You are viewing a single comment's thread from:RE: A doll houseView the full contextView the direct parentbambuka (79)in #creativecoin • 7 years ago лана, вобла за мню))
далась тебе та вобла...я ж не пью пиво. это у тебя не идея фикс, часом?..
))) не, не фикс, к слову пришлось)