STEEM HAKKINDA BILINEN BILINMEYEN [Cointurk 9. Projesi]

in cointurk •  last year 

Merhaba Dostlar

9. Proje hayırlı olsun diyerek Steem konumuza giriş yapalım.

Steem, son zamanlarda ki uzun süreli düşüşünden sonra güzel bir ivme yakalayarak değerini bizim postlarımıza yansıttı. Bu gelişme genel olarak postlarda bir hareketlenme ve kazanç etkilerine doğrudan etki etti. Yatırımcıların Steem'de kararlı duruşu Steem üzerinde güzel bir değere yol açtı. 

Fakat bu durumda yine tam olarak değer bandını ortaya koymuş değil. Ani yükselmeler ve ani düşüşler yatırımcıları kararsız bırakmakta. Ama bildiğiniz üzere bu bandı koruyan bu platformu kullanan bizlerden başkaları değil. Steem'in değer dengesini korumak herkese yarar sağlayacağı gibi diğer kullandığımız Steem Dollars ve Steem Power gibi birimlere de doğrudan etki edeceği aşikar.

Yatırım yapmak için son zamanların en kullanışlı para birimlerinden biri olan Steem, gerek Steem Dollars gerekse de Steem Power birimlerine dönüşmesi yatırımcı için oldukça fayda sağlayan bir durum. Misal verilecek olursa Steem düşüşe geçtiğinde yatırımcı hesabında ki Steem'i koruma amaçlı SBD'ye ( Steem Dollars ) çevirebilir. Ve yahut oy gücüne (Steem Power ) de çevirebilir. 

Steem'in bu özelliği yatırımcıya hem güven hemde kazanç anlamında farklı alternatifler sunmakta.

Söylemeden geçmeyelim. Steemit topluluğu ve bu platfotmu kullanan kullanıcı sayısı arttıkça Steem' de buna doğru orantılı olarak artış gösterecektir. 

Okuduğunuz için teşekkürler.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Steem ve sbd gün geçtikçe degerine değer katacak.

Katılıyorum size, inişli çıkışlı bir dönem var ama çok yükseleceğini düşünüyorum.