Steem Power [Cointurk 23. Projesi] [lessismoring#0436]

in cointurk •  2 years ago 

Merhaba arkadaşlar,
Genelimiz bu ağı sosyalleşme ve bilgi alışverişi olarak kullanmanın yanı sıra yatırım aracı olarak görmektedir. Ama sadece beğenip, paylaşım yapmakla para kazanmamız biraz zor gözüküyor. Çünkü yüksek vote değeri verecek ya da alacak kadar yeterli Steem Power'ımız bulunmamaktadır.

source
STEEM POWER
Steemite yeni üye olan herkese az bir miktar (0.500) steem power verilir. Steem Power her bir üyenin etki gücü anlamına gelmektedir. Steem Power ile beğendiğimiz bir içeriği oylayarak o içeriğin değer kazanmasını sağlarız. Steem gücümüz ne kadar yüksek olursa yazılara verdiğimiz upvotelar da o kadar değerli olur. SP'nin artması aynı zamanda bize verilen vote değerinin de artmasına neden olur. Artan steem powerla beraber hesabımızın değeri de artmaktadır. Eğer hesabımızı daha etkin hale getirmek istiyorsak steem power değerimizi yüksek tutmalıyız.

Bildiğimiz üzere son zamanlarda kripto para piyasasında düşüş gözlenmekte. Bunu fırsata çevirmek bizim elimizde. Yüksek mevlalarda steem satın alıp bunu Steem power'a dönüştürerek uzun vadede kâr elde edebiliriz...

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Bravo iyi gozlem bundan yararlanmak lazim.