STEEM 2018 [Cointurk 9. Projesi]

in cointurk •  2 years ago 

STEEM VE STEEM DOLLAR son bir aylık periyotta ciddi bir düşüş yaşadı. Ancak bu düşüşün arka palanını iyi olarak analiz etmek lazım.
Öncelikle steemin son 4 aylık verilerini ele aldığımız zaman artışın sürekli ve istikrarlı şekilde devam ettiğini yalnız belirli evrelerde düşüşlerin göze çarptığını göremekteyiz. bu düşüşün genel sebebi bitcoin de meydana gelen düşüşler. bitcoinin düşmesi piyasaları ani olarak hareketlendiriyor ve steem ve steem dolar sahibi olan insanlarda steem bozdurma eğilimi gösteriyorlar. bu da steem ve steem dolların düşmesine neden oluyor.
Genel değerlendirmeye bakılacak olursa steemin artış gösterdiği aşikar. ama bu artış nereye kadar devam edecek bunu bilmek lazım. 2018 sonunda steem de hedef 100$ steem dollarda ise bu hedef 250 $ . Bu rakamlara ulaşırmı bilemiyorum ancak artış miktarı göz önünde bulundurulur ve ekstra hesaba katılmayan sorunlar ile karşılaşılmaz ise tahminime göre 2018 aralık fiyatı :
steem: 32$
steem dollar: 78$

olacak diye ümit ediyorum.

YAŞA BÜYÜK STEEM
YAŞA BÜYÜK STEEM DOLLAR

https://www.google.com.tr/search?q=steem&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjggM212_XYAhWFbVAKHZM0C4wQ_AUICygC&biw=1024&bih=469#imgrc=MivbLeKTgtuITM:

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

çok yararlı bilgiler ve dost steemian ile nasıl yönlendirileceğini tekrar öğrenmek gerekir ,,, teşekkür ederim aceh indonesia'dan saygılarımı