Cointurk İş Raporum -1.07.2018-

in cointurk •  6 months ago
Cointurk etiketi için her hafta yapmış olduğumuz düzenli çalışmalar devam etmekte.Son yapılan yarışma olan Cointurk fotoğraf projesisonuçlandı.Buradan sonuçlara ulaşabilirsiniz.Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.Bir diğer devam eden projemizCointurk Caps Hazırlama Projesibu projemizede katılım gerçekleştirebilirsiniz.Ayrıca proje 33dün yayınlanmış bulunmakta.Bu projemizede katılım gercekleştirebilirsiniz.Özellikle kurallar kısmına yeni eklenen kuralımızı'da gözden geçirmeyi unutmayınız.
Diğer bir yandan gobaba işbirliğiyle yapılan projeler hız kesmeden devam etmekte.Bunlardan biride Coinplugturk & Gobaba 2. Projesibu projeye katılmak için tek yapmanız gereken 100 tl ve üzeri trade işlemi yapmak.Detaylara linkden ulaşabilirsiniz.Özellikle gobaba projelerini merak edenler için aktif devam eden projelerimizle ilgili bilgi alabileceğiniz bir Paylaşımı buraya bırakıyorum
Sizlerinde bildiği üzere geçtiğimiz günlerde olumsuz bir olay yaşamıştık ve @kusadasi idmize yapılan çirkin bir saldırı sonucu id hacklenmişti.@kusadasi'nin uğraşları sonucu çok şükür id sağlıklı bir şekilde geri alındı.Tekrar başta @kusadasi olmak üzere hepimize geçmiş olsun diliyorum.
Bu hafta proje 32 kontrolü yapıldı.Kuralları eksiksiz yerine getirenlerin yazıları listeye eklendi.
Discord'da aktif olundu.Toplantılara katılım sağlandı.Fikir alışverişleri yapıldı.
Sosyal medya reklamlarına tekrar başlandı
Şahsıma gelen sorular yanıtlandı.
Reklam çalışmaları için yeni arayışlar adına çalışmalar yapmaya devam ediyorum.
Tüm cointurk ailesine iyi çalışmalar diliyorum.Mutlu pazarlar.

DQmTov3C5qkDCmBmz9WwiRncaUVtjo4bqdDrDyzFZRead1m_1680x8400.png

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

You got a 5.33% upvote from @upme thanks to @enigmatic! Send at least 3 SBD or 3 STEEM to get upvote for next round. Delegate STEEM POWER and start earning 100% daily payouts ( no commission ).