'Cointurk' Etiketiyle Ödüllü Proje 14

in #cointurk5 years ago

'cointurk' etiketini yaratıp Türkiye'de cryptocurrency marketini daha büyütmek için çalışmalar yapmaktayız.
Türkiye'nin diğer ülkelere göre cyrptocurrency bilgileri çok az gibi gözüküyor. Cryptocurrency ve Blockchain şuan dünyaca en çok konuşulan haberlerden biridir. Biz başarılı olmak için bunun hakkında araştırmalar yapıp çalışmalıyız.
Bunun içinde Türkiye'ye Cryptocurrency bilgilerini çalışıp bunu paylaşan kişileri destekleyeceğiz.

14.projemizde yeni katılan kullanıcılar için olacaktır.
Yeni kullanıcılar için düzenlediğimiz projemizin birincisini geçen hafta gerçekleştirdik.
Projede reputation puanı 45'e kadar olan katılımcıların kendilerini tanıtmalarını istemiş ve kazandıkları gelirleri power up yapmaları gerektiği kuralını koymuştuk.

Yeni projesini konusu :

Hobilerinizi anlatan bir yazı yazmanızı istiyoruz. Sevdiğiniz hobilerin sizin tarafından çekilen bir fotoğrafınıda paylaşmanız gerekecek.

Katılım Kuralları :

-Aynı projeye 1 kez katılabilirsiniz
-Steemit reputation (45) ve altı olanlar katılabilir. (Reputation puanı blog sayfanızda idnizin yanında bulunan rakamdır.)
-Kazancınızı power up yaptığınızı kabul ettiğinizi belirten bir yazı eklemelisiniz. ''Bu projeden elde ettiğim kazancı Power up yapacağım.'' (bu cümleyi kullanabilirsiniz.)
-Yazacağınız yazınızın altına 'cointurk' etiketini yazınız. (sırası önemli değil)
-Bu yazının altına projeyi katıldığınızı anlamamız için yorum yazınız.
-Kendi yazınızın yanına başlık olarak [Cointurk 14. Projesi] 'ni ekleyiniz. ( Kendi yazınızın başlığı + [Cointurk 14. Projesi] )
-Bu yazıya oy veriniz ve resteem yapınız.

Sort:  

lütfen artık her katılanı oylamayın. steemit'i çöpe çeviren hesaplara destek oluyorsunuz istemeyerek. sadece @kusadasi tarafından destek alan başka hiçbir geliri olmayan ve hiçbir üretim yapmayan hesaplar ver. daha kaç kere, nasıl uyarayım? lütfen ciddiye alın. bayraklanması gereken insanlara upvote vermeniz çok büyük hata.

Güzel söylemişsin ama katılım o kadar fazla ki bunu tek tek kontrol etmek hem çok zor hem çok zaman kaybı olabilir. Ama dediğine katılıyorum. Sadece bu projeleri gelir elde etmek için yazıyor. "Katkı" vermek için değil.

ben hepsini tek tek inceleyebiliyorum. benim kendime ait ayrı projelerim, günlük hayatım, işim, okulum var. ayrıca her katılanın oylanmasının haricinde oylama şekli de yanlış. yani oylamanın zamanlamasıyla oynamak bile kazanmak için yaptığı oylamada çok büyük ekstra kazançlar sağlayacakken düzensiz şekilde yapılması parayı çöpe atmak gibi. zengin olunca pek önemi olmuyor tabii :)

Bence yanlış düşünüyorsunuz. birçoğumuzun bu platformdaki amacı para kazanmak. kısa yoldan para kazanmak isteyenler resim vb., gifler gibi emek harcamadan paylaşım yapıp para kazanmaya çalışıyorlar. Bu projeler sayesinde alıntı da olsa insanlar 3-4 paragraflık yazı yazıyorlar. Bu da uzun vadede insanlara emek harcarayak paylaşım yapma alışkanlığı kazandıracaktır. Zaten belli bir SP'ye ulaşınca insanlar artık yazılarına, paylaşımlarına dikkat edebilecek konuma geleceklerdir. O yüzden bu projeler umarım uzun zaman devam eder. Tabi kusadasi'na da bu projeler için teşekkür ederim.

