Steem Hakkındakı görüşlerim [Cointurk 9. Projesi]steemCreated with Sketch.

in cointurk •  last year 

image

Evet iyi akşamlar bu yazıya akşamdan yazmaya başladım dilimin döndügü kadarı ile yazmaya çalışacagım 200 tane coin var steemde bunlardan biridir yatırım olarak firmalardan degilde twitter facebook youtube vb platformlarım çogundan alıntılarla oluşturulmuş bir platformdur. Kendine Ait botları vardır kurallar sıkıdır önüne gelen üye olamaz bu sayede daha seçmece üyesi olmuş olacak. şuan mevcut üye sayısı ayda 200.000 kişi kadar artmaktadır 800.000 üyesi oldugu düşünülüyor bu sayı artıkca bu coinde tanıtılmış ve getirisi artmış olacaktır.

1.Sorumuz Geçtimiz günlerde Steem fiyatları artmıştı Bu artış için ne düşünüyorsunuz.

Tüm coin piyasını illaki bitcoin etki ediyor ülkelerin bu kripto paralara verdigi önem ve büyük firmaların yaptıgı açıklamalarla gün içerisinde yatırımcısına ciddi kazanç ve zararlarda bulunmuş oluyor ama geçen haftalarda bitcoin düştügünde alt coinler yükselir bundanda destek alması ve üye sayısında ciddi artıs olması artmasına sebeb olmuştur.

2.Sorumuz Steeme Yatırım Yapmalımıyım ?

Bence Yatırım yapılmalı ilerde şuankinden daha zorlaşacak seviye artması ve verilen paralar steeme yatırım yapıp steemite yükleyip bunu botlarla destekleyerek steem power + sbd kazanabiliriz. İleride steem çok yüksek seviyelere gelecegini düşünüyorum çok seçici kategoriler var ikiz üyeliklere izin vermiyor ve internetten kopyala yapıştır olmadıgından internette aramalarda çabuk çıkacak hızlıca üyeler gelecektir Dahada hızlanmamız lazım :)

3.Sorum Kötü yanları İyi yanları nedir?

Bence steem steemitten kazanılabilmesi lazım ana paranın sbd degilde steem olması lazım ayrıca kazım şeklinde botlara para atabilsek hesabımıza itibar ve sbd kassa çok güzel olurdu kötü yanları bozdurma konusunda daha az komisyonlu aracılar olması gerekiyor daha iyi olurdu :/

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

hola! I like your post! Thanks for it! I went to jail because of cryptos... lets make steemit together to a better place with our content! I would like to read a bit more about you and maybe do you have some more pictures? I also just wrote a introduce yourself. Maybe you upvote me and follow me swell as I do? https://busy.org/introduceyourself/@mykarma/1-jail-review-bitcoins

·

Thank You