Kusadasi Proje Katılım Şartları Nasıl Uygulanır ? [ Cointurk Projeleri ] @kusadasi #2

in cointurk •  2 years ago 

DQmcqLAmLrVHWHwnnMrkhT1U66mnWbQ81TatEY6kHPk4fA6.png

Merhaba arkadaşlar @kusadasi 'nin düzenlemiş olduğu cointurk projelerinin kurallarını detaylı bir şekilde sizlere anlatacağım. Eğer hala @kusadasi 'nin düzenlendiği projelere katılmadıysanız bir an önce katılmanızı öneririm.

Kurallarımız

    1. Yazacağınız yazınızın altına 'cointurk' etiketini yazınız. (sırası önemli değil)

Burada tag yazar yere sırası fark etmeden ' cointurk ' etiketi yazmanız istenmektedir.

4.png

  • 2.Bu yazının altına projeyi katıldığınızı anlamamız için yorum yazınız.

    O an ki projeye giriyoruz ve aşşağı doğru indiğimiz zaman yazı ve etiketin altında sağ tarafta Reply yazan yeri göreceksiniz ve ona tıklayarak katıldığımızı belirten bir yazı yazıyoruz.

5.png

  • 3.Kendi yazınızın yanına başlık olarak [Cointurk 17. Projesi] 'ni ekleyiniz. ( Kendi yazınızın başlığı + [Cointurk 17. Projesi] )

Burada size verdiğimiz konu ile ilgili başlığınızın yanına ek olarak [Cointurk 17. Projesi] katmanız istenmektedir. Bu Proje sayısı her seferinde değişmektedir. Burayı ona göre güncellemeyi unutmayınız.

6.png

  • 4.Bu yazıya oy veriniz ve resteem yapınız.

Burada proje konusuna upvote atmanız ve onu profilinizde paylaşamız istenmekte. Bunun içinde alt fotoğraftaki 2 yeri kullanacağız. 1 ile gösteridiğim yer upvote yapnıza yarar iken. 2 ile gösterdiğim yer ise resteem yapmanıza yardımcı olacaktır. Resteem işaretine tıkladıktan sonra gelen yazıyı onaylamanız gerekmektedir.

7.png

  • 5.Discord kanalına katılarak proje başlığına discord idnizi yazmalısınız. ( Discord katılım https://discord.gg/nX8SxYn )

Bunun için verdiğim link gidiniz. Orada detaylı açıklamayı bulacaksınızdır. https://steemit.com/discord/@mrtt/discrod-id-nasil-oegrenilir-kusadasi-projeleri

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!