Geleceğe Bakış [Cointurk 17. Projesi] [Hülya.rtk #5918]

in #cointurk4 years ago (edited)

Çok hızlı ilerliyor zaman. Süper hızlı trenler gibi çabucak geçiyor zaman. Beraberinde yenilikler getiriyor. Hayat karmakarışık bir hal alıyor. Tabi bu keşmekeşliği absorbe edecek şeylerde türüyor. Sanırım onlardan biride Blockchain teknolojisi.

images.png

İki kolumuzun yirmi kol olduğunu hayal edin. Yapabileceğimiz iş 10da1 daha kolaylaşır yada 10kat daha fazla iş görürüz. Böyle bir süreç bizleri bekliyor işte.

Steemit ta bu teknoloji ile üretildi. Bir bundaki sadeliği, kolaylığı ve verimliliği düşünün, birde diğer Sosyal medya uygulamalarını. Gerçekten bir şeye ulaşmak için reklamı beklemek zorunda kalmayacaksın. Çünkü ulaşmaya çalıştığın şeyin pek bir maliyeti yok ki. Neden onca reklama maruz kalasın.

Belki çok daha karmaşık gelen şeylerin algoritması çözülüp yakın bir gelecekte hayatımıza girecek ve hatta artık ofsayt mı değil mi tartışması yapılmayacak. Ve bizlere de sen ofsayt nasıl olur biliyor musun diye sorulmayacak. Yaz kodu çözsün. Bu matematiği yapmak zorundayım (:

images.jpeg
Bende çok merak ediyorum Blockchain ile gelecek bize ne getirecek. Tez zamanda hayatımızın bütün kulvarlarında görmek dileğiyle... esen kalınız, hoşçakalınız...

Sort:  

Merhaba.Lütfen kendi yazınızı oylayınız.

Merhaba. Oyladım, teşekkürler.

Coin Marketplace

STEEM 0.47
TRX 0.08
JST 0.061
BTC 49039.53
ETH 4180.80
BNB 567.77
SBD 6.13