Ripple(XRP) 1$ Altına geriledi [Cointurk 11. Projesi]

in cointurk •  last year  (edited)

Uzun zamandır Cointurk yazılarına katkı saglayamıyordum. Bu konu benim için iyi oldu Ripple beni ters köşe yaptı umutluydum ben rippleden evet 200 aşkın coin var belki ama bazıları gelecegi parlak coinlerdendir rippleyi ben bunların arasına koymuştum ama beni hayal kırıklıgına urattı bugün 1 dolar seviyesinin altına düştü gectimiz ay yatırımcısına 4 katı kar ettirmişti bu ciddi bir rakamdı umutluydum ama gerek dünya basınında kripto paralara yapılan algı operasyonlarından sonra tüm coin borsasında ciddi düşmeler oldu yatırım yapmak lazımmı bence beklemeliyiz dahada düşecek gibi yatırım yapmak isteyen az bir miktar alıp tutabilir.
0.95 Cent şuan 0,75 bir miktar dahada altına inerse bir miktar daha yatırım yapmak tavsiyem olabilir yok olmaz umarım balinalar 1 seferlik forklayıp bırakmamıştır.
image
Ripple çogu kisi bilmez ama en eski coinlerden biridir sonradan çıkma coinlerden degil piyasaya sürülme tarihi 2012 yılı yani 6 yıllık bir coindir cogu coin 1 senelik bile degil buda kendini ispatlayabilecegi bir süre bence eth yada btc gibi olamayacak hicbir zaman hakkı bence 0,95 de degil hayırlısı olsun
image searc: https://www.pexels.com/photo/pile-of-brown-coins-on-brown-wooden-table-top-144233/

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Kripto paraların düşmesindeki en büyük etken kamuoyunda çıkan haberler. İsterlerse bir haberle düşürür bir haberle kat kat arttırırlar. Ellerinize sağlık güzel bir paylaşım olmuş.

·

Teşekkürler aynen ama illaki iyi haber yapanlar olacak bu işten para kazanmak isteyenler iyi takip etmeli ve uzulmeyecegi paralarla yatirim yapmali

Toplayacağına inananlardanım.