Kyber Network Coin nedir ne değildir? [Cointurk 7. Projesi]

in #cointurk3 years ago

1 7z0zDvYx2Ilibs27aP1mvA.jpeg

Kyber Network, dijital varlıkların(Coin vs.) dönüştürülmesi ve alışverişinde bulunulması için bir platformdur. Platform, kullanıcılara herhangi bir belirteç yoluyla ödeme almasına izin verecek yeni sözleşme cüzdanına ek olarak zengin ödeme API'leri sağlar. Loi Luu, CEO ve kurucudur bunun yanısıra kriptolar konusunda uzmanlaşmış bir araştırmacı, algoritmacı ve akıllı sözleşme güvenliği konusunda uzmandır. Diğer kurucularından Yaron Velner de CTO'dur ve bir doktora derecesine sahiptir. Son kurucularından Victor Tran, aynı zamanda bir Linux sistem yöneticisidir.

2017 yılının Aralık değerleri $1.67 USD ’dir. Toplam market hacmleriyse $223.458.366 USD ‘yi bulmaktadır. Tüm yatırımcıların ilgisini çeken Kyber Network 2018 yılında yükselecek gibi gözüküyor.

Peki tüm bunlara rağmen KNC yatırım yapmaya değer mi sorusuna gelecek olursak; KNC şu anda arka sıralarda bir altcoin. Yatırım yapılabilecek konuma ulaşması için kanaatimce ilk 30'a kadar gelmelidir. Ancak günlük takiplerle iniş çıkışlarla bolca kazanç sağlayabilir. Uzun soluklu yatırımcılar için üzerine eğilip iyice düşünülmesi gereken bir coindir.