Blockchain teknolojisi geleceğimizi nasıl etkileyecek? [Cointurk 17. Projesi] [mtogrul #6311]

in #cointurk4 years ago

Blockchain teknolojisiyle tanişalı daha 3 ay oldu.İlk ayda sadece hakkinda duymuştum , dolayısıyla hakkinda çok az bilgiye sahibdim. Sonraki ay steemitle tanışmamla birlikte bu sistemin içine düştüm.Şuan 2 aydır bu sistemin içinde olmama rağmen hala hakkında her birşeyi biliyorum diyemem :))
Evet ilk zamanlar çok karışık ve anlaşılamaz geliyor insana.Doğru blockchain karışık bir sistem , ama aynı zamandada hayatımızı kolaylaştıracağına inandığım , yenilikçi ve başarılı bir sistem.Haa birde steemit den para kazanmamizi sağlayan sistemin bu olduğunu unutmamak lazim..(tabii sadece bu sistem sayesinde değil ) Peki böylesine bir sistem gelecekte nolur ne gibi değişiklere neden olur ? Nede olsa şimdiden dünyada çok konuşulan konulardan birisi ...

Blockchain teknolojisi geleceğimizi nasıl etkileyecek?

  • Alışık olduğumuz bank sistemini bitirecek(Şimdiden dünya banklarının korkulu rüyası oldu bile)

  • Bank sistemini bitirince otomatik olarak kağıt ve demir para devrinide kapatıcak.

  • Bir yere bağlı olmadığı için ultra-güvenli bu sistem gece uyurken acaba parama bir şey oldumu diye düşünmeden uyumamızı sağlayacak.

  • Blockchain'i sadece para transfer ağı olarak düşünmemek lazım. Bence ileride devlet vb seçimlerde bu sistem kullanılabilir.

  • Lokantalar , restorantlar , oteller vb tamamen (yada büyük çoğunlukla) bu sistemle çalışacak.

İlk önce para icat edildi. Sonra biz insanlar paranı üzerimizde taşımamak için bankları ve kredi kartlarını icat etdik ve sonrada kredi kartlarıda bize ağır gelince bizde blockchain denen bu devasa ağ sistemini yaptık.


@kusadasi 'na cointürk projeleri ve bizi desteklediği için teşekkür ederiz.Yazımı sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim.Umarım size bir katkım olmuştur.Lütfen oylayarak ve yorum yaparak destek veriniz.Kendinize iyi bakın

Sort:  

Postunuzda Projemizin 4. kurala uyulmamıştır. Düzeltiniz. Düzelttikten sonra bu post cevap yazınız veya discord @mrtt ile iletişime geçiniz.

4.Bu yazıya oy veriniz ve resteem yapınız.

Düzeltdim.Dessteğiniz için teşekkür ederim.İyiki varsınız :))

Teşekkürler.

Coin Marketplace

STEEM 0.21
TRX 0.07
JST 0.028
BTC 19296.78
ETH 1075.63
USDT 1.00
SBD 2.97