Merhaba... ben şartlara uygun bir yazı paylaştım hobilerimle alakalı okumanızı tavsiye ederim.. ayrıcabahsettiğiniz gibi herkesi oyladıkları falanda yok

Geçen ki projeden kazandıklarımızı ne zaman Power Up yapacağız ve size nasıl göstereceğiz ? Power Up zorunlu mu yoksa kişinin kendi isteğine kalan bir şey mi ? Mesela ben bandwith sorunu çekmiyorum şuan veya kullanıcılar ben bandwith sorunu çeksem de olur deyip Power Up yapmama imkanı var mı ?
İyi günler @kusadasi

katılıyorum teşekürler...

https://steemit.com/@turistomer/gezmek-yazmak-okumak-cointurk-14-projesi
3 gün önce yazdım 14. proje yazısını. Kontrol ettim kurallara da uyuyor. 15. proje başlamasına rağmen oynlanmamış. İlgilenirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Katılıyorum projemi hazırlayıp en kısa zamanda sizlerle paylaşacağım

Katılıyorum. En kısa süre de konuyla alakalı yazımı paylasacagim.

Ülkemizde bu platformu kullananları bir arada toplamak, çok güzel bir düşünce, bu açıdan uğraşınız için teşekkür ederim. Birlikten kuvvet doğar söylemine her zaman inanmışımdır.
[Cointurk 14. Projesi]'ne katılıyorum. Ayrıca Upvote ve resteem yaptım.
https://steemit.com/cointurk/@racoo/en-cok-oenem-verdigim-hobim-fotografcilik-cointurk-14-projesi

Katıldım. Upvote and resteemed

Katılıyorum

Bende katılıyorum.

katiliyorum.

Projeler çok azaldı, diğer proje ne zaman gelecek?

Projeye katıldım .

projeye katılıyorum ve en kısa zamanda gönderiyorum.Herkese hayırlı olsun.

Katılıyorum :)

Katılıyorum :))

Katılıyorum projemi hazırlayıp paylaşacağım.Teşekkürler.

Bu projeden kazandığımı powerup yapacağım tamamda.Henüz nasıl olduğunu bilmiyorum.amacı ve kullanımını anlatacak bir yardım sever var mı?

Yazınızı yazdığınız yerin sağ alt kısmında rewards seçeneği var, onu power up %100 olarak değiştirmeniz gerekiyor. Bunun yapılmasının amacı ise oy gücünüzün yükselmesini sağlamak. Türkiye kullanıcılarının oy gücü yükseldikçe topluluk olarak yükselmek daha kolay olacağı için yapılıyor, selamlar :)

e.png

Katıldım ançak şuanki değerim 45-43 bu upvote yapacağınız zaman kadar 46 olursam inşallah kuraları ihlâl etmemiş olur proje için teşekkür.ederim
https://steemit.com/coniturk/@neclatenekeci/coniturk-14-projesi-hobi-olarak-ugrastigim-filografi-santi-577880b5d10db

Katılıyorum.

Katılıyorum en kısa zamanda güzel yormayan bir yazı ile sizlerleyim :)

post a beautiful I liked it

Desteğinizin amacına uygun olarak konumu %100 power up şeklinde açıp upvote ve resteem ederek katıldım teşekkürler. [Cointurk 14. Projesi]
https://steemit.com/cointurk/@eyeofthebeholder/fobi-out-hobi-in-cointurk-14-projesi

Projenize katılıyorum.

Katılıyorum en kısa zamanda paylaşacağım 😁😁😁👍

Merhaba arkadaşlar ben de projeye katıldım. burada da yazımı bulabilirsiniz; https://steemit.com/painting/@zenkackini/yasamin-rengini-boyanmak-or-cointurk-14-projesi herkese sevgiler.

yine katılamadık

Katiliyorum. Simdi yayinda @kusadasi

Katıldım.

katılıyorum 24 saat içinde yazımı paylaşacağım

Katılacağım.

BENDE KATILIYORUM

Bende katılıyorum

Katıldım. Arkadaşlar benide takip edin voteleyin yorum yapın :D yeniyim :D https://steemit.com/art/@ademtugucart/seramik-sanati-cointurk-14-projesi

Projeye katıldım. Projelerin devam etmesi dileğiyle

I really like this post. This post is a lot of benefits for us. This post you write in a language that is very easy to understand. We wait for your next post. Successful Always @kusadasi

Katılıyorum.tesekkurler.

Katildim tesekkur ederim

Katılmış bulunmaktayım.Kuralları tamamladım.
Postun urlsi: https://steemit.com/cointurk/@hasanozel/hobilerim-cointurk-14-projesi

Katılıyorum.

Coin Marketplace

STEEM 0.18
TRX 0.05
JST 0.023
BTC 16931.46
ETH 1273.85
USDT 1.00
SBD 2.09