Zirve Steem Coin ! [Cointurk 9. Projesi]

in cointurk •  2 years ago 

Steem, insanların içerik üreterek mining yaptığı bir kripto para. Diğer kripto paralarda olduğu gibi Steem fiyatı da devamlı olarak artıp azalıyor. Bu olay, sistemin kullanıcıları açısından bir dezavantaj olabilecek gibi görünüyor. Ek olarak yapılan ödemelerde ve alışverişlerde Steem fiyatının yükselip artması problem oluşturabiliyor. İşte bu gibi problemlere çözüm olarak 'SBD' isminde bir kripto para daha yaratılmış.


Steem son zamanalar da inişli çıkışlı hareket dalgalanmasını ,piyasadaki diğer lokomotif kripto paraların hareketlerine göre , yönünün aşağı yukarı dalagalanmasına sebeb oluyorr.bundan 1 yada daha eski zamanlarda steemin değeri düşük bir seviyede ilerlerken değeri günden güne arttı .Dahada artacağını düşünüyorum sebebi bundan 2 ay önce steem hakkında Türkçe dilde bir bilgi bulmak mümkün değildi, Hatta dünya üzrinde ağırlık olarak inglizce haricinde bilgi yoktu.


Steem şuan için gelişim aşamasında bundan 1 sene sonra dahada iyi durumu gelecektir.Steem in eksik yönlerinin çok olduğu aşikar. Ama zamanla bunlar düzeltilecektir...

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!