Kripto Geleceği ve Türkiye [Cointurk 24. Projesi] haberturk#7761

in cointurk •  2 years ago  (edited)
Kripto Paralar Çok güzel bir konu bilenler için yaza yaza doyamayacağı bilmeyenler için araştırarak öğrenilmesi gereken güzel bir konuymuş.
Blockhain Teknolojisinin Tüm sektörlere yayılması ile herkes bu konuda bilinçlenmeye başlıyor. Bundan 5 yıl öncesinde kripto ne bilmeyen insanlar şimdi araştırma yaparak veya merakdan öğrenerek yatırımlarını yapıyor . Kripto paraların Geleceği aslında çok sağlam bir temel olan Blockchaine dayanıyor. Bazı ülkeler henüz deneme aşamasında bazıları ise kanunnamelerini bile hazırlayıp merkez bankalarına Kripto para üretmeye hazırlanıyor.
  • Amerikanın bazı eyaletlerinde bu işler yasal olarak işliyor Türkiye'de durum ne peki ?

btt.jpg
kaynak

Türkiyede Bu işler Aslında bundan önceki yıllara göre daha güzel gidiyor sadece insanları örgütleyecek bir grupa ihtiyaç var . Türkiyede İnternet ve Bilgisayar kullanan oldukça fazla kişi var Sadece mezun olup iş sahibi olmayan 2 milyon pc Mühendisini saysak bile bu sayı yeterlidir. G20 gibi ulusal toplantılarda konu edilen kripto paralar Türkiyeninde dikkatini çekti Bu yılın başlarında bir komisyon kurulmuştu Türkcoinin çıkartılması ile ilgili raporlarda henüz Türkiye buna hazır değil denmişti . Bunun için iyice yaygınlaşması lazımmış

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!