Crypcore

in #cryptolast year

Протягом найтривалішого часу, з моменту свого створення в 2015 році, криптовалюта завжди мали проблему волатильності. Біткойн відчував значну волатильність з тих пір, як став першою криптовалюта, яка змусила людей ігнорувати криптовалюта в цілому. Я пам'ятаю, як вперше почув про криптовалюта, коли біткойнов відчував екстремальні коливання цін, і це викликало сумніви щодо інвестицій в цю нову цифрову валюту.

Однак моє цікавість змусила мене копнути глибше, і саме тоді я дізнався про додаткові переваги криптовалюта в порівнянні з паперовими грошима. Багато людей прославляють фіатние гроші за криптовалюта, стверджуючи, що криптографії - це просто даремні цифрові активи, створені з повітря. Навпаки, криптографії можуть не мати фізичної форми, але вони підкріплені математичним доказом і криптографією для забезпечення безпеки кожної транзакції.

https://steemitimages.com/640x0/https://cdn.steemitimages.com/DQmY3HRJsP68cPZZQtM9A5cDNE3DUeKL3BzJsrDkAHvXbgp/images%20(1).jpeg

Сьогоднішній проект спрямований на те, щоб запропонувати ентузіастам крипто у всьому світі стабільну монету, не схожу на інші стабільні монети, в даний час циркулюють на ринку крипто. Я говорю про Crypcore, проект про створення стабільної монети, яка буде забезпечена інший криптовалюта, але ціна якої буде визначатися і підтримуватися дуже простим математичним рівнянням.

Crypcore - це проект, основною метою якого є забезпечення крипто - простору стабільної монетою, яка об'єднує систему платоспроможності, яка позбавляє від екстремальних цінових коливань. На відміну від інших стабільних монет, Crypcore буде забезпечений інший криптовалюта.

Принцип роботи Crypcore

Cамая важлива особливість блокчейна Crypcore - це децентралізація, в якій відсутні інші стабільні монети. Це означає, що жодна організація не буде повністю контролювати випуск стабільних монет. Замість цього кількість стабільних монет Crypcore в зверненні визначатиметься логікою емісії протоколу Cryptonote, яка буде видно всім.

Торгівля Crypcore візьме на себе значну роботу в боротьбі з вартістю Crypcore. Для цього в Crypcore Exchange все повинно бути зроблено химерно. Надзвичайно просте умова розчинності визначатиме оцінку Cryps. У типових стабільних монетах жетони даються суттєвої асоціацією, проте торгівля Crypcore не матиме можливості робити жетони, скоріше, кожна монета видобувається.

Це пов'язано з тим, що захист і безпеку наших клієнтів мають величезне значення. З кінцевою метою для Cryps утримати свою вартість базова грошова маса видобувається і утримується торгівлею Crypcore. Крипти, утримувані торгівлею, не розглядатимуться як доступні для використання. Торгівля Crypcore на даний момент є невідомим моментом торгівлі. Це скріншоти угоди.

IEO:

  • CRYP = 0,00001 ETH
  • Soft Cap: 3 000 000$
  • Hard Cap: 7 000 000$

Детальніше вивчити концепцію проекту і відшукати відповіді на всі ваші запитання ви зможете на офіційних ресурсах, які, як і завжди чекають вас в кінці статті. Успіхів!

Додаткова інформація:

Website: https://crypcore.com

Whitepaper: https://crypcore.com/crypcore_whitepaper_version_1.pdf

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5191919.0

Telegram: https://t.me/crypcore_group

Twitter: https://twitter.com/crypcore1

Facebook: https://www.facebook.com/Crypcore-106479097438958

Author: BitOK2019 (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2531778)

ETH wallet: 0xaB417A7A45A863392D70B3F3F65976878cc0081C

Sort:  

Congratulations @cryptoenter! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 2000 upvotes. Your next target is to reach 3000 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

The project solves the problem of complexity, providing all the necessary resources in one easily accessible place.

I think the idea and the concept behind the project are very interesting. They are going to make the crypto world simple, their concept is unique in offering all the features on one platform.

Easily one of the most grand scaled ICO's of today! Can't wait to keep track on the further development of this initiative.

Good article, thanks for sharing.

The project is going to the moon, we are moving at a very fast pace. The community is behind the project. go go go

This project includes an strong team, an exciting idea, a great start! The project is very interesting and very promising. Hope that this project will lead to success, keep going forward! Be part of a growing community.

A cool project with an original idea and good prospects for development.

The future is close, cryptocurrency will be easy to use by everyone.