Steem Zirveye Tırmanıyor! [Cointurk 9. Projesi]

in cointurk •  2 years ago 

STEEM, blockchain tabanlı bir sosyal paylaşım sitesinin coininin adı yani bizim kullandığımız bu sitenin.Steemit kullanan kullanıcılar ve biz oy alarak kazandığımız SBD'yi Steem'e çevirebiliriz bu platform üzerinden.Bunu yapmak çok basit,cüzdan bölümünüzden Market seçeneğine tıkladığımızda direk o bölümden SBD'lerimizi çevirebiliriz Steem Coine.


Steeme neden yatırım yapılmalı?

Bu iş için bolca zamanınız varsa ve kolay yoldan para kazanmak istiyorsanız botlara para yatırıp misliyle karşılıgını bulabilirsiniz.Bu sıralar bolca iniş çıkış yapan steem dollar bu yazıya başlarken 7.50 iken yazıyı yazdıgım anda 7.10 a düşmüş olabilir belki yarın 10 olacak bunu bilemeyiz ama sosyal medya üzerinden post açıp para kazanmak için çok iyi bir site ve yatırım kaynağı olabilir.


Bundan 5-10 yıl sonra STEEMIT'i görebilenler için kesin yatırımcılar olacak ve bu kadar uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklarını düşünüyorum. Üçüncü taraf geliştiriciler yan projelerini çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve 2017 planları bu büyüme açısının STEEM Inc. tarafından teşvik edildiğini önermektedir.
Yatırım yapmayı göze alamayanlar için STEEMIT'e devam etmeyi ve kazandıları kazançlarını STEEM'de tutmaya devam etmesini öneririm.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!