a promising project.