Steemit ve Sonrası [Cointurk 16. Projesi]

in cointurk •  last year

Steemit' i ilk öğrendiğimde hayatımda çok az şey değişdi. Daha doğrusu bu kadar kapsamlı, kaliteli bir platform olduğuna inanmakta çok zorlandım.

Karabük Üniversitesi'nde Mekatronik Mühendisliği okuyorum. herkes öğrencilik hayatında maddi sıkıntılar yaşar.Bende o kişilerden biriyim. lise yıllarımdan beri web tasarım işi ile uğraşıyorum ve bu siteler sayesinde üniversite hayatımı devam ettiriyorum. yatırım yapmadan bu kadar kazanç sağlamak beni oldukça rahatlattı .

Daha 2 aydır buradayım ve bu zamana kadar web sitelerinden hiç bukadar kazanç sağlayamamıştım .ve şuanda öğrencilik hayatımı etkileyen sorunlardan biri kalkmış durumda. Buna en çok katkı sağlayanlardan birisi de @kusadasi ve buradan kendilerine teşekkür ediyorum. bir diğeri ise kripto paralar bit coin ile bundan 2 yıl önce yurt dışına yaptığım bir iş vesilesi ile tanıştım ve cidden bu kadar önemli olcağına inanmamıştım. cüzdanımda olan 0,13 bitcoin'i görünce mutluluktan havaya uçtum. ve bu platform sayesinde borsada yatırımlar yapıp paramı katlamaya başladım.hayatımı etkileye ikinci kısımda bu oldu.

DQmdANFSPnhA6drKUrhUY8G1JReBKzetR39aNkEVfP9xsUm.png

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

You got a 3.33% upvote from @upmewhale courtesy of @hanzade